Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה עצבים!!!!

Romeo
שימו לב! השרשור הזה בן 7804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעצבן לי! בעזרת קשרים מישפחתיים אצלחתי לשים את ידי על מכונית מדהימה ב-מ הידיעה, אבל אני לא יכול לספר על החוויות, לאנשים כשה לאהמין, אפסקתי לספר פרט למקורביי אשר יודעים את אמינותי.

אני רוצה, אבל אין סיכוי שאספר פה כי בטח אכבל מנה הגונה של ירידות טובות, אך לא מוצדקות.

אך אני מיתעודד בכך שזו הייתה כזאת, אבל כזאת חווייה.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כבר העירו לי על זה ולצערי, צריך לקבל אותי עם השגיעות שלי... הן לא יעלמו לעולם...

אני בן 21 ואם עד עכשיו יש לי שגיעות, יהיו לי תמיד, ניסו לעזור הרבה, אך לשווא...

למיפגן שגיעות\תיקונים וצחוקים- ראו: פאסטה עם מנוע- רכב כללי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעצבן לי! בעזרת קשרים מישפחתיים אצלחתי לשים את ידי על מכונית מדהימה ב-מ הידיעה, אבל אני לא יכול לספר על החוויות, לאנשים כשה לאהמין, אפסקתי לספר פרט למקורביי אשר יודעים את אמינותי.

אני רוצה, אבל אין סיכוי שאספר פה כי בטח אכבל מנה הגונה של ירידות טובות, אך לא מוצדקות.

אך אני מיתעודד בכך שזו הייתה כזאת, אבל כזאת חווייה.....

זה לא יכול להיות יותר טוב מפגאני זונדה נכון?

אז יאללה

פחות מזה אני מאמין :)

וברצינות... אתה יכול לספר, בשמחה....

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדגיש "מ" ופורמולה אחת.

אם ככה, גשש בלש נכנס לפעולה.

"מ" = M3 או 5?

פורמולה 1 = F1 (מקלארן). נו לכל אחד מותר לפנטז...

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלתתי כמו גבר ליספוג את כל הירידות של כל הספקנים!

נהגתי במכונית גם 12 צילינדרים, גיר רובוטי, מנוע מרכזי, בצבע פרארי רוסו, ברוחב מעל 2 מ', עם זינוק ש 100 ב 3.7, הסגרתי את עצמי?

טוב, תתחילו ליצחוק עלי....

(אני כבר רואה את הירידות.... כן, ואני יצאתי עם באט-גירל, ולי ניקול קידמן עשתה מופע חספנות במסיבת רווקים, אני בכלל כותב בפורום ממאדים, וכו'...)

:roll:

Su vita e su morire

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בן 21 ויש לך אלפא 156 אז די מובן שגם יכול להיות לך פרארי.

אתה יודע.....המשפחה... מפוצצים בכסף...ואז יש אנשים כמוני, שמתחננים מאח שלהם שיתן להם סיבוב על האלפא 147...

א ל פ א - רק אם אתה מתאים לה

חולם על 147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קטע, גם אני בדיוק אתמול נהגתי באנזו, דודשלי קנה אחת כי נמאס לו מהלמבו שכל הזמן עשתה לו בעיות.

אחלה אוטו, אבל לא נוח כל כך, אין הרבה מקום בפנים, באסה.

טוב, חייב לזוז, צריך לקחת את הפאגאני לשטיפה.

ביי!!

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...