Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסיפור המוזר שקרה לי היום גניבת רכב

xlr2
שימו לב! השרשור הזה בן 5608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם (כן מאוחר) אבל בכל זאת היום אני מתעורר בלילה (אני לא יושן טוב) שומע איזה רעש בחוץ ואני גר בביניין רב קומות

אני רואה איזה ערס משחק עם האוטו כאילו מנסה לפרוץ אז אני כמו כל בן אדם אחר התקשרתי למשטרה אמרתי להם ש איזה בן אדם מנסה לפרוץ אוטו ותנחשו מה הבחורה אמרה לי (במשטרה) היא אמרה אז מה אני אומר לה מה זאת אומרת אז מה והיא שוב אומרת לי אז מה ואיך להגיד את זה(יש לה קול כמו של פרחה דרומית) אני אומר לה תשליחי ניידת או משהו והיא ניתקה כן אני מסתכל דרך החלון והרכב כבר נעלם (מה שאני רוצה להגיד שזה בושה למשטרה שלנו מה קרה להם היום פעם זה היה אחרת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תתקשר שוב למשטרה, ותגיד שאתה רוצה לדבר עם האחראי.

תבקש את הקלטת השיחה שלך עם המוקד, ותפנה עם זה לתקשורת.

אולי אם תהיה למשטרה-בדיחה שלנו קצת מבוכה פומבית, הם ידעו להתנהל אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולש חדש בפורום שלום רב, לפי נוסח הודעתך ניתן להבין שאין היא רצינית כלל. אף אדם עם ראש על הכתפיים שמנסים לגנוב לו את הרכב לא ירשום הודעה בצורה כזו. לא ייתכן ששוטרת תגיב כך, ואם היית מספיק רציני, היית מתקשר שוב למשטרה (מוקד 100) או לתחנה הקרובה למקום מגוריך, ולא כך היה מסתיים הסיפור, אז בפעם הבאה תמציא עלילות אחרות כי כאן זה לא המקום.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולש חדש בפורום שלום רב, לפי נוסח הודעתך ניתן להבין שאין היא רצינית כלל. אף אדם עם ראש על הכתפיים שמנסים לגנוב לו את הרכב לא ירשום הודעה בצורה כזו. לא ייתכן ששוטרת תגיב כך, ואם היית מספיק רציני, היית מתקשר שוב למשטרה (מוקד 100) או לתחנה הקרובה למקום מגוריך, ולא כך היה מסתיים הסיפור, אז בפעם הבאה תמציא עלילות אחרות כי כאן זה לא המקום.

אנחנו כנראה לא גרים באותה מדינה, ההתנהגות של המשטרה ואו ההפקרות שבה היא נוהגת עוברים כל דמיון.

המשטרה לידיעתך אינה מגיעה לתאונות אלא אם כן יש נפגעים ..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון. יש להוסיף כי הדרך המהירה ביותר להזניק בוחן תנוע למקום התאונה הוא להתלונן כי ישנה התחושה כי הנהג הפוגע מריח אלכוהול. כמובן אם מדובר בפגיעה חזית-אחור, כפי שהייתה לי למשל, - תוצאותיה ברורות ולא היה לי צורך בבוחן התנועה. אך לא כך הדבר כאשר פוגעים מהצד. במקרה כזה צד ג' יתחמק ממלוא תשלום הפיצוי תוך מצג של טענות שונות ומגוונות, והעיקרית שבהן - הרשלנות התורמת של הנהג הנפגע. במקרים של פגיעות צד אי-הגעה של בוחן תנועה למקום התאונה יכולה לעלות לנפגע ממון רב, עד לעשרות אלפי שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממציא את הסיפור והרכב שנגנב הוא לא שלי והיום אני הולך לדבר עם המשטרה בקשר לזה.

נ.ב וזה כבר הרכב החמישי שנגנב בשכונה שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפתיע בכלל. מזל שלא אמרה לך להגיע לתחנה ולהגיש תלונה לפני שיתחילו בטיפול (העברת התיק לארכיב..).

מנסיוני, מה שבד"כ עובד (אם משהו עובד בכלל) זה לומר למוקדנית שנראה לך שיש כמה גנבים חמושים ומסוכנים, ואתה לוקח עכשיו נשק להגנה עצמית ויורד לנסות לעצור אותם, וכדאי שהניידת תזדרז כדי למנוע שפיכת דם מיותר.

מצד שני, עם ירידת הערך של היום, אם הרכב מבוטח במקיף - כמעט אף פעם לא שווה לעצור אותם, זו הדרך היחידה "למכור" במחירון היום...

HFturbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי הזוי בסיפור שלך הוא שאתה מסתכל על ה"ערס" כפי שהגדרת לוקח לך את הרכב מול העיניים ואתה רק מסתכל עליו דרך החלון.

במקום לרדת אליו, להבריח אותו ולמנוע ממנו את גניבת הרכב שלך.

גם במידה והפקידה בתחנה הייתה אומרת לך שהיא שולחת אליך ניידת היא הייתה מגיעה תוך מינימום 5-10 דקות במקרה הטוב , ואז כבר הרכב שלך מזמן הספיק להגיע הרחק הרחק ממך ומהמשטרה.

עוד אזרח תמים שסומך על המשטרע :-)

"הפחד הוא רק תחושה , האומץ לנסות זו המעלה."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי הזוי בסיפור שלך הוא שאתה מסתכל על ה"ערס" כפי שהגדרת לוקח לך את הרכב מול העיניים ואתה רק מסתכל עליו דרך החלון.

במקום לרדת אליו, להבריח אותו ולמנוע ממנו את גניבת הרכב שלך.

גם במידה והפקידה בתחנה הייתה אומרת לך שהיא שולחת אליך ניידת היא הייתה מגיעה תוך מינימום 5-10 דקות במקרה הטוב , ואז כבר הרכב שלך מזמן הספיק להגיע הרחק הרחק ממך ומהמשטרה.

עוד אזרח תמים שסומך על המשטרע :-)

עוד פעם אני אומר (הרכב לא שלי) אני לא יודע של מי הרכב אבל אני בטוח ב 99 אחוז שהרכב נגנב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם אני אומר (הרכב לא שלי) אני לא יודע של מי הרכב אבל אני בטוח ב 99 אחוז שהרכב נגנב.

אז למה לעזאזל לא ירדת להעיף את הגנב?

לא יכול להבין אותך בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אני רואה איזה ערס משחק עם האוטו כאילו מנסה לפרוץ"

לא רצית לרדת - אני מבין.

אבל יכולת לפחות לתת איזו צעקה בסגנון "מה אתה עושה כאן?"

לדעתי, יותר מועיל מאשר להתקשר למשטרה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...