Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"פילטר פתוח אינבוקס" מול פילטר פתוח רגיל מבחינת צליל

שימו לב! השרשור הזה בן 5570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתה לי בעבר וולקן עם פילטר פתוח ומאוד אהבתי את הצליל כשלוחצים בסל"ד נמוך, ודווקא היה גם שיפור בביצועי הרכב.

אני אומר שוב מה שאני מחפש זה צליל יותר טוב, ללא פגיעה בביצועים - כמובן ששיפור בביצועים יתקבל בברכה

היום יש לי HGT, יש לה צליל נעים רק בסל"ד גבוה ואני מחפש לשפר את התחום הווקלי.

תא המנוע שלה באופן טבעי צפוף וחם, לכן אני חושש לפגיעה בטמפרטורת האויר וגם אני חושש לחיישנים שלה, לכן חשבתי על שני פתרונות:

1. לשים פילטר פתוח בתור האיירבוקס המקורי (?!) זה בכלל ישפר את הצליל? כמובן בעיגון נורמלי ולא "לזרוק אותו שם" כמו המקורי. דוגמה: http://www.jsvracing.com/stok_resim/3316.jpg

2. לשים פילטר פתוח עם מסגרת פלסטיק כזו: http://www.jsvracing.com/stok_resim/4865.jpg

אשמח אם מישהו יאיר את עיני

בברכת חג שמח ובהצלחה לצבא שלנו

ירון

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן ירון...

מנסיון אם תתקין פילטר פתוח בטוח אז מבחינת ווקליות הרעש יעשה את שלו ומבחינת ביצועים לא תרגיש משמעות דרסטית.

אני החלפתי ברכב שלי(206XS) את הפילטר הפתוח בפילטר אינבוקס ומבחינת ווקליות לא נרשמה ירידה או עלייה בביצועים!

בהצלחה!

rafi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה לשפר את התחום הווקאלי ? יש לנו אחלה פורום אודיו !

ולעניינך , פילטר פתוח רגיל ייתן לך את המקסימום ווקאליות שאפשר .

ננעל עקב חוסר התאמה לפורום הנכון וחוסר הרצון להעמיס על פורום האודיו .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...