Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על סיטרואן AX 1.4 בתור רכב ראשון

amir k
שימו לב! השרשור הזה בן 5607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקבל חוות דעת על הרכב הנ"ל לגבי איך הוא מבחינת אמינות צריכת דלק מחלות למיניהן

בקשר לתחזוקה אני לא מודאג כי למשפחה יש מוסך ובכללי איך הרכב לעומת רכבים אחרים באותו תקציב

כמו ה205 והפיאסטות למיניהן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים ישנים מתחילים במצב של האקזמפלר הספציפי, זאת לפני "המחלות" וההשוואות השונות

גם שנת ייצור, מהותית, לצורך ההמלצה.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי שניים כאלו

GT וספורט

ולחבר שלי יש אחת רגילה כמה כמה שנים

אוטו קומפקטי זריז נוח ואמין בטירוףףףףףףףף

הרבה יותר משתלם מלקנות 205

אתה יכול להיות רגוע בקנייה שלך

עשית בחירה מצויינת

עדיפות על שנתונים גבוהים עם הזרקה ולא קרבורטור

אני מבטיח לך שאתה רק תהנה מהאוטו

מחלות עקריות?

תבדוק אם יש שמן במים או ההפך

חשוב מאוד לקנות אחת שהקפידו על מים מיוחדים לרדיאטור ולא מי ברז

לבדוק שהרדיאטור חימום הפנימי לא נוזל

כבל ספידומטר רגיש מאוד עקב זה הרבה אנשים מנתקים אותו כדי להוריד ק"מ

חוץ מזה לא ידוע לי על עוד דברים רצניים

תהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמין בטירוף? AX?

הוא בהחלט לא אוטו רע, אבל נדיר מאוד למצוא אקזמפלרים שהם לא גרוטאה מתפרקת (בעיקר בפלסטיקים).

יש לבדוק את מצב מערכת הקירור כולל המעברים במנוע (לחפש שרידים של אבנית, להתרחק אם קיימת בכמויות), לבדוק אם עשו ראש מנוע בעבר (ואם לא, להקפיד מאוד על שמן ומים נקיים מג'יפה). לבדוק את מצב הפלסטיקה, משולשים, גיר (העברת הילוכים ללא חריקות למיניהן), תושבות מנוע (בעיקר תחתונה).

פיאסטה, ברמה העקרונית - אמינה יותר (שוב, כמו שדני כתב - בתלות במה שעבר על הרכב שתמצא) - אבל בתמורה תקבל רכב פחות כיפי ועם ביצועים פחות טובים (ה-AX שוקלת כמו דוגמנית אנורקטית, ובגלל יחס ההספק/משקל הטוב יותר, היא נוסעת לגמרי לא רע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרכב ה AX תוכנן ללא מקדמי בטיחות גבוהים , במטרה לחסוך במשקל ,נעשה שימוש בפח דק יותר במקומות פחות קריטיים ,

לא יודע עד כמה זה השפיע על הבטיחות הפסיבית מאחר והתכנון התבסס על ידע מלפני 2 עשורים.

לרכב 2 בעיות , מוטות מייצבים דקים מידי אם בכלל , אבל ניתן לפתרון פשוט.

הבעיה השניה מעצבנת ופסלתי קנייה בגללה : איכות הרכבה נמוכה , פלסטיקה מחרידה , רעשים וכירכושים בסטריאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה השניה מעצבנת ופסלתי קנייה בגללה : איכות הרכבה נמוכה , פלסטיקה מחרידה , רעשים וכירכושים בסטריאו.

משנת 92' עיצוב הפנים ואיכות ההרכבה השתפרו בכמה דרגות, לכן אני ממליץ להתמקד בדגמים משנת 92' ואילך (אם התקציב מאפשר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות לא ממש משחקת תפקיד כאשר אתה מתכוון לקנות רכב בן 10-16 הכל תלוי באיך הרכב טופל בידיים קודמות.

חלפים לרכב לא בעיה למצוא וטיפולים יש לכם מוסך אמרת אז אתה תסתדר.

בעיקר הרכב מספק אחזקה זולה וכרכב ראשון הוא מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות כמה AX-ים מפורקות לחלוטין מתאונות יחסית קלות (גם מקדימה וגם מאחורה), אני הייתי מרגיש בטוח יותר ב-106 :-D

רכב מפורק הוא רכב שספג בשבילך את האנרגיה שאתה לא ספגת.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את התאוריה, אבל יש הבדל בין רכב ש-"סופג" את המכה ובין רכב שפשוט מתפרק, תריצו חיפוש בגוגל הרבה אנשים עברו עמה "חוויות" לא נעימות. מעבר לזה, מדובר ברכב חביב וקליל.

שמר, לא ביצעתי מבחן שכזה אז ההנחה שלך לא נכונה (אבל הציניות חוגגת, כרגיל).

אגב - מעולם לא כתבתי ש-106 בטיחותית יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני made in China.

ניסיתי להסביר לך ש"הרגשה" אינה מחזיקה מים במקרים כאלה, כי אין לך שום מושג מה יקרה לגוף חי בשעת תאונה בכ"א מהמכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...