Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם זה שעבר טסט ראשון נוהג יותר טוב מזה שעבר טסט 2 שלשי ?

driver1
שימו לב! השרשור הזה בן 5599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה מעניינת אותי חברה.. תנו את הדעה שלכם :p בקשה

האם שמשי עובר בטסט ראשון נוהג יותר טוב ממשי עובר בשלשי או שני (אני לא מדבר על נשים אילא על גברים8))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש מאמין בזה וחושב שזה שטויות אבל...

אני עברתי טסט ראשון וגם חבר שלי, מבין כל מי שראה אותנו נוהגים, (הורים, מכרים, משפחה)אמר שאנחנו נוהגים טוב יותר מחברים שעברו טסט שני ושלישי.

זה שטויות לדעתי, אבל מתחיל לקבל עובדה.

In 9.000 RPM, No One Can Here The Badgers Scream :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שרשור שלם שנפתח השבוע עקב בחור שלא עבר שלושה טסטים וחושב שמתנכלים לו, בשרשור זה המון אנשים כאן בפורום רשמו את דעותיהם בנידון.

תבצע חיפוש "ערעור טסט" ותמצא אותו במהרה.

לדעתי חבל לפתוח עוד שרשור על נושא שכזה, תשובה אמפירית לא תמצא.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר זה היה מזמן ..אבל אני עברתי טסט שלישי....

ואני 8 שנים על הכביש מעולם לא נפגשתי עם אף רכב או עמוד כלשהו .

יתרה על זאת אני נהג מהיר וזהיר עם ראיית הנולד גם בכביש של 4 נתיבים ,

כמות הטסטים שאתה עושה אני מייחסת חשיבות לגבי יכולות הנהיגה שלך,הדבר היחידי שמשנה על הכביש הוא

רמת הריכוז וכמה אתה לוקח את המשימשה של לנהוג ברצינות....

איתותים,בדיקה במראות כשאתה מאט,להיות תמיד בנתיב הנכון והכי חשוב לראות את הטמבל מלפנייך בנתניב הימני מנסה לעקוף במרווח של חצי מטר:)) זה מה שהופך נהג לנהג טוב יותר.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אומר כלום, אבל אני לא אספר לך את זה כי עברתי רק טסטים ראשונים (אופנוע שתי דרגות ,טרקטור ומשאית ).

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה ממש לא קובע את רמת הנהיגה אלא אם זה משהו ממש חריג (7 טסטים ו-100 שיעורים נגיד...).

לרמת הנהיגה של כל בן אדם צריך להתייחס בנפרד ולא לתייג אותו לתוך קבוצה מסויימת (עבר טסט ראשון, עבר טסט שלישי). זה בדיוק כמו שקובעים אם בן אדם מסוכן לפי כמות דו"חות שלדעתי זה ממש מוטעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להרגיז אף אחד, אבל לפני כמה שנים קראתי סטטיסטיקה שאומרת שנהגים שעברו בטסטים 2-4 הם נהגים בטוחים יותר מנהגים שעברו בטסט ראשון או חמישי ומעלה.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי רוצה להתעלם מהשאלה, אבל רק כדי שהילד שפתח את השרשור לא יחזור מבואס לחברים, חשוב להבהיר שאין קשר בין הטסט לרמת הנהיגה. 15 דקות של נהיגה נכונה (ולצערי לעיתים פחות) לא מבטיחות לך חיים בטוחים בכבישי ישראל. לימוד הנהיגה האמיתי מתחיל אחרי קבלת הרישיון (שיעורי הנהיגה והטסט הם רק הבסיס שמקנה לך את האפשרות לעלות על הכביש).

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קובע את רמת הנהיגה שלך.

בטסט הראשון שלי נהגתי כשורה, הבעייה צצה היא כשמישהו החליט להוריד נוסע באמצע הכיכר, אני התקרבתי לכניסה לכיכר, ראיתי רכב שעוצר באמצע הכיכר, ואז נכנסתי. הוא לא בלם אותי כי לא הייתה סכנה אך הטסטר הכשיל אותי בטסט הראשון.

זוהי דוגמה חיה לנעשה עלידי הטסטרים, בטסט קוראים סיטואציות שונות ומשונות שלפעמים אינם באשמת הנבחן ולכן הוא נכשל.

עקב מצבנו הקשה עקב התאונות דרכים הטסטרים מחמירים יותר ויותר עם הנבחנים , כך שלא מחייב שזה שעבר טסט ראשון נוהג יותר כשורה מזה שעבר בשני או בשלישי.

"הפחד הוא רק תחושה , האומץ לנסות זו המעלה."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קובע את רמת הנהיגה שלך.

בטסט הראשון שלי נהגתי כשורה, הבעייה צצה היא כשמישהו החליט להוריד נוסע באמצע הכיכר, אני התקרבתי לכניסה לכיכר, ראיתי רכב שעוצר באמצע הכיכר, ואז נכנסתי. הוא לא בלם אותי כי לא הייתה סכנה אך הטסטר הכשיל אותי בטסט הראשון.

לאחותי קרה בדיוק אותו הדבר (גם היא נכשלה). מה שהיא היתה צריכה לעשות, לדברי המורה, הוא לעצור בכניסה לכיכר, לוודא שאותו רכב עומד (למרות שזה ברור כי הוא מוריד נוסע) ורק אז להמשיך בנסיעה.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלבים הראשונים של הנהיגה עם המלווה ולבד, הדבר שגורם לך לנהוג טוב יותר זה "שפשוף".

כמו מתמטיקה, אם אתה רוצה להיות טוב אתה חייב ללמוד, אז אם אתה רוצה לנהוג טוב אתה חייב נסיון

ונסיון מקבלים בנהיגה.

לי יש למעלה מחצי שנה רישיון, ועכשיו הרבה חברים שלי עברו טסטים ראשונים ומן הסתם שאני אנהג הרבה יותר טוב מהם ( והרבה "החמיאו" לי על זה ), כי אני הרבה יותר זמן על הכביש, רוב הסיכויים שנהגתי בהרבה יותר כבישים ממה שהם נהגו, נהגתי הרבה יותר זמן ממה שהם נהגו, ככה שזה טבעי לחלוטין שאני אנהג טוב יותר.

ומן הסתם שזה שנהגתי הרבה יותר זמן מהם נותן לי בטחון הרבה יותר גדול על הכביש מאשר מה שיש להם ( כשאני רק התחלתי את המלווה הבטחון שלי היה בתחתונים, הכל עניין של זמן ).

ההשוואה לדעתי לא נכונה, אמרו לך גם לחפש את "ערעור על טסט" ואני גם כן מציע לך לקפוץ לשם.

הטסטר יכול לפסול אותך על שיקול דעת מוטעה (כמו זה שהזכיר את הכיכר פה ) ולא בגלל שאתה לא יודע לנהוג בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...