Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת ומבחני דרכים של פיז'ו 308 [כ"ע]

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 5624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהתחלה הייתי נעול על סופר מיני והתלבטתי בין סויפט למאזדה 2 שביום-יום ישמש את אשתי ויהיה רכב ברירת מחדל שנשתמש בו יותר. לסופי שבוע וחופשות יש לנו עוד רכב גדול אבל שתיין דלק רציני, לכן הוא לא בשימוש רב במיוחד.

הן סויפט והן מאזדה 2 נתנו לי הרגשה של צעצועה. אישתי לא פסלה גם כן אבל הייתה נעולה על 207 כמו שיש לחברה שלה, לכן הלכנו היום לסוכנות.

בניגוד ל206 שהייתה לנו 207 הרבה פחות מרווחת. מה גם שאבזור דל ביחס למחיר גבוהה הורידו אותה מהפרק.

בסוף התיישבתי ב308 בשביל הקטע והרגשתי אותו "קליק" שלוחש לך להוציא פנקס צ'קים.

ב123 אלף שקל ניתן כיום לקבל רכב אוטומטי בגרסת Comfort עם מערכת מולטימדיה וGPS.

ניתן לשלם היום ולקבל בינואר. אין מלאים ישנים שהם לחוצים להפטר כי זה דגם חדש.

הבעיה שהדגם מאוד חדש ועוד לא ידוע עליו כלום. לי אישית אין בעיה עם הגיר אבל כמובן שהייתי מצפה ל5 הילוכים.

מנוע אמור להיות בסדר אבל אין נתונים אמיתיים של תצרוכת דלק וגם לא ידוע כלום על מחלות ילדות וכדומה.

אשמח לשמוע או לקבל הפניות לחומר בנושא ומבחנים השוואתיים. רצוי בארץ אבל חו"ל גם הולך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יצא לי לנהוג ברכב כמה פעמים ןלמרות שאני אוהב ובעל נסיון רב עם תוצרת PSA ב308 באאמת הרגשתי שהפעם הם קלעו בול כי הרכב באמת מרשים.יצא לי לראות מבחן עמידות ארוך טווח באנגליה דרך-msn וידאו והתגובות היו טובות מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי אישית מעניינת נוחות נסיעה עירונית וכאן נטקאר ממש פוסל את האוטו.

קשה לי קצת להתחבר לרוני אהרונוביץ' ומה שהוא כותב בכלל.

כתיבה שלו מלאה בתסכול בלתי מוסבר ולאוו דווקא קשור לנושא שעליו הוא כותב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי אישית מעניינת נוחות נסיעה עירונית וכאן נטקאר ממש פוסל את האוטו.

קשה לי קצת להתחבר לרוני אהרונוביץ' ומה שהוא כותב בכלל.

כתיבה שלו מלאה בתסכול בלתי מוסבר ולאוו דווקא קשור לנושא שעליו הוא כותב.

תבצע נסיעת מבחן ותחליט בעצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים שצורת ההתבטאות שלו אינה תמיד לרוחו של כ"א, אבל על חוות דעתו המקצועית אני סומך ברוב המקרים.

יש בו מן נוסטלגיה לא רלוונטית והוא כל הזמן מתכתב עם העבר שלו בפרט ותעשיית רכב בכלל. חלאס. Get a life.

קראתי קצת דווחים מחול, דווקא מציינים לטובה ומשבחים את היכולת להתמודד עם כבישים גרועים.

לך תדע למי להאמין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ב307 הנוחות העירונית, לפחות לטעמי היתה משובחת.

למרות מה שאני הרגשתי, מס' כתבי רכב הרגישו אחרת.

היו לנו שתי 307 במשך 5 שנים- כנאה שהישבנים במשפחה שלנו "פחות רגישים".

אין לי סיבה להניח (עדין לא יצא לי לנהוג ב308) שבדגם החדש יש שינוי מהותי לרעה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ב307 הנוחות העירונית, לפחות לטעמי היתה משובחת.

