Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין טנדרים דאבל-קאבינה חדשים, ללא 4X4.

cyaron
שימו לב! השרשור הזה בן 5639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אבי מעוניין לרכוש טנדר דאבל קבינה (לא 4X4) חדש.

ההתלבטות היא בין איסוזו ד-מקס (רכב אשר היה ברשותו ופשוט עבור תאונה והושבת) למיצובישי האנטר.

לאביי יש פונדק דרכים קטן והרכב משמש אותו להבאת כמה ארגזי ירקות 1-2 פעמים בשבוע, הבאת מוצרי גלם פעם בשבועיים והבאת שקי תפוחי אדמה פעם ב 10 ימים. כלומר העמסת הרכב בצורה כבדה יום בשבוע.

המחיר הינו זהה

האם יש עצה?

תודה,

ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איסוזו די מקס - חזק, חסון, רכב עבודה בנטו של הנטו של הנטו.

מושבים רכים ונוחים לדעתי, דש בורד יבש מאוד, מושבים אחוריים קטנים למדי.

מוניטין אמינות גבוה, שוק בינוני ביותר.

מיצובישי האנטר - טנדר יפה (או מכוער, לפי העדפתכם), עם ארגז טעינה קטן מאוד יחסית לטנדר, מושב אחורי אמצעי קשה כמו אבן, דש בורד מושקע וללא איכות כלל, בעל נוכחות, שוק גרוע ביותר (תמכור אותו לרוב במינימום 15 אלף מתחת למחירון, או שתשאר איתו כמה זמן), אמינות מוכחת מדגמים קודמים (למרות ששמעתי על בעיות בכמה רכבים לגבי הגיר האוטומטי ולגבי מנוע שובר קראנקים בטרם עת), עלות ביטוח גבוהה.

טויוטה היילקס - גם כן רכב עבודה נטו, פנים חסון ומשעמם, פלסטיקים שיחיו לעד, מעט קשה בנסיעה, אך לדעתי הכי עדיף למשפחה, מנוע חלש בגרסאת ה2.5 ליטר (לא סוחב בעליות, בעיקר עם סחורה כבדה), מנוע חזק מאוד בגרסאת ה3 ליטר, ביטוח לא יקר מדי, אולי אפילו חצי מהמיצובישי.

ניסאן - עם מחיר כמו שלא, מי צריך בכלל עסקים, אפשר פשוט לפשוט רגל וזהו.

מאזדה BT50 - טנדר מיושן, קטן, פנים הרכב מאוד מזכיר טנדרים ישנים, אך המנוע חזק מאוד, ויכולות השטח שלו דיי גבוהות.

משטח הטענה ממוצע, קופסתי וחסר עיצוב.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו עולה במוחי השאלה - האם באמת אביך צריך טנדר גדול ?

קח בחשבון שכל הטנדרים כבדים מאוד, ובעלי מנוע דיזל גדול מאוד, ככה שצריכת הדלק היא גבוהה עד מאוד (1:9 הינו דבר שאפתני ביותר ברוב הטנדרים) בשביל רכב עבודה שצריך להציג חסכון.

תציע לאביך טנדרון - פז'ו פרטנר\סיטרואן ברלינגו, רנו קנגו, פיאט דובלו או פולקסוואגן קאדי.

יש גם פורד טורנאו, אבל עם נסיון מר שלי על אמינות דיי גרועה איתה, לא אמליץ.

כעקרון הקאדי והדובלו הם הגדולים בקט', והחזקים מביניהם.

הקאדי איכותית יותר ומשפחתית יותר, הדובלו בעלת עיצוב חמוד ומנוע טוב.

הרנו משפחתית יותר מהצרפתיות, אבל קטנה ובעלת מנוע חלש בגרסאות הנמוכות (מנוע אטמוספרי לזכרוני).

הפז'ו\סיטרואן כמה שזכור לי גדולות מהרנו, אך עדיין קטנות משמעותית מהקאדי והדובלו.

הפורד גם גדולה, אך בעלת עיצוב משעמם מבפנים, ואמינות של רכב בריטי משנות ה70 (האקזמפלר שהיה אצלי, לגבי אחרים, אני לא יודע, אך שמעתי ששבירת קראנקים זוהי בעיה נפוצה), כמו גם שוק גרוע מאוד !.

הייתי באותו שיקול כמו שלך, רציתי להחליף את הפורד שהייתה לי בטנדר, והייתי על סף ביצוע הזמנה בטויