Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בנושא סטיראו לרכב.

poko
שימו לב! השרשור הזה בן 7898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא ממש יודע עם יש כאן מישהו שיידע לעזור לי אבל ננסה בכל זאת.

ה 6 שלי באה עם מערכת מקורית אשר הנה חלק אינטגרלי מהדש ואיננה ניתנת לפירוק (שלא כמו במכוניות אחרות אין Dash Kit).

אני מעוניין להתקין את המערכת שלי באוטו - 2 מגברים , סאב, 2 קומפוננטים , קבל ...

בכל אופן לרדיו דיסק המקורי (חוץ מאיכות חרא) גם אין יציאות למגברים.

הפתרון היחידי שעליתי עליו בינתיים הוא להשתמש במנחתים (Output Convertors) ולהוציא דרך חוטי הרמקולים 4 יציאות Rca. להוציא אותם ל Cross אקטיבי חיצוני וממנו להוציא שליטה על ה Gain של הסאב.

הפתרון די מחורבן כי אני מאבד המון איכות בדרך ואין לי שליטה מלאה על חיתוכים וכו". בארה"ב בגלל שה 6 מאוד חדשה עדיין לא ייצאו קיטים ייעודיים.

עכשיו יש לי שתי שאלות :

1) האם למישהו יש רעיון טוב יותר ?

2) המערכת במאזדה היא מהסוג המודולרי ויש אפשרות מהמפעל לשדרוג (לא בארץ), למישהו יש מושג איפה באינטרנט אני יכול למצוא מידע ?

Stereo.jpg

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת בעיה עם כל המערכות האינטגרליות האלו

נסה אולי באתר

http://www.mazda6.co.uk

יש שם גם טלפון שאפשר ליצור איתם קשר..... אם זה עוזר

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצית רכב מנהלים,סתם קליאו ספורט לא הספיק לך... :wink:

אולי אפשר פשוט להתקין את ה-HEAD UNIT שלך במקום אחר?

אם לא - אני מניח שתמורת סכום סמלי,כ"א מאנשי הפיירינגים בדר' ת"א יוכל לבנות לך חלק מתאים ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצית רכב מנהלים,סתם קליאו ספורט לא הספיק לך... :wink:

אולי אפשר פשוט להתקין את ה-HEAD UNIT שלך במקום אחר?

אם לא - אני מניח שתמורת סכום סמלי,כ"א מאנשי הפיירינגים בדר' ת"א יוכל לבנות לך חלק מתאים ...

הייתי מת לחזור לקליאו.

ואנשי הפיירינגים לא יכולים לעזור, קודם כל הם בחיים לא יישחזרו את הטקסטורה של הפלסטיקה, כל פונקציונליות המסך תלך קבינימט וכמובן אל תשכח האוטו מליסינג. אני לא ממש בטוח שהם יאהבו את תפיסת הבוא ננסה לחתוך כאן.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שיש אצלי, באסה.

אני רק יודע שבקטע של המנחתים האלה שווה לקנות משהו טוב שניתן לשלוט על עוצמת היציאה למגבר.

לא נורא, לפחות ככה חלונות לא יפלו באמצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי בכלל לחתוך , חלילה. חשבתי להוציא קטע מסויים מהפאנל בקונסולה ,ולייצר חלק תחליפי שיהווה בית לHEAD UNIT שלך...

עם החזרת הרכב ,החלק המקורי חוזר למקומו ושלום על ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי בכלל לחתוך , חלילה. חשבתי להוציא קטע מסויים מהפאנל בקונסולה ,ולייצר חלק תחליפי שיהווה בית לHEAD UNIT שלך...

עם החזרת הרכב ,החלק המקורי חוזר למקומו ושלום על ישראל.

הציור למעלה מתאר במדוייק את מבנה הקונסולה , אין שום חלק שמתפרק, אפשר להוריד את הכל אבל אז צריך לבנות מחדש את כלל בקרות המזגן וכ"ו.

חוץ מזה אני לא בטוח שמאחורה יש מספיק מקום ל Head Unit סטנדרטי וגם אותו בטח צריך יהיה לפרק לחלקים ראשוניים.

סה"כ אפשרי בתאוריה , אבל דורש המון כסף המון מאמץ וזה בוודאי לא פתרון בשבילי עכשיו.

אני אשקיע איזה 600 ש"ח בזוג מנחתים איכותיים ונסתדר ככה איכשהוא.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה צודק , התנצלותי הכנה. אולי במבט על הרכב יעלה איזה רעיון? יימח שמם המזדה האלה. מה -פיוניר,קנווד,אלפיין ושות' לא צריכים לחיות? זה התנהגות???? :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ניתן בטויוטה קורולה 2002 (צורה קודמת) לבטל את הרדיו האינטגרלי?

האם מישהו ניסה? ומה צריך לעשות....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ניתן בטויוטה קורולה 2002 (צורה קודמת) לבטל את הרדיו האינטגרלי?

האם מישהו ניסה? ומה צריך לעשות....

תנסה לצרף תמונה של הדש

אני אנסה לבדוק

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...