Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני מעוניין לבקש אוטו מליסינג מהמנהל שלי,איזה דגם לבקש?

samiking
שימו לב! השרשור הזה בן 5570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום!

אני רוצה לדבר עם המנהל שלי על אפשרות לקבל אוטו מהחברה,

שאלה שלי היא מה הסכום שירד לי מהמשכרות אם אני אבחר אוטו בקבוצת רישוי 1?

וגם האם זה יעלה כסף גם למעסיק שלי באיזושהי צורה עקיפה?

וכמובן, איזה דגם הכי משתלם לקחת?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון מעסיקים סופגים עלויות מסויימות לכן זה הטבה.

לא כדאי לקחת רכב קבוצה 1. הוא נחות בטיחוטית ולא יותר זול מקבותצה 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק טוב טוב כמה יעלה לך בכל חודש. הייתה כתבה בערוץ 2 לפני יום או יומיים על כך שמסכום 1700 ש"ח בחודש לא ממש משתלם לקחת רכב.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המעסיק שלך לא נותן לך כרגע רכב ויש לך אפשרות לבקש ממנו והוא גמיש בקשר לעיניין.

שווה לבדוק כמה דברים ולא רק ליסינג.

1. מימון רכב, בדומה לליסינג התשלום הוא כל חודש אך הרכב רשום על שמך וברגע שתסיים לשלם עליו הוא שלך.

היתרון בזה הוא שכאשר המעסיק משלם סכום מסויים על רכב (שאתה משתמש בו למטרת עבודה) וזה לא משנה לו אם אתה לוקח ליסינג או רכב פרטי מכוון שהוא משלם את אותו סכום אך בסופו של דבר הוא עזר לך לממן חלק מהרכב.

דגומא: המעסיק משלם כל חודש 1,000 ש"ח לרכב במימון למשך 36 חודשים (36,000 ש"ח) ואתה משלם מהמשכרות שלך 2,000 ש"ח למשך 36 חודשים (72,000 ש"ח) סה"כ 108 אלף ש"ח - בסכום הזה אתה יכול לקחת מאזדה 2 חדשה עם הבטיחות הכי גבוהה שלה והאיבזור הכי גבוהה (מה שלא תקבל בליסינג).

במידה ואתה מוכר אותה לאחר ה3 שנים האלו פחות או יותר במחיר ששילמת ותקבל את הכל/חלק חזרה או אפילו יותר.

עוד דוגמא: המעסיק משלם כל חודש 1,000 ש"ח לרכב במימון למשך 36 חודשים (36,000 ש"ח) ואתה משלם מהמשכרות שלך 1,600 ש"ח למשך 36 חודשים (57,600 ש"ח) סה"כ 93 אלף ש"ח - בסכום הזה אתה יכול לקחת גולף 1.6 שנת 2006 25 אלף קליומטרים יד שניה במידה ואתה מוכר אותה לאחר ה3 שנים האלו אתה יכול לקבל 62 אלף ש"ח על הרכב, זה אומר שאתה נוסע על גולף שנתיים על הכביש ואתה מקבל על זה גם 4,400 ש"ח לאחר 3 שנים.

2. תשלום החברה על עלות החזקת רכב פרטי, יש חברה שמחשבת עלויות של טיפול ממוצע ברכב לפי נפח מנוע, שנתון ועוד משתנים.

הרעיון שעומד מאחורי זה הוא שאתה בא עם הרכב שלך הפרטי שקנית קודם לכן לחברה, החברה עוזרת לך ללמן את התיקונים של הרכב והחזקתו (במידה והוא משמש לעבודה). אתה מקבל סכום מסויים כל חודש למשכורת שאמור לתת מענה להחזקת הרכב, במידה והרכב הפרטי שיש לך כרגע לא נמצא הרבה זמן במוסך הדיל הזה יכול להיות משתלם מאוד כי אתה מקבל יותר כסף כל חודש.

S2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לחישובי עלות/תועלת שתצטרך לעשות לפי ההצעה הקונקרטית של המעסיק, לדעתי חשוב מאוד לקחת בחשבון את רכיב אובדן הערך של רכב פרטי. רכיב שאינו קיים(מבחינתך) כאשר מדובר ברכב ליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כל העצות, מציע שתסכם עם המעביד שלך באופן עקרוני.

אם הוא מסכים, בדוק מה הסכום שהוא מקציב לסיפור, ואז אפשר יהיה לייעץ לך יותר ברצינות. אם תבוא אליו בסגנון של "אני רוצה אוטו X, Y או Z, הוא יינעל - ואתה תהיה חייב (אם הוא בכלל יסכים) להסתפק בבחירה ספציפית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...