Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלך הצמיג (Continental 205/45R16 Sport Contact 2)

אלון ר
שימו לב! השרשור הזה בן 4553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

ברשותי סקודה פאביה 2008 הנועלת צמיגי

Continental 205/45R16 83W Sport Contact 2 .

אתמול בסביבות השעה 18:00 בערב נכנסתי לבור בעומק 5-7 ס"מ שעיריית ירושלים תרמה לנו בנחמדותה באמצע כביש מס' 1 (כביש עמוס מאד בכל שעות היום).

את הבור לא ראיתי ממרחק, נסעתי במהירות שבה נסעו כל המכוניות שמסביבי (כלומר מהירות ממוצעת לכביש עמוס), גם אם הייתי מבחין בבור לפני כן לא הייתה לי אפשרות להימלט ממנו - אולי טיפה להאט (שזה מה שעושים בדרך כלל שיש בורות).

היה בום כ"כ רציני כשנכנסתי לבור, שחשבתי שהאוטו מתפרק לשני חלקים (לפחות ). מיד שמעתי רעשים מהגלגל הימני הקדמי, המשכתי כ50 מטרים בכדי לעצור בתחנת אוטובוס - שם אוכל להחליף את הגלגל.

יצאתי מהאוטו, הג'אנט שרוט, הצמיג ללא אויר.

מיד התקשרתי למוקד העירייה לדווח על המקרה.

חלפו להן כמה דקות, החלפתי את הצמיג ברזרבי (שאגב הוא תואם בדיוק ל4 שהפאביה נועלת) והמשכתי הביתה.

היום בבוקר (ו') נסעתי לפנצ'רמעכר הקרוב למקום מגוריי בשביל לבדוק את מצב הצמיג/ג'אנט .

בצמיג נוצרו 2 חורים והוא יצא מכלל שימוש. הפנצ'רמעכר הרכיב את הג'אנט על הרזברי והשאיר אותי במצב הזה (אמר לי שבקושי ירד מילימטר משאר הצמיגים ואין שום בעיה שאני אשאר עם צמיג אחד חדש יותר).

כרגע אני נוהג ללא גלגל רזרבי בבגאז'.

אני מעוניין מאד לתבוע את עיריית ירושלים, והם ישלמו לי את כל ההוצאות. זה לא עניין של כסף, זה עניין של עיקרון-שיתחילו 'לנקות' אחריהם.

האם יש לי סיכוי לקבל מהם מימון לצמיג חדש? וגם, כן כן, 25 שקלים ששילמתי לפנצ'רמעכר.

אגב, במקום אכן מתבצעות עבודות בכביש (הרכבת הקלה) וכן חפירות ארכיאולוגיות.

מצ"ב תמונות של הג'אנט . מאוחר יותר אעלה תמונות של הצמיג כי כרגע קשה לצלם אותו לבד (צריך שימישהו 'יראה' את החורים ושהשני יצלם).

כמו כן אעלה מאוחר יותר תמונות של הבור בכביש .

DSC00931.jpg

DSC00932.jpg

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב שיהיה לך תיעוד של הבור, רצוי אפילו באור יום, ושיראו בתמונה באיזה כביש מדובר (נוף אופייני) אם עדיין לא תיקנו אותו.

שמור את כל הקבלות על התיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים, בדוק משולשים , ציריות ושאר חלקי פרונט. אחרי כזאת מכה לדעתי הרכב יזדקק לכיוון פרונט.

יצא לי לפני כ5 שנים לתבוע את עיריית נתניה על מקרה דומה בעקבותיו ניזוקו אצלי גם צירייה ומשולש (בפולו שהיתה לי),

תיקנתי את הנזק והגשתי חשבון לעירייה שלאחר סחבת של איזו שנה בסוף לקחה אחריות ושילמה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שכואב לי לראות את המגנזיום :(

בתור אחד שמשתדל מאוד לשמור על "שלמות" הרכב, קשה לי מאוד לראות כזה דבר, ואני מקווה שתצליח להוציא מהם פיצוי הולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון, מחזק את אסף ואייל - קח את הרכב למוסך לבדיקת חלקי המתלה.

יניב, מהכרות עם אלון - הבחור שומר על הרכב היטב.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

סליחה על ההקפצה, אבל זה השרשור המתאים ביותר שמצאתי להקפיץ אותו

אתמול קרה לי אירוע בו צמיג CONTINENTAL שהגיע עם הרכב החדש שקיבלתי יומיים קודם לכן (Volvo S80 2.0T) התפוצץ בנסיעה שגרתית בכביש בין עירוני. הנסועה של הצמיג כ-20 ק''מ בלבד. לא היה פאקטור חיצוני לנזק, הצמיג התפוצץ בבת אחת דרך קרע בן 5 ס''מ בדופן החיצונית. באין ברירה רכשתי צמיג זהה חדש ב-1,400 ש''ח (לאחר בדיקת מחירים, כמובן), כי בספייר יש גלגל זמני. ברור שאני מוסר את הקרוע לאקספרטיזה אצל היבואן, אבל רק רציתי להגיד כמה הענין חמור. טוב שנגמר כך. איך אפשר לבטוח ביצרנים "טובים" כביכול?

צמיג: CONTINENTAL

מידה: "17

יוצר: Made In Germany

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...