Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעילת רכב אוטומטית אאודי A3

amirkol
שימו לב! השרשור הזה בן 5595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

פנתה אלי מישהי שהתלוננה שהיא ננעלה בתוך רכבה ולא יכלה לצאת. מסתבר שאם אחרי שמכבים את האוטו, בעודך יושב בתוכו, האוטו ננעל, אין אפשרות לפתוח את הדלת של הרכב מפנים. יש 2 דרכים לאפשר פתיחה של הדלתות: או על ידי לחיצה על השלט או על ידי הכנסת המפתח לסוויץ' וסיבובו בחצי. מכירים סיפור כזה? קיים בעוד רכבים? יש בזה היגיון? למה לעשות את זה? מה האבטחה בזה? מישהו יכול להסביר לי?

תודה לכולם,

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על הדגם החדש, אז אפשר גם ללחוץ על הכפתור שחרור נעילת דלתות שיש על הדלת של הנהג..

לגבי העובדה שהאוטו ננעל, אפשר לשנות את זה במוסך דרך התוכנת ניהול רכב.

זה נועד בעיקר למנוע השארת הרכב פתוח בחנייה במקרה ושכחת לנעול אותו.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלנו ברכב התופעה דומה, אבל ע"י משיכה כפולה של ידית הדלת היא נפתחת, הפעם הראשונה משחררת את הנעילה והשנייה פותחת את הדלת ממש.

אני לא מכיר מצב אחר ואין בו היגיון, אתה מתאר מצב לא תקין.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלנו ברכב התופעה דומה, אבל ע"י משיכה כפולה של ידית הדלת היא נפתחת, הפעם הראשונה משחררת את הנעילה והשנייה פותחת את הדלת ממש.

אני לא מכיר מצב אחר ואין בו היגיון, אתה מתאר מצב לא תקין.

לא ניסחתי את עצמי בבירור. הסיפור הוא שהאמא יצאה מהאוטו אחרי נסיעה, סגרה את הדלת ובטעות נעלה בזמן שהילד שלה בפנים. מסתבר שלילד שנותר בפנים אין אפשרות לצאת החוצה אלמלא אימו פותחת לו מבחוץ. מה ההיגיון במצב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעצם העניין, המנגנון נועד למנוע השארת רכב פתוח בטעות, לא מומלץ לבטל אותו.

אם תחליט לבטל אותו תבדוק עם הביטוח שלך שזה לא כלול בפוליסה.

גם אם לא היה את המנגנון הזה, לא בטיחותי להשאיר ילד ברכב ללא השגחה.

לא חסרים מקרים של הורים שיצאו "רק לשניה" מהאוטו ושכחו ילד באוטו ולבסוף הילד מת מחנק או מחום באוטו.

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסרים מקרים של הורים שיצאו "רק לשניה" מהאוטו ושכחו ילד באוטו ולבסוף הילד מת מחנק או מחום באוטו.

סלח לי על הקטנוניות אבל מה העובדה שאי אפשר לפתוח את הרכב מבפנים קשורה לכך שהרכב לא ישאר פתוח? אפשר שהרכב לא יישאר פתוח ושעדיין יהיה אפשר לפתוח מבפנים, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שאתה מתבלבל עם מנגנון הדריכה האוטומאטי שנועל את הרכב לאחר מספר דקות, בכל מקרה הפתיחה מתוך הרכב היא מכנית כאשר הידית מושכת כבל בתוך הדלת.

בכל מקרה יכול להיות שבדלתות מאחורה קיים כפתור ההגנה נגד פתיחה מקרית ע"י ילדים.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שאתה מתבלבל עם מנגנון הדריכה האוטומאטי שנועל את הרכב לאחר מספר דקות, בכל מקרה הפתיחה מתוך הרכב היא מכנית כאשר הידית מושכת כבל בתוך הדלת.

בכל מקרה יכול להיות שבדלתות מאחורה קיים כפתור ההגנה נגד פתיחה מקרית ע"י ילדים.

זוהי בדיוק הנקודה שגם באופן מכני לא ניתן לפתוח את הדלת (על ידי משיכת הידית) אלא רק על ידי סיבוב חצי סוויץ' או לחיצה על שלט האזעקה. לכן אני לא מצליח להבין את הטעם ואת ההיגיון בחוסר היכולת לפתוח את הדלת מבפנים????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה מודל של A3 מדובר?

אצלי ברכב (מודל 2007) אפשר לפתוח את הרכב מבפנים, גם כאשר מחזיק המפתחות נמצא מחוץ לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה מודל של A3 מדובר?

אצלי ברכב (מודל 2007) אפשר לפתוח את הרכב מבפנים, גם כאשר מחזיק המפתחות נמצא מחוץ לרכב.

2008. גם כאשר מחזיק המפתחות מחוץ לרכב והאוטו נעול מבחוץ אתה מצליח לצאת? כיצד? משיכת הידית? במקרה הזה לא.

עדיין לא מצליח לחשוב על סיבה אחת טובה לעשות מנגנון כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי על הקטנוניות אבל מה העובדה שאי אפשר לפתוח את הרכב מבפנים קשורה לכך שהרכב לא ישאר פתוח? אפשר שהרכב לא יישאר פתוח ושעדיין יהיה אפשר לפתוח מבפנים, לא?

קצת בילבלתם פה.

1.אני מדבר על מנגנון נעילה אוטומטית של הרכב, יש אפשרות לבטל אותו אבל תבדוק עם הביטוח, ועדיף שהוא ישאר.

2.תבדוק בדלתות מאחורה שלא מופעל מנגנון נעילת ילדים בדלת, הוא לא קשור לאזעקה, זה כפתור שצריך להזיז פיזית.

אם רק כאשר הסוויץ' חצי פתוח או פתוח ניתן לפתוח את הדלתות אז זאת דריכה של האזעקה/ נעילת דלתות אוטומטית.

ותראו לי ילד שידע לסובב סוויץ ולפתוח דלתות.

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לענ"ד, מדובר בפיצ'ר של VAG. גם בבורה של אבא שלי, אם הדלתות ננעלות (ואני לא מדבר על נעילה מתוך הרכב, אלא על נעילה מבחוץ, או ע"י האזעקה או ע"י סיבוב המפתח במנעול של הדלת), לא ניתן לפתוח את הדלתות מבפנים.

אני זוכר שפעם גם כתבו על התופעה הזאת בעיתון ידיעות תחת הכותרת "כלא סקודה", או משהו בסגנון.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2008. גם כאשר מחזיק המפתחות מחוץ לרכב והאוטו נעול מבחוץ אתה מצליח לצאת? כיצד? משיכת הידית? במקרה הזה לא.

עדיין לא מצליח לחשוב על סיבה אחת טובה לעשות מנגנון כזה.

כן, גם כאשר מחזיק המפתחות מחוץ לרכב. ולא ע"י משיכת הידית.

בפשטות - בידית דלת הנהג יש 2 כפתורים נחמדים, האחד (העליון) נועל את הדלתות והשני (התחתון) פותח אותן.

לחיצה על פתיחת הדלתות, גם כאשר האזעקה דרוכה, תפתח את הנעילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...