Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות טכניות רנו סניק 2001 מנוע 1600

bonbon3
שימו לב! השרשור הזה בן 5589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

סוף סוף רכשתי רכב שנדלקתי עליו ממבט ראשון...

מדובר ברנו סניק מודל 2001 מנוע 1600 עשה 121000 ק"מ, גיר אוטומטי (טפו טופ טפו כמה ששמעתי עליו שהוא חרא בינתיים לא עושה בעיות).

השאלות שלי הם כדלקמן:

1.עשיתי לאוטו טיפול מקיף כולל מצתים,פילטרים וכו' (לא מקוריים). השאלה שלי כל כמה זמן כדאי לעשות טיפול? אמרו לי 15000 אלף אבל זה נראה לי קצת הרבה?

2.בנסיעה אני שומע רעש כזה של אויר..תהודה..כמו רעש של אוטובוס כזה...בבדיקה גיליתי שהצינור אוויר קרוע (לא נתקלתי עדיין ברנו שהצינור הזה לא קרוע ומשופץ חחחח). האם יש קשר? ואיזה קומבינה אפשר לעשות במקום לנות את הצינור היקר הזה?

3.האם לרכב זה יש צורך להחליף שמן גיר?

תודה רבה לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

(1) לפי הנחיות היצרן יש טיפול כל 20000 ק"מ, אתה יכול לעשות כל 15000 ק"מ, זה עדיף. הכי חשוב, ב 120000 ק"מ יש לעשות טיימיניג, האם כבר עשו? אם לא לעשות מייד!

(2) אפשר לחבר צינור אויר מקורי אבל הוא יקר ולכן במוסכים של רנו יש צינור חליפי שעושה את העבודה לא פחות טוב והוא זול בהרבה.

(3) אין כל צורך להחליף יזום שמן גיר אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...