Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסתבכתי. זקוק לייעוץ לגבי גיר אוטומטי רנו קליאו B

ranratzabi
שימו לב! השרשור הזה בן 5585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שרבים מתלוננים שוב ושוב על העלות היקרה של שיפוץ גיר.

אחותי, הענייה, הסתבכה עם רנו קליאו B עם גיר דפוק, ראיתי באתר המלצה על מכון גירים סגולה,

דיברתי איתם, היו מעל ומעבר נחמדים, ספי ויניב, בדקו את האוטו ואמרו שבתמורה ל5500 ש"ח יבצעו שיפוץ קומפלט של הגיר שלאחריו הגיר יתפקד כחדש ואקבל אחריות מלאה של שנה שלמה.

התגייסנו כל המשפחה ואירגנו את הסכום. ספי אמר שזה ייקח שלושה ימים.

בצורה מפתיעה הם סיימו את העבודה לאחר יום וחצי. כבר בדרך הבייתה הרגשתי שוב בדפיקות קלות של הגיר. חשבתי לעצמי שאולי זה נורמאלי. הבאתי את האוטו לאחותי ברגשות מעורבים ולא אמרתי לה כלום.

אחרי כמה ימים אחותי מתקשרת ואומרת שהגיר דופק מייד נסענו לספי, שרצה לבדוק את האוטו.

הפעם היה לו הרבה פחות זמן אלינו , הוא פתר אותנו בזה שכל הגירים של הרנו דפוקים ושנחיה עם זה.

הוא הציץ מתחת לאוטו שאין נזילות ושלח אותנו לדרכינו. יצאנו ברגשות מעורבים. נסענו חזרה הבייתה בלב כואב וגיר דופק..

בשבילנו 5500 ש"ח זה המון כסף, מה עוד שלא יצא מהטיפול כלום. אני מרגיש שספי ממכון גירים סגולה ניסה להתחמק מהאחריות. מחר בבוקר אני מתכוון לפנות אליו שוב ולדרוש שיטפל ברכב ושיחזיר אותו במצב טוב.

שאלותיי הן :

האם למישהו היה ניסיון כזה או אחר עם מכון גירים סגולה?

מה אני עושה במידה וספי לא יהיה מוכן לעמוד באחריות ויסבן אותי בשנית באמירה שהגיר האוטומטי דפוק במקור?

תביעה משפטית ? ללכת למוסף שלו עם שלט גדול ולהזהיר לקוחות חדשים?

יש איזשהו גוף שיכול לעזור לצרכנים אחרי ששילמו את הכסף ?

מיהו האדם באתר זה שכל כך ממליץ על מכון גירים סגולה? ועל שום מה?

יכול להיות שספי ממכון גירים סגולה צודק ועל אף שהבטיח שהגיר יהיה מתוקן כחדש, אין שום אפשרות לשפץ את הגיר שיפעל כראוי? שגם גיר חדש של קליאו B מייצר את הדפיקות הללו ?

אשמח לכל תגובה ועצה אני ממש מוטרד מהנושא.

תודה רבה ,

רן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר נתן דפיקה מאוד חזקה במעבר להילוך ראשון או לרברס. עכשיו המכה נשארה רק חלשה יותר. מניסיון קודם המכה מתחזקת עד שהגיר שובק. הופתעתי שאחרי שיפוץ למרות ההבטחות שהגיר ישופץ ויתנהג כחדש הוא ממשיך לדפוק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא יבלבל לך את המוח תלך אליו שב לו על הראש עד שיסדר את הבעיה או שיחזיר לך את הכסף.

יש לך אישור בכתב שקיבלת אחריות לשנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אחריות בכתב

יש הקלטות שיחות טלפון

יש את אישתי כעדה

ויש את אחותי שהרכב שלה שעובדת בשני מישרות לפרנס את הילד שלה,

ולא יכולה להרשות לעצמה להיות כל יומיים במוסך!!

מה אני עושה אם הוא מסבן אותי שוב מחר? ישר ללכת לתביעה משפטית ?

יש איזה גוף שיכול לעזור לי? אולי ללכת למכון גירים אחר שיבדוק את העבודה שלו ?

יכול להיות שאחרי שיפוץ הגיר ימשיך לדפוק וזה בסדר ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון חברה בפורום , ספי בחור רציני ובעל מקצוע .

צור איתו קשר ביום ראשון , ובקש שיסדרו את הבעיה לשביעות רצונך אני מאמין כי תקבל שרות טוב והבעיה תטופל .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גוף אפקטיבי?יצא לך לעמוד מולו ?

למה לעזאזל המון מוסכניקים עובדים בשיטה של לגרוף ת'כסף ולבעוט בלקוח?

ותודה למגיבים . אני ממש בחרדות מהעיניין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה ש"ככה הגיר ברנו" - שהקליאו בי - כשהן היו חדשות הגיר שלהן היה בועט ? .

למה הוא לא אמר לך לפני שיפוץ הגיר - שאחרי השיפוץ עדיין יהיו בעיטות .

הבנתי מהפורום שהוא אדם רציני , אך אני מקווה שהוא לא מנסה להתחמק מאחריות - יתכן שעל מנת לתקן את הבעייה צריך לפרק שוב את הגיר מהרכב ולפתוח אותו .