למרות מה שאני הרגשתי, מס' כתבי רכב הרגישו אחרת.

היו לנו שתי 307 במשך 5 שנים- כנאה שהישבנים במשפחה שלנו "פחות רגישים".

אין לי סיבה להניח (עדין לא יצא לי לנהוג ב308) שבדגם החדש יש שינוי מהותי לרעה.

עידן

הרשה לי לחלוק עליך - לאשתי יש 307 XT עם הג'נטים ה"גדולים" (16 אינצ'). הרכב מצויין - מאובזר, מרווח ובטוח. אפילו אמין. אבל נוח מאוד הוא לא, למרות המושבים המצויינים. בעיר מרגישים שהוא נוקשה, ודאי לרכבים אחרים שהיו לי ולה (A6, מגאן קופה, 206, גולף ועוד, וכמובן - C5). אני משער שב-308 המצב די דומה בשל הרצפה הזהה.

מצד שני, ה-308 כ"כ יפה, ובגרסה המאובזרת עם ריפודים בהירים הפנים נראה כמו מליון דולר...

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, ה-308 כ"כ יפה, ובגרסה המאובזרת עם ריפודים בהירים הפנים נראה כמו מליון דולר...

זו נקודת חוזקה וחולשה בו זמנית לטעמי.

ראיתי כמה על הכביש בסוף שבוע. יפה עד כדי מנקרת עיניים.

נראה לי גם שתחזוקה שלה תהיה יותר יקרה ממשפחתית קומפקטית רגילה.

בקיצור. התחלתי לחשוב על יונדאי I30 בגרסה המאובזרת יותר.

אבל כאן יש בעיה הפוכה של דימוי. קשה לי לחשוב על הוצאת כמעט 120 אלף שקל על יונדאי.

סקודה התגברו על בעיית דימוי אבל יונדאי עוד לא שם מבחינה זו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל כאן יש בעיה הפוכה של דימוי. קשה לי לחשוב על הוצאת כמעט 120 אלף שקל על יונדאי.

על סמך מה אתה מגיעה לקביעה הנ"ל ??

לעניות דעתי אתה טועה, וזה לבטח אינה סיבה לפסול את הרכב.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחזוקה לא אמורה להיות יקרה יותר מאשר ב-307, ובכל מקרה המדובר ברכב חדש באחריות יצרן/יבואן. לאשתי עד היום לא היו כל בעיות עם הרכב - טיפולים שוטפים וזהו, משך כ-4 שנים שהרכב אצלה.

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך מה אתה מגיעה לקביעה הנ"ל ??

לעניות דעתי אתה טועה, וזה לבטח אינה סיבה לפסול את הרכב.

על סמך סגמנט ופלח שוק שאליו הרכב מכוון. זה נותן ביטוי בעלויות של ביטוחים וטיפולים.

מה גם שמנוע 1600 החדש של BMW לא נראה לי כחסכוני במיוחד.

אני מכיר את זה מגולף שהייתה לקרוב משפחה שלי ובורה שהייתה לי. ביטוח מקיף של גולף היה כ1000 שקל יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך סגמנט ופלח שוק שאליו הרכב מכוון. זה נותן ביטוי בעלויות של ביטוחים וטיפולים.

מה גם שמנוע 1600 החדש של BMW לא נראה לי כחסכוני במיוחד.

אני מכיר את זה מגולף שהייתה לקרוב משפחה שלי ובורה שהייתה לי. ביטוח מקיף של גולף היה כ1000 שקל יותר.

אין שום קשר בין מנוע vw למנוע bmw.מבחינת עלויות הטיפולים אם ה307 וc4 נבחרו כמשפחתיות הזולות ביותר[תחפש בסקר ידיעות אחרונות] לאחזקה אין שום סיבה שזה אחרת ב308.ודרך אגב לאסייתיות{המכוניות} יש קודי גניבה גבוהים בהרבה מהפיגו בחברות הביטוח והפוליסות יקרות משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...