Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש לי 110,000 ש"ח. מה עדיף איביזה טורבו או לאון טורבו(FR)?

goshac
שימו לב! השרשור הזה בן 5609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקציב שלי הוא עד 100,000 ש"ח.

מתלבט בין שתי מכוניות האלה בלבד - איביזה FR 2007-2008 או לאון FR 2007.

עשיתי נסיעת מבחן על איביזה קופרה ואהבתי את הכוח.

למען האמת על לפני נובמבר לאון FR לא נכנסה לי בכלל בתקציב...אך עקב ירידת מכירון בדצמבר אני רואה שמוכרים אותם כבר בסביבות 120,000 ש"ח, ואני חושב שיש עוד מקום למיקוח...

אני כמובן מחכה לינואר בכדי שיתחלף השנתון ואז מחיר ירד עוד (השאלה היא האם הוא באמת ירד ???)

אני רואה שלאון הרבה-הרבה יותר חיסכונית בדלק מאיביזה (לדעתי הודות להזרקה ישירה) ומהירה יותר.

איביזה בשנתון הזה תהיה יותר זולה ב 20,000 ש"ח מלאון ותעלה לי בסביבות 90,000...

האם שווה להוסיף עוד 20,000 ש"ח על הלאון?

(דרך אגב אני אוהב מאד את לאון טורבו שנתון 2005...אך לצערי לאוןנים כאלה למכירה יש רק קרועות עם יד 4-5 ק"מ גבוהה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום,

דבר ראשון הלאון FR רחוקה מאוד בשנתון 2007 מהמחיר שאתה ציינת ולדעתי רחוקה מאוד מהתקציב שלך

הדגם שכנראה אתה התייחסת אליו הוא הלאו טורבו ספורט אפ TFSI, במקרה יש לנו כזו במשפחה וגם המחיר שלה הוא לא 120K אלא אם כן היא טחונה מהתחתהFR לפי המחירון היא 142,000 ש"ח

שלא לדבר שהשוק ריק מאקזמפלרים למכירה

מהיכרותי עם השוק והלאון והאיביזה בפרט, אין יותר מידי מקום למיקוח במידה והאקזמפלר שמור

לפחות בשנים האלו(2007-2008) לא תסבול ממחיר מעל המחירון שבדרך כלל נדרש על מכוניות מדגמים אלו משנים קודמות.

בכל מקרה מדובר על חריגה של 30-40K מהתקציב שציינת

שלא לדבר על כך שהביטוח של הלאון מנסיון יקר מאוד 5-7K לשנה + המון דרישות מיגון מטעם חברת הביטוח

אם אתה נעול על לאון עצתי לך לרדת שנתון ל2006 וגם אז תצטרך למתוח את התקציב

בתקציב שציינת אין לך בעיה להתארגן על איביזה FR 2007 +עוד כסף לחמוצים

הלאון מרווחת מהאיביזה בהרבה וההיגוי ובכלל התנהגות הרכב הרבה יותר טובה, אבל היא כבדה בהרבה והרבה פחות מהירה בביצוע המהלכים שלה מהאיביזה

האיביזה תוקפנית בהרבה, הרבה יותר זול לשפר אותה, ולבטח אותה

היא רכב שמרגיש הרבה יותר מהיר מאחר והיא שוקלת פחות, וגם קופצנית, ההיגוי שלה לא להיט וכך גם השילדה

בסה"כ כבעלים של איביזה FR אני יכול להגיד לך שהכל זניח והרכב סבבה

לא ציינת מה הצפיות מהרכב ומה חשוב לך

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אך פעם לא ראיתי לאון 2006 למכירה...כנראה לא נמכרו בארץ בשנתון זה...

אכן כך...התכוונתי ללאון TFSI SPORT UP...מה , הוא שונה מאד מלאון FR? מה ההבדלים? (אני רואה שזה אותו מנוע 200 כ"ס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב שלי הוא עד 100,000 ש"ח.

מתלבט בין שתי מכוניות האלה בלבד - איביזה FR 2007-2008 או לאון FR 2007.

עשיתי נסיעת מבחן על איביזה קופרה ואהבתי את הכוח.

למען האמת על לפני נובמבר לאון FR לא נכנסה לי בכלל בתקציב...אך עקב ירידת מכירון בדצמבר אני רואה שמוכרים אותם כבר בסביבות 120,000 ש"ח, ואני חושב שיש עוד מקום למיקוח...

אני כמובן מחכה לינואר בכדי שיתחלף השנתון ואז מחיר ירד עוד (השאלה היא האם הוא באמת ירד ???)

אני רואה שלאון הרבה-הרבה יותר חיסכונית בדלק מאיביזה (לדעתי הודות להזרקה ישירה) ומהירה יותר.

איביזה בשנתון הזה תהיה יותר זולה ב 20,000 ש"ח מלאון ותעלה לי בסביבות 90,000...

האם שווה להוסיף עוד 20,000 ש"ח על הלאון?

(דרך אגב אני אוהב מאד את לאון טורבו שנתון 2005...אך לצערי לאוןנים כאלה למכירה יש רק קרועות עם יד 4-5 ק"מ גבוהה...)

אחי דיברת פה די הרבה שטויות, כמו למשל שאיביזה FR 2008 נכנסת לך בתקציב...או שלאון FR נכנסת לך בתקציב.

