Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתבלבל האם ככה או ככה!!!??

shadyabs
שימו לב! השרשור הזה בן 5631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם :

יש לי שאלה בקשר לרמקולים ברכבים אני ממש רוצה מישהו רצינני וממש מבין בדברים האלו ולא סתם רק לזרוק דברים ...!!

יש לי פיגו רכב חדש שנת 07 ממש מצויין אבל הבעייה שבאאסה אותי היא הרמקולים שברכב זה חח "ממש חזקים" אני לא מאמין שרכב שנת 07 ישימו עליו רמקולים חלשים כאלה ולאייי , אני מעדיף לא לשמוע מוזיקה ברכבי !!!:cry:

וברכב ממש יש מקום ל שני טווויטרים ו 4 רמקולים על דלתות הרכב 5.25 אינטש ..אז השאלה היא שהאם לקנות רמקולים 6*9 ולעשות בלגן ו לעשות להם מקום מאחור מול השמשה האחורית ?? אגב (ברכבים החדשים לא עושים מקום לרמקולים 6*9 אינטש מאחור רק על הדלתות!!!) אז אני חושב שאין צורך אבל אני אוהב את רמקולי ה 6*9 אינטש כי בהם יש הכי bass שנותנים ..

אז ואני לא רוצה לשים רמקולים 5.25 אינטש ולא לשמוע באססים ו צליל נקי אני רוצה רמקולים ב 5.25 אינטש עם באסים ואיכות סוונד מעולה ו רק 2 way אז : חן בעיני רמקולי פיוניר כפי שאומרים שהם החברה הכי זולה ו מהאיכותיות ביותר בעולם לא לשכוח

... אז לא יודיע יש את הדגמים האלה : (pioneer TS-G1342R) אם מישהו מכיר !!:roll:25 rms 140 וואט. אז לא יודיע מה לעשות האם לקנותם "האם 25 rms מספיק??" או שהם חלשים על באסים וצריך את ה 6*9 אינטש אני באמת מעוניין לשמוע תגובות ממקצוענים ואנשים עם נסיון בלבד!!!..ו אם התשובה לקנותם אז שתגידו לי האם צריכים מגבר כי אני ממש זאת הפעם הראשונה בחיים שמתעסק עם רמקולי ומערכות סטיראו ברכב !!!..ו אם אפשר בלי מגבר אז זה בסדר אז אני אחסוך קצת כסף אבל אני לא רוצה שידפקו לי את הרדיו דיסק בשביל לא להתקין מגבר אני רק רוצה לדעת האם יש צורך למגבר עם רמקולים כאלה???!! "לא נראה לי!!:oops:" הרדיו דיסק שלי kenwood KDCW3041 דומה לו לא יודיע אם זה הוא בלי חיבור aux.ובלי usb ממש חדש אבל לא משוכלל ..

אז מקווה שתעזרו לי ו תודה רבה לכם ממש אני מודה ...!!

:-)(**shady**):-)

**למכירה מחליף דיסקים PIONEER (דיסקים 6)!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...