Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על גולף TDI 140 HP שנת 2005

pita100
שימו לב! השרשור הזה בן 5631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לפני רכישה של הרכב הנ"ל עם רמת גימור טרנדליין פלוס גיר DSG 6 הילוכים עם 120 אלף ק"מ.

מישהו יכול לתת חוות דעת כללית על הרכב הנ"ל האם הוא אמין כמו ה TDI דור 4 ? האם הגיר הנ"ל אמין יותר והאם יקר יותר לאחזקה ? הבנתי יש קלאץ בתור הגיר וההחלפה שם מאוד יקרה האם לפי הק"מ הנ"ל אני אמור להחליף אותו בקרוב ?

האם ישנם עוד נקודות שאני אמור לשים את הדעת עליהם ?

אשמח לפרטים במהרה כי אני אמור לסגור מחר את הקנייה.

תודה מראש.

"איזה כיף לנסוע 1000 ק"מ ב 200 ש"ח "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע והגיר זהים לפאסאט TDI .

הדעה הכי טובה תהיה נהג מונית על פאסאט TDI - שאל אותו לגבי אמינות הגיר והמנוע..

נ.ב:גם לאודי A3 TDI אותו מנוע וגם לסקודה אוקטביה 2.0TDI.

הרכב זריז מאוד.

בהצלחה.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מודל 2005 יכול להיות כבר 4 וחצי שנים על הכביש.

אבל, נניח, שהוא 4 שנים על הכביש.

אני רוצה לראות אותך מוצא רכב דיזל עם פחות מ 30 אלף ק"מ בשנה.

30 אלף זה המינימום, ומי, שנסע פחות, לא קנה דיזל.

די לדבר שטויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המילה "שטויות" מעט לא שייכת, אבל בהחלט נכון שהדוגמה שהבאת, נדירה יחסית. מרבית המכוניות יד שניה עם מנועי דיזל, צוברות יופי של קילומטראז' בתקופה קצרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע והגיר זהים לפאסאט TDI .

הדעה הכי טובה תהיה נהג מונית על פאסאט TDI - שאל אותו לגבי אמינות הגיר והמנוע..

נ.ב:גם לאודי A3 TDI אותו מנוע וגם לסקודה אוקטביה 2.0TDI.

הרכב זריז מאוד.

בהצלחה.

הרבה נהגי מוניות אגב, ממש לא מרוצים מהפאסאט החדשה. הרבה מתלוננים שהמנוע אוכל שמן בצורה מוגזמת (למרות שבצ'מפיון טוענים שכך צריך להיות וזו לא בעיה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה נהגי מוניות אגב, ממש לא מרוצים מהפאסאט החדשה. הרבה מתלוננים שהמנוע אוכל שמן בצורה מוגזמת (למרות שבצ'מפיון טוענים שכך צריך להיות וזו לא בעיה).

מהנסיון שלי על מנועי הטורבו של הקונצרן (אמנם בנזין) אכן הם נוטים לאכול קצת שמן, אבל זהו מחיר קטן בשביל לקבל כ"כ הרבה כוח זמין. רק תחשבו על הבחור לוקח את הגולף לביקור אצל גיא פרילינג ומוציא ממנו 170 כ"ס עם גיר ידני במהותו, 6 הילוכים ומומנט של 35-40 קג"מ... מישהו אמר טורפת אימפרזות?!?

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי כח אתה צודק לחלוטין. היה לי נסיון עם מנוע דיזל של הקונצרן מוגדש ולא מוגדש. לגבי אכילת שמן מוגזמת זה משהו ששמעתי ממקור ראשון מכמה נהגי מוניות (והם ממש לא מרוצים מהסיפור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון:

בדיקה כללית של הרכב: מרכב , מנוע, התנהגות וגיר היו די תקינים(נעשו תיקוני פח בדלתות , לי אישית זה לא מפריע) אך יש נקישה בהילוך רוורס אם נוסעים מהר .

בשאר ההילוכים הרכב עובד מדהים נוסע מאוד מאוד חזק העברת הילוכים חלקה ולא מורגשת הבעיה רק ברוורס האם המחלה של הגיר שהייתה בדור 4 לא נפתרה ? האם אני יכול לחיות עם זה ? או שזה יילך ויחמיר ? ישנו טיפול גדול שצריך לעשות ב 120 כולל טיימינג בערך 3 אלף עלות בחברה אני קונה את האוטו ב 81 כולל הטיפול שבעל הרכב יעשה . מחירון של הרכב הוא 101 אלף.

מה דעתכם?

נ.ב

הגיר הוא אוטומט.

"איזה כיף לנסוע 1000 ק"מ ב 200 ש"ח "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...