לאון בכלל לא יותר חסכנית מאיביזה בכלל לא!

שתיהן מכוניות נחמדות מאוד זריזות חדשות בעל מנוע מצויין ושילדה בינונית.

מהנות לנהיגה.

תוכל להביא בתקציב שלך איביזה 2007 FR אין טעם לחכות לחודש הבא לא תהיה ירידה חריגה.

היתה בבעלותי איביזה FR 2007 שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אך פעם לא ראיתי לאון 2006 למכירה...כנראה לא נמכרו בארץ בשנתון זה...

אכן כך...התכוונתי ללאון TFSI SPORT UP...מה , הוא שונה מאד מלאון FR? מה ההבדלים? (אני רואה שזה אותו מנוע 200 כ"ס)

ההבדל הוא איבזור עשיר יותר בגירסאת הFR

קצת שינויים מבחוץ ומבפנים.

ו200 כח לFR, לעומת 185 לSPORT UP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

מבדיקה שלי במכירון יבש כמובן ללא שקלול הופתעתי לראות כי המחיר הוא 142 K ללאון FR -מיותר להגיד שהייתי די בהלם,ועדיין המחיר בגבוה

פותח השירשור, אני לא חושב שאתה מדבר שטויות אלא שפשוט חסר לך מידע ובעיקר עירבבת קצת מידע כזה אחר

דבר ראשון והכי חשוב, פשוט תגדיר מה הצפיות שלך מהרכב ואז תוכל להיסגר על איביזה או לאון

ההבדלים בין לאון FR והSPORT UP בהנחה שמדובר על 2 הגרסאות הידניות, זה 185 כ"ס לSPORT UP ו200 לFR

מבחינת ההתנהגות והאבזור הן דיי דומות

הלאון SPORTUP בהחלט קיימת בשוק בשנתון 2006, פשוט צריך להתאזר בסבלנות

קודם רשום צפיות ותקציב מתוח ככל האפשר ואז נוכל לעזור לך להתכוונן

אגב מנסיון, השילדה של הלאון בכלל לא בינונית

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציפיות שלי מהרכב הן :

תאוצה טובה מהמקום, תאוצות ביניים. שוק טוב ושמירה על הערך... תצרוכת דלק לא כל כך גבוהה.

למה בינואר לא תהיה ירידת מחיר? הרי השנתון מתחלף ואוטו שנת 2007 בינואר יהיה מבוגר יותר בשנה, לא?

כמו כן היה לSEAT מבצע על FR ב 124,000 ש"ח וקופרה ב 134,000 ש"ח

דרך אגב...לפני כשבוע הייתי בסוכנות SEAT, והם מכרו אז קופרות אחרונות 2008 (ה FR נגמרו), הייתה להם אחת כסופה ואחת שחורה, אז את הכסופה עם סאן רוף וכל החבילה כולל הכל הם הציעו לי ב 125,000...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

125 כולל כל התוספות? (איתורן, מראות מתקפלות,מערכת וכו..) אם זה המחיר שהציעו לך אני מציע לך לקנות את הרכב בלי לחשוב.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב ככה...זה האחרון שלהם, לך תדע כמה הוא עמד שם בחניה וכל הצמיגים וגומיות התייבשו בשמש?

ודרך אגב...אני חושב שעדיף לקנות אותו אוטו בן שנה עם 10,000 ק"מ ב 1100-000 ש"ח.

תשמע 15,000 ש"ח זה הרבה כסף, ועוד להוסיף לכך את ירידת הערך הדרסטית של הרכב הנ"ל בשנים האשונות לחייו...

אלו היו השיקולים שלי ובגלל זה לא קניתי אותו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק את הרכב לפני הקניה כדי לראות מה מצב הגומיות.

יש לך אחריות לשנתיים מה שאין לך ברכב משומש כך שהראש שלך שקט.

במחיר של 125K על הכביש זו עסקה ממש, ממש מצויינת- חסכת את כל ירידת הערך של השנה הראשונה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, אני לא רוצה קופרה כי היא נוקשה מדי, ולכן מעדיף FR ומקסימום להוסיף לה צ'יפ.

דבר שני אני חולם על איביזה צהובה ולא כסופה.

ושלישי... שכחנו שהתקציב שלי הוא 110,000 ולא 125,000.

אני יכול להתאמץ ולקנות אוטו ב 125,000 , אך אז אני אשאר בלי פרוטה...וזה לא רצוי.

לכן אני מעדיף לקנות ב 110,000, ולהשאיר אויר לדברים אחרים...אוטו זה לא הכל בחיים (למרות שזה חלק מאד חשוב ומהנה :twisted: )

אני חושב שאוטו בן שנה יד ראשונה עם 10,000 ק"מ זה כמו אוטו חדש (בתנאי שהבעלים שמר על הטורבו כראוי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על קניית רכב מאוטו-דיל?

יש שם למכירה קופרה שנת 2007 יד ראשונה פרטית צהובה 22,000 ק"מ והם מוכרים בסביבות ה 100,000 ש"ח.

ובנוסף אני אקבל טרייד-אין על הפיאט אונו שלי...מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הם עושים טרייד אין על אונו??!??!

בכל מקרה אני רכשתי מהם רכב היה מחיר טוב ומוצר טוב, לי אישית לא היו טענות.

ועד היום כעבור כמעט שנתיים הרכב משמש אותנו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...