Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"מבצע" באוטו דיפו 18.12-21.12 >> אזהרה!!

BURZUM
שימו לב! השרשור הזה בן 5606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מהיום יש מבצע באוטו דיפו ל-3 ימים: מוצר שני ב-1/2 מחיר. התפתאתי, רצתי לקנות שמן מנוע מסוים שאני תמיד רוכש. בדרך כלל הוא עולה אצלהם בערך 150-160 ש''ח. חשבתי ש-2 ג'ריקנים יעלו לי בערך 110-115 שקל בשכלול. להפתעתי כל המחירים הוזנקו למעלה, ובהרבה! השמן שאני מדבר עליו עולה היום 200 שקל!! ז''א לאחר ה"מבצע" הוא יעלה כמו ביום רגיל (ואני עוד "מחויב" לקנות 2 מוצרים). ממש בושה וחרפה להתנהלות כזאת. העובדים שלהם מתרוצצים בחנות ומורידים/מוחקים את כל המחירים של המוצרים ובמחשב מופיעים מחירים גבוהים הרבה יותר מבדרך כלל. אני מקווה שאנשים יהיו חכמים מספיק ולא ירכשו מוצרים "במבצע" המפוקפק הזה. התנהלות כזאת עוד לא ראיתי, ממש גניבה. מעלים מחירים באותו היום שמחריזים על מבצע.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף שנה שעברה הם עשו מבצע יפה 1+1 ורכשתי המון שמן. חיכיתי שהשנה הם גם יעשו (סוף שנת מס), אך התאכזבתי מהם קשות :evil:. סך הכל אני בא להסביר לאנשים שאולי ירצו לגשת לשם (יש פרסום גם בטלוויזיה) ושלא יבזבזו את זמנם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על האזהרה.

התכונתי להכנס לשם לרכוש שמן, עכשיו אני מבין שזה בזבוז זמן

בכל מקרה נסיעה אחת לתל אביב ואתה מסודר להרבה זמן ובחצי מחיר

נ.ב אתה מתכוון לסניף בתלפיות?

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בתקופה זו של השנה,ש"המבצעים" שיש ,זה בסך הכל להפטר מכמה שיותר סחורה שיש על המדפים לקראת ספירת מלאי שמתבצעת בסוף השנה.

בתקופה זו יש להזהר שבעתיים ולבדוק טוב טוב את המבצע,למרות שיש גם מבצעים מצויינים של סוף שנה,בקיצור לבדוק לפני שקונים שזה נכון לגבי כל השנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

michael carmi, כן סניף תלפיות. אין לי מה לנסוע לת''א,יש לי מקומות נוספים בירושלים, אני מסודר.

עמית123, לא מובן כיצד הם מתכוונים "להפטר" מהסחורה במחירים כאלה. ועוד בתקופה של מיתון, כאשר אנשים לא משקיעים שקל ברכב שלהם.... המוסכים ריקים מלקוחות.

Fitch, למרות שניתן למרמר להם קצת את העסקים, פשוט לא בא לי. יש מקומות נוספים המספקים לי חלפים ושמנים, אפנה לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה בירושלים אתה מקבל מחירים כמו אצל הפרסי ודומיו?

בדרך כלל המחירים בתלפיות לרוב חלקי הרכב הם מחירי בית מרקחת

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוו ברור מה ציפית?

כמה פעמים אפשר לומר, אין מתנות חינם, אין מבצעים, אין חצי מחיר.

מצבעים יש בצבא.

זה ידוע בכל חנויות הבגדים, אני רכשתי בפוקס חולצת טריקו פשוטה שבדרך כלל עולה 80 שקל, היה שם 1+1 רק שהחולצה הבודדה פתאום עלתה 150.

עזוב את זה שאוטו דיפו יקר בטירוף, הכל יקר ב 30% מכל חנות חלפים איכותית וגם יותר מזה.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה בירושלים אתה מקבל מחירים כמו אצל הפרסי ודומיו?

תלוי מה.... אני רוכש כל מיני סוגי שמנים (כפי שאתה רואה בחתימה), ולא ניתן להשיג את כולם באותו המקום. אבל אני מסתדר בסדר גמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כתב בשקלול, כלומר: כל אחד יעלה בממוצע 110-115 ש"ח.

נניח שאחד עולה 155ש"ח: 155+155/2= 232.5 ש"ח.

כלומר, כל גלון עולה 116.25 בממוצע.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצים שמן איכותי זול?

תתארגנו 5 אנשים יחד, לכו לסוכן שמנים ותזמינו 2-4 גלונים כל אחד .

עשיתי הזמנה כזאת של סונול1 לדיזל וקיבלנו הנחה של 50% !

יש שמנים שאפשר לקבל עליהם הנחה של 70% (סונול מרין למנועי 2 פעימות- 85 שקלים לגלון אצל סוכן במקום 35 שקלים לליטר בתחנת דלק...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי בהום סנטר אג'יפ 10-40 ב120 שקל ואחר כך ראיתי פרסום של אוטודיפו אג'יפ 10-40 ב99 שקל.הלכו 21 שקל לא נורא.

עכשיו אני צריך מצבר לחיפושית אז אני בודק כבר חודש מה המחירים בכל מקום רוצים 450-650 רק אוטודיפו 950-1200 למצבר עד 55 אמפר.

אני מחפש מצבר עד 350 שקל כי האוטו לא נוסע כמעט .(הוא עושה אולי5 ק"מ בחודש)

להום סנטר בדרך כלל יש מבצעים טובים יותר ,זו דעתי.

נכון שאוטודיפו עושים מבצעים טובים על צמיגים ושמנים מדי פעם וזה באמת יותר זול ,אבל רוב הפעמים הם לא זולים.

למשל: ב2007 הם שכחו להוריד את המדבקת מחיר מהכיסוי רכב של וולטה והוא עלה 120 שקל ,בקופה רצו 170 ,לא הסכמתי וקבלתי ב120 שזה המחיר ואפילו יכול להיות שייקר כי הוא כבר נקרע.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...