Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתיחת/סגירת חלונות ברנו מגאן 2 כשהמנוע כבוי

shlomub
שימו לב! השרשור הזה בן 5589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה היא כזאת: אחרי כשאני מכבה מנוע, מוציא כרטיס מפתח, פותח את הדלת ומגלה שאחד החלונות פתוחים, הדרך היחידה שאני מצאתי לסגור את החלונות זה להניע מחדש. בשום מצב אחרהחלונות לא זזים למישהו יש פיתרון לבעיה?

מדובר במגאן 2 חדשה ברמת הגימור הכי בסיסית (ביזנס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב רב

אם מדובר בדגם בו 4 חלונות חשמל

לחיצה שניה על לחצן הסגירה אמורה להרים את החלונות

ודא שהחלונות מתוכנתים למצב אוטומטי

שא ברכה

אמר אחד מחכמי הפורום: המשותף לזול, זוגלובק, וזבל

הוא: הנקניקיה

MARIN MOUNT VISION 5.8

"אם לא תיתן לזה למות זה לא יתן לך לחיות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום!

היה ברשותי רנו מגאן במשך שלוש שנים אך זה היה לפני שנתיים. שאלתך מזכירה לי נשכחות כי אני זוכר שגם לי היתה את הבעיה הזו.

בכ"א כמו שאני זוכר, לחיצה על כפתור ההתנעה לאחר הכנסת הכרטיס בלי לחיצה על דוושת הברקס, תפעיל את החשמל ברכב ללא התנעה וכך תוכל לסגור חלונות. (מדמה חצי סיבוב בסוויטש של מפתח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוויץ' מלא זה להכניס כרטיס, לנטרל אימובילייזר ולחוץ על מתג ההנעה בלי ללחוץ קלאץ' או ברקס. זה עושה את אותה פעולה בדיוק כמו ההנעה רק בלי לתת סטרטר ומקביל לפתיחת סוויץ' ברכב רגיל.

לי יש את המגאן המאובזרת ואין את הבעיה הזו אבל אני לא מבין למה לבטל פונ' כזו של לחיצה כפולה על כפתור הנעילה אם ממילא המע' קיימת והפונ' במחשב קיימת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אבל זה לא עובד, כנראה שהחלונות נפתחים/נסגרים רק בסוויץ' מלא.

תכניס כרטיס ותלחץ על מתג START חמש שניות מבלי לנגוע בברקס. הסוויטץ' יפתח ותוכל לסגור חלונות.

בדגם ביזניס אכן אין אופצית הרמת שמשות מקורית אך ניתן להתקין מרים שמשות בנפרד ולפתור את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...