זה יקח לו המון זמן ואתה כבר שילמת לו .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תלך אליו מחר תסביר לו שוב שהבעיה עדיין קיימת והתיקון שהוא שביצע לא סידר את הבעיה,

גיר לא אמור לדפוק שהוא יוצא חדש מהחברה ואם הוא הבטיח לך שהגיר יהיה כמו חדש אז גם עכשיו הוא לא צריך לדפוק.

אם הוא הוא יחליט שהוא מסדר לך את הבעיה אז אין צורך במשפט אבל אם הוא אומר לך שאין ביכולתו לתקן את הגיר אז תבקש ממנו שיחזיר לך את כספך או שאם שילמת באשראי תבטל את התשלום בטענה שלא קיבלת את מבוקשך,

בו בזמן תגיש תלונה במשטרה על גניבה ורמאות מצד אותו מוסך ואם שילמת במזומן תגיש תביעה נגד המוסך.

יש לך את כל ההוכחות שאתה צודק אם תגיע לכל זה לפני הכל תלך למכון גירים אחר כדי לאמת שאכן יש עדיין בעיה בגיר.

בהצלחה ותעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלותיי הן :

האם למישהו היה ניסיון כזה או אחר עם מכון גירים סגולה?

רן.

לי יש נסיון עם ספי, אחד מחברי הפורום הגיע אלי עם קווליר גיר אוטו', ואמר שהיה במוסך UMI, בדקו את הרעש שיש לו בנסיעה,

ואמרו לו שיש להחליף מייסבים קידמיים. ברח משם בגלל הסכום שביקשו לו.

עשיתי סיבוב, נתתי גז בכביש ישר וללא תנועה הדממתי את המנוע הרכב המשיך לנסוע ב-N. מאחר שהרעש פסק,אמרתי לו שזה מהדיפרנציאל של הגיר. סיפר שלפני חודשיים עשה אצל ספי שיפוץ כללי לגיר ושילם 5000 ש"ח.

התעקש שאחליף לו את המייסבים, החלפתי והרעש נמשך.

צילצלתי לספי והוא קבע להביא את הרכב בשבוע הבא. חבר הפורום נסע אליו , ספי פירק את הגיר והחליף מייסבים בדיפרנציאל.

לא ביקש שקל על העבודה והמייסבים.

יש לי איתו יחסים, שלח לי בה"פ את הטל' שלך, אצלצל אליו בבוקר ואעזור לך.

בינתיים אל תיכנס איתו לעימות.

דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההרגשה שלי שהוא עשה טיפול מקומי , לא יתכן ששיפוץ כללי לקח לו יום אחד של עבודה..העיניין הוא שאני צריך להוכיח את זה וזה אומר ללכת למכון גירים אחר לפתוח את הגיר לבדוק אם אכן נעשה טיפול אוברול לגיר. וזה יעלה לי עוד כסף. מחר אדבר איתו מקווה שהוא לא ינסה שוב לסבן אותי אני מודאג כי מדובר בהמון כסף. שילמתי במזומן, על מנת שיעשה לי הנחה. בדיעבד זאת הייתה טעות. הייתי צריך לשלם רק אחרי נסיעת מבחן דקדקנית. בקיצור, הסתבכתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש נסיון עם ספי, אחד מחברי הפורום הגיע אלי עם קווליר גיר אוטו', ואמר שהיה במוסך UMI, בדקו את הרעש שיש לו בנסיעה,

ואמרו לו שיש להחליף מייסבים קידמיים. ברח משם בגלל הסכום שביקשו לו.

עשיתי סיבוב, נתתי גז בכביש ישר וללא תנועה הדממתי את המנוע הרכב המשיך לנסוע ב-N. מאחר שהרעש פסק,אמרתי לו שזה מהדיפרנציאל של הגיר. סיפר שלפני חודשיים עשה אצל ספי שיפוץ כללי לגיר ושילם 5000 ש"ח.

התעקש שאחליף לו את המייסבים, החלפתי והרעש נמשך.

צילצלתי לספי והוא קבע להביא את הרכב בשבוע הבא. חבר הפורום נסע אליו , ספי פירק את הגיר והחליף מייסבים בדיפרנציאל.

לא ביקש שקל על העבודה והמייסבים.

יש לי איתו יחסים, שלח לי בה"פ את הטל' שלך, אצלצל אליו בבוקר ואעזור לך.

בינתיים אל תיכנס איתו לעימות.

דוד.

המון המון תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מצב שלא יהיה לפי מה שסיפרת עד עכשיו אין לך מה לדאוג את מבוקשך אתה תקבל.

יש בפורום הזה אנשים רציניים אחד מהם זה דוד שהציע לעזור לך ,תנסה להיעזר בו ונראה לי שיהיה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי רפי, אני נזכר שבעקבות המלצתך הגעתי למכון גירים סגולה של ספי ויניב, אתה נשמע כמו אדם מומחה ומבין עיניין .

איך אתה מסביר את הסיפור הזה? שאני אומר לספי שהגיר ממשיך לדפוק והוא פותר אותי ב"ככה זה רנו גם באוטו חדש הגיר דופק.." איך הסיפור הזה אמור להסתיים למה שיסכים שוב לפתוח את הגיר?

האם אתה תהיה מוכן לעזור ולדבר עם ספי ?

בכבוד,

רן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...