Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פירוק דופן הדלת הפנימי בקסנטיה - הכיצד?

Muataz
שימו לב! השרשור הזה בן 5629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות מה שנשמע כמו תקלה או בלאי של הזרוע המחברת (אין הכוונה לציר הדלת) בין הדלת לבין השילדה, אני מעוניין לפרק את הדיפון הפנימי של הדלת ע"מ לנסות ולפתור זאת.

הסיפמטומים הם רעש נוכח של חיכוך מתכת במתכת וכן קושי מסויים בסגירת ופתיחת הדלת.

ישנם 2 חורים בצד התחתון של משענת היד, אך עקב תנאי תאורה לא-מזהירים לא הצלחתי לזהות האם יש בורג בקצה המנהרה. נסיון להכניס לשם מברג נתקל בסרבנות מצד הבורג-לכאורה... האם באמת להתחיל משם, או ממקום אחר?

תודה לעוזרים! :-)

הביצה שלי התחילה להטיל תרנגולות זהב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקסנטיה משנת 99' ולמעשה מדובר על יותר מדלת אחת - קדמיות ואחוריות.

היכן נמצאים אותם ברגי כוכב ואיך אני משחרר אותם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגי הכוכב נמצאים בדיוק במקומות שתיארת, בתוך החורים. אאל"ט יש שם בורג במידה T30.

כמו כן, בדלת הנהג יש לפרק בורג T20 מתחת לפלסטיק שבתוכו יש את הידית, כפתורי החלונות החשמליים וכפתור כיוון המראות (לא לפספס, אחרת הפלסטיק יישבר), ונדמה לי שיש עוד ברגים בתוך המקום של הרמקולים (מתגלה ע"י פירוק המכסה באמצעות מברג דק).

את הקליפסים יש למשוך באמצעות שימוש במברג שטוח כמנוף.

אגב, לא הבנתי את הבעייה? כל הדלתות משמיעות אותה חריקה? אם כן, שכבה דקה של גריז תעשה את העבודה (עדיף על WD40, שתופס אבק ומתלכלך, אם כי גם זה פתרון) בריסוס על התופסנים שנכנסים לתוך הדלת (אלה מעצורי הדלתות שמונעים ממנה להיטרק חזרה במצב פתוח). אין צורך להוריד ריפוד בשביל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה שמר.

אכן, רוב הדלתות משמיעות רעש (מי יותר, מי פחות) של חיכוך מתכת במתכת - כאמור בהודעתי הראשונה. כבר ריססתי WD40, אך זה לא עזר. אנסה גם למרוח גריז כהמלצתך, אך התחושה שלי היא שאותם תופסנים/זרועות פשוט בלויים וייתכן שהחלפתם (האם התנסית בזה?) או פירוק ובדיקה שלהם יפתרו את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעט גריז על כל החיבורים בין הצירים ועל כל החלקים שמשתפשפים זה בזה יפתור את הבעיה, מנסיון.

רק צריך להזיז כמה פעמים כדי שהגריז ייכנס לפני שיהיה שקט.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן יש לך תיעוד של עבודה דומה על ה-BX שלי, אמנם לא אותו אוטו, אבל העיקרון זהה. אצלי פתחתי ריפוד כי העסק התפרק, אבל אם הכל שלם - יכול להיות שגירוז יספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...