Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה עם פנצ'רייה

taltol7777
שימו לב! השרשור הזה בן 5633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי 2 צמיגים goodride ובעל הפנצרייה אמר לי שהם לא תוצרת סין ושמוטבע עלהם המספר 0507 והוא אמר לי שזה אמצע 2007 ולאחר שבדקתי מסתבר שהוא שיקר ובינתיים נסעתי עם הצמיגים 100 ק"מ . האם אני יכול להחליף אותם או להחזיר לו אותם?

המוסך\פנצריה חבר באיגוד במוסכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה ,אני קורא עוד ועוד על יציאה מפנצריות עם צמיגים ישנים, חבל שאתם נותנים יד לזה.

אין לתת לפנצריה או כל מי שמוכר צמיגים להרכיב את הצמיגים או להתחיל בכל פעולה שהיא ללא ווידוא של תאריך היצור.

עם הם אומרים את התאריך לצערי וצערנו אין להאמין אלא לבדוק אישית ואז עם החלטתם ללכת קדימה ולהתקין צמיגים חדשים מיושנים זה כבר אחריותכם.

צמיג ששכב במחסן צמיגים בדרך כלל גג מפח שעבר את הקייץ ואולי עוד קייץ וגם רטיבות של חורף בינהם לא טוב הוא יסדק מהר , הוא יתקלף מהר, הוא לא יחזיק מעמד בעומסים חבל לסכן חיים בכדי להרוויח כמה שקלים או זמן של מציאת צמיג הולם.

בהצלחה.

שבוע טוב לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- נמחק הציטוט המיותר. נא לא לצטט הודעה מעל -

יש גם פנצ'ריות שמחזיקות צמיגים שלא שוכבים במחסן צמיגים, אלא תחת השמש, במשך כל הקיץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמר לי כששאלתי אם זה תוצרת סין שזה חברה שמייצרת את קלבר..

ופשוט היה דחוף לי להחליף כי הייתה לי נסיעה ארוכה לאחר מכן ולא באתי לחסוך בכלל

שילמתי 500 ש"ח על שני הצמיגים.

האם אני יכול להחזיר לו אותם?? כדאי לנסות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי "חברה שמייצרת את קלבר" זה לא שם של מדינה. לכן להבנתי הוא התחמק מלתת לך תשובה ואתה לא התעקשת.

אלא אם הוא אמר לך במפורש שזה לא תוצרת סין וגילית שזה כן אין מה לעשות חוץ מללכת ולנסות להסביר לו את המצב, שאתה לא מרוצה ושאת תמליץ עליו לשלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אביב וכולם...

אני ידבר איתו ונרראה מה הוא יגיד

ומה ז.א. להמליץ עליו לשלילה?

זאת אומרת שבמקום לבוא לחברים שלך ולהגיד להם "חבר'ה היית היום בפנצ'רית X ויש שם אחלה שירות ומחירים הוגנים"

אתה תבוא ותגיד להם "הייתי היום בפנצ'רית X והם פשוט נוכלים! אל תתקרבו לשם"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...