Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולקן 1900 - בעית התנעה

lev_p
שימו לב! השרשור הזה בן 7381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה: כאשר המנוע קר - עמד כמה שעות/ימים בקור הירושלמי - הוא לא מניע בקלות. ז"א, הוא נשמע מאוד מוזר, ואם אני לא נותן טיפה גז - הוא נכבה. וכאשר אני נותן את הגז, בהתחלה המנוע נשמע כמו מכסחת דשה, אבל מסתדר אחרי כ- 10-20 שניות.

כמו כן, הפליטה יותר לחה ממה שהיא צריכה להיות (לדעתי).

יכול להיות שיש איזושהי סתימה במערכת פליטה שנוצרת מהבדלי טמפרטורות?

Spirit In The Dark

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה: כאשר המנוע קר - עמד כמה שעות/ימים בקור הירושלמי - הוא לא מניע בקלות. ז"א, הוא נשמע מאוד מוזר, ואם אני לא נותן טיפה גז - הוא נכבה. וכאשר אני נותן את הגז, בהתחלה המנוע נשמע כמו מכסחת דשה, אבל מסתדר אחרי כ- 10-20 שניות.

כמו כן, הפליטה יותר לחה ממה שהיא צריכה להיות (לדעתי).

יכול להיות שיש איזושהי סתימה במערכת פליטה שנוצרת מהבדלי טמפרטורות?

הסיבות מגוונות.

בתור התחלה כדאי לבדוק מה מצב חוטי ההצתה שלך ולהחליף במידת הצורך (אם הבידוד שלהם יבש, תחליף).

בתור פעולת המשך - לבדוק לחץ במשאבת דלק, לבדוק כיוון תערובת, לנקות אינג'קטורים, להחליף מצתים, לבדוק שהחיישן טמפרטורת אויר תקין ולבדוק שלמות צינורות וואקום.

תחליט לבד עם מה בא לך להתחיל :twisted:

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטה יעילה לאתור התקלה בלי להחליף סתם חלקים ולבצע בדיקות ועבודות מיותרות הנה להשאיר הרכב למשך הליילה אצל מוסך טוב אשר בבקר ינסה להניעו ויראה וישמע את הבעיה ויוכל לאתרה "על חם" (במקרה שלך "על קר").

בהצלחה - רפי לין :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות. נראה לי, שאשתמש בהמלצה של רפי לין כי:

פלאגים הוחלפו לפני כ-8K, הוספתי K44 לפני כ-7K, והחלפתי חוטי הצתה לפני 1K. על צינור וואקום גם הסתקלתי כשהחלפתי חוטי הצתה...

תודה,

לב

Spirit In The Dark

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...