Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערוץ 1 לא נקלט טוב כבעבר בטלוויזיה איך ניתן לשפר זאת?

itzic20
שימו לב! השרשור הזה בן 5630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני גר בבניין בקומה השנייה מתןך ארבע. אין לנו YES או HOT אלא פשוט ערוצים אחד ושתיים. בעבר שניי הערוצים היו נקלטים בסדר אבל לפני זמן מסויים ערוץ 1 התחיל להיות מטושטש עד כדי אי יכולת לצפות בו ויש גם רעשים ברקע מידיי פעם. לעומת זאת ערוץ 2 נשאר כשהיה בעבר ואין איתו שום בעיה. ניסינו לחבר אנטנה ביתית וגם לחבר מגבר אבל שניהם לא עזרו. (הבנתי שזה בגלל שאני בקומה השנייה). אם כך כיצד ניתן לפתור את הבעיה? תודה לעונים.

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מחובר לאנטנה ישנה (מה שנקרא OF-AIR).

יש שתי אפשרויות : או שהאלמנט לקליטה של ערוץ 1 (נדמה לי שהוא ב-VHF, לא סגור על זה - לא התעסקתי עם זה שנים) התקלקל (כנראה קורוזיה או משהו דומה. אין שם שום תחכום מלבד חתיכת ברזל ופילטר פרימיטיבי בדמות רשת קבל/נגד), או שאחד החיבורים בדרך התמלא קורוזיה/כבל נפגע - מה שפוגע בתחום התדרים של ערוץ 1, אבל לא של ערוץ 2 (UHF).

אם החיבור בבניין הוא טורי (משכן לשכן) זו בעייה, כי מספיק ששכן פגע בכבל אצלו בדירה, לא תדע זאת.

אם אתה יכול - מומלץ להתחבר ישירות לאנטנה עם מפצל (חוץ ממך - עוד מישהו בבניין משתמש באנטנה?). אם צריך חלקים - נסה למצוא אצל "אנטנות רצון" ברח' לבנדה בת"א (אם אתה באיזור, תוכל תמיד לגשת לבלצר שנמצא במרחק הליכה, וליהנות מהמבחר של מוצרי אלקטרוניקה, מוצרים לאמבטיה, חלקי חילוף לאוטו, מוצרי מזון והנעלה, דילדו מלטקס טהור ומסובב ביצים אוטומטי למדגרות מתקדמות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היחידי בבנין שמחובר כך. לכולם יש YES או HOT. האם פגיעה בקליטה יכלה להגרם מהתקנת התשתיות של החברות הנ"ל? או האם זה יכל להגרם מהתקנת אנטנה סלולארית על גג הבניין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך התשתית בבניין שלך מותקנת, אבל סיכוי נמוך שפגעו בכבל באופן חלקי (אולי קורוזיה עלולה לגרום לזה).

אנטנה סלולארית ? ספק, אבל ייתכן (תחום התדרים של הסלולאר הוא בסביבות 850-900 מגהרץ לדור 2, ו-2100 מגהרץ לרוב דור 3, אם אין תקלה בציוד הסלולאר, הוא לא אמור להפריע).

במקומך הייתי מנסה לחבר באופן זמני כבל ישירות מהאנטנה אל הטלוויזיה (דרך החלון או משהו) ולבדוק אם הבעייה נפתרת.

RG-59 זה הכבל שאתה צריך, רצוי אחד עם סיכוך כפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...