Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן קופה- בעצם 3 דלתות..

אביעד
שימו לב! השרשור הזה בן 7921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכונית קומפקטית בעלת חזות ספורטיבית בעלת מנוע הזרקה ישירה וביצועים טובים.

מי היא? היכן היא ממוצבת?

האם מול סיוויק 3 ד' וקולט ? האם מול 306 /307 XSI-GTI?

האם מול סיוויק טייפ R שגם לה מנוע 2 ליטר ומרכב 3 ד?

או האם מול האסטרה GSI והלאון וגולף GTI?

ומה היה הופך את המגאן הנ"ל לספורטיבית מן השורה? שילדה מקורית מוצלחת יותר או כיול שונה של השלדה הנ"ל ?

האם מלכתחילה היתה אמורה להחשב כספורטיבית - או כקופוזה ? 8)

למי הייתם ממליצים על כזו מכונית? לספריות?

זו שאלה רצינית לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי היא? היכן היא ממוצבת?

היא מגאן בצורה שונה.

מיועדת לשוחרי הפוזה וה"כמה פותחת/סוגרת"

האם מול סיוויק טייפ R שגם לה מנוע 2 ליטר ומרכב 3 ד?

פחחחח.

האם מול סיוויק 3 ד' וקולט ?

זה אותו קהל יעד בעקרון. אז אולי.

האם מול 306 /307 XSI-GTI?

ממש לא נראה לי.

ומה היה הופך את המגאן הנ"ל לספורטיבית מן השורה? שילדה מקורית מוצלחת יותר או כיול שונה של השלדה הנ"ל ?

זה היינו הך. כיול שלדה אחר היה עוזר מאוד בנושא.

האם מלכתחילה היתה אמורה להחשב כספורטיבית - או כקופוזה ?

מה היא אמורה, צריך לשאול את היצרן/יבואן. ת'כלס היא פוזה, ועם מנוע ה-2 ליטר היא פוזה זריזה.

למי הייתם ממליצים על כזו מכונית? לספריות?

כן. אבל הגירסה עם מנוע ה-2 ליטר - רק לספריות מתקדמות עם נסיון של 5-6 שנים נטו. עדיף בתל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למגאן אכן ביצועים טובים ומנוע לא רע. גם העיצוב נאה לפרקים - אבל פה נגמרות הטענות לזכות.

למגאן שילדה שבבסיסה אינה מהנה, והכיול המינורי שעברה גרסת ה2 ליטר לא מספק את הנדרש.

למגאן שילדה בטוחה הנוטה לתת-היגוי ולאחיזה גבוהה מאוד - זה בטוח, זה צפוי - זה לא מהנה.

הסיוויק טייפ-R היא הוט האטצ', חזקה יותר וממוקדת יותר. ה306GTI כנ"ל.

הקולט, לו היתה משווקת בגרסה חזקה יותר היתה ברת השוואה, כנ"ל הסיוויק לו היה לה מנוע 2 ליטר דומה יותר...

ה307SXI היא כנראה היריבה המשמעותית היחידה, גם היא מציעה שילדה פושרת עם מנוע לא רע והרבה עיצוב.

האסטרה GSI והגולף GTI אף הן מתחרות ראויות - משפחתיות לא רעות ולא טובות בתחום הניהוג.

המלצה לרנו מגאן? כל מי שחשוב לו יותר להראות ברכב "יפה" (?) שוויצרים וספריות, אותו הז'אנר של הטיגרה בזמנו, ושל היונדאי קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מגאן קופה היא רכב בעל מראה צעיר וספורטיבי בעל מנוע חזק ולכן אין אפשרות להגדיר אותו כרכב ספורטבי.

קהל היעד של רכבים כאלו הוא בעיקר חבר'ה צעירים שמחפשים רכב בעל מראה ספורטיבי מהיר וממש לא מעניין אותם מה זה שילדה מתקשרת ותתפלאו או לא שחלק גדול מהשוק הוא כזה!

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לייחס את המגאן קופה ביחד עם האסטרה gsi בגלל שהם אותו מבנה (משפחתיות קומפקטיות), וחוץ מזה המגאו הוא אוטו ב ע י ק ר לפוזה בגלל שביצועים " מדהימים " אנשים לא ימצאו האוטו הזה... :painting:

חן@זה מזה פשוט!:Fade-color

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו, אני לא מתיימר לתת פה הסברים מנומקים אלא רק דעה אישית:

רנו מגאן קופה זה אוטו מכוער, לא מיוחד ולא כלום.....

מזדה 6 כבר יותר ייחודית ממנו!

ד"א אגב, תצפיות מהיום (אם כבר אני מגיב)

M5...לא נראתה לי כמו M5....אבל זה מה שכתוב...

נראתה כמו סדרה 5, עם קיט זול...

צבע כסף, נצפתה בראשל"צ...

ומאזדה לנטיס, רגע רגע....יש פואנטה.... שבדיוק שבאתי לעבור חנתה על המעבר חצייה, ככה שחסמה את כולו ומשתי צידיו יש מעקות בטחיות כאלה ככה שאי אפשר היה לעבור...

ומהאוטו יוצאת נהגת ושמה זין על כול העולם...שאני יחכה...היא צריכה לעשות משו...הערתי לה, והיא התעלמה....עלתה במוחי מחשבה זדונית על פגיעה ברכב....אבל זה דבר שלא יועיל.

דבר ראשון, האוטו היה כ"כ חבוט ושרוט, שלא נראה לי שהיה מזיז לה...

דבר שני, פשוט לא עושים דברים כאלה...

מקווה שאנשים יתחילו להתחשב יותר....(כן, בטח....זה יקרה.... :mad: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...