Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים ללנדקרוזר פראדו - איזה לקנות?

Flyingphone
שימו לב! השרשור הזה בן 5607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי לנדקרוזר פראדו שנת 1998, כיום יש על האוטו צמיגי Goodyear Wrangler TD שגמורים לגמרי.

על האוטו יש גלגלים מקוריים שבגודל 17 אינץ' כמדומני.

על הצמיגים אני לא רואה שכתוב מידה מרוב שהכל שחוק.

ברשיון המידה היא 265-70R16.

אני רוצה לקנות צמיגים איכותיים.

אני יוצא לטיולים ברמת קושי קלה עד בינונית-קלה בערך פעם בחודש וחצי - חודשיים.

לכן, חשוב שיהיה צמיג שטח, אבל לא צריך צמיג 100% שטח. 85% מהזמן הרכב יהיה על הכביש ולכן חשוב שהצמיג יהיה שקט ובעל אחיזה טובה בכביש. חשבתי ללכת בכיוון של צמיג חצי חצי (AT). על איזה חברה\דגם אתם ממליצים?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, אין שום צורך בצמיג שטח מלא מסוג MT. צמיג AT מספק בהחלט.

אני מצטרף להמלצה על BF AT. תכונות כביש של צמיג AT (אחיזה, שקט וכד') בעל אחיזה מצויינת בשטח ודפנות חזקות שמאפשרות הורדת אוויר ללא חשש. לך על הטוב ביותר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אף פעם לא מוריד אוויר. אין צורך בסוג הטיולים שאני עושה.

האם יש צמיד AT שיותר טוב ממנו בכביש?

כעקרון, הדרישה היא צמיג AT שיהיה כמה שיותר טוב בכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שיש צמיגי AT נוספים.

אני נוסע על דאנלופ AT2 - צמיג שסובל מאחיזת כביש רעה לטעמי, שנחלשת עוד יותר על כביש רטוב. הוא גם לא אוחז בשטח יותר מידי טוב, ואולי היתרון הגדול שלו הוא עמידות. צמיג חזק. אני לא מחליף סט כרגע בגלל העלויות. כשאחליף...רק BF.

יש את הגודייר רנגלר AT - צמיג טוב, לדעתי יותר טוב בכביש מהדאנלופ, ויש פירלי סקורפיון, פחות או יותר ברמה של הגודייר.

הטוב ביותר לדעתי ה BF.

תבדוק גם את העלויות לצמיגים. הפרש של 150 ש"ח לצמיג זה כבר 600 ש"ח על האוטו.

תבדוק גם את מצב הרזרבי שלך, ואם הוא באותה המידה כמו יתר הצמיגים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...