Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זכוכית שבורה בקולט שמש (של דוד שמש)

פולו,גולף
שימו לב! השרשור הזה בן 5625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקיץ לא תרגיש בהבדל, בחורף כן, זה מוריד משמעותית. וגרוע מכך, מקצר את חייו של הקולט.

אם יש רק סדק (אפילו גדול) בזכוכית, תאטום עם סיליקון וזהו, זה יהיה לא רווחי להחליף זכוכית אלא אם תעשה זאת בעצמך, זו עבודה עדינה וצריכה להיעשות "בכפפות של משי". אם הזכוכית התנפצה לרסיסים/המון חלקים קטנים , רצוי להחליף.

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי זכוכית לבד (עלה 100 שקל), והחלפתי לבד... בסך הכל לפתוח כמה ברגים להוציא את השבור ולהרכיב את החדש, לא מסובך בכלל.

בכל מקרה כדאי שתביא מישהו לעזור לך להרים את הזכוכית לגג כי היא עדינה ואם תרים לבד סביר להניח שהיא תישבר.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

אם היה לי אוגר רוסי הייתי קורא לו איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעל מקצוע יעשה זאת בעלות של 180-250 ש"ח , תלוי במורכבות העבודה. לפי מחיר הזכוכית שאלמוג ציין, כדאי לשקול אופציה זו.

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או אחד ש-"יודע את העבודה" :wink:

שמר, מה נסגר עם המערכת שלך? לא עידכנת מה עשית בסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או יותר פשוט תיקח איתך שק חול, ותכין את הזכוכית על הגג, ככה הסיכוי שהיא תישבר תקטן.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

אם היה לי אוגר רוסי הייתי קורא לו איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה זו אומר לך "רד מזה".

מחר אחרי המבחן, אסביר למה. (לילה טוב ובהצלחה לי :wink: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפה לזכוכית מחוסמת תהיה יקרה משמעותית, במיוחד ל-2 קולטים = 4 זכוכיות.

על זכוכית אחת אנו גובים כ-600 שקל. להשיג זכוכית מחוסמת במידה הרצויה יהיה מאוד יקר, אם תמצא מי שיהיה מוכן להתעסק עם זה.

נוסף על כך, גם זכוכית מחוסמת עלולה להשבר (להמון! חתיכות קטנות - מנסיון), זה נותן עמידות כלשהי, אבל לא 100%. היא הרבה יותר רגישה בהתקנה מאשר זכוכית רגילה, מכה למשל בפינה, שזכוכית רגילה יכולה לספוג, תפורר מיד זכוכית מחוסמת.

גם אם תחליף, סביר להניח שלא תוכל להמשיך איתה הלאה כשתחליף קולטים, כי אף אחד לא מבטיח לך שהמידה תהיה אותה מידה.

בקיצור, "רד מזה" , אלא אם בא לך להכנס להרפתקה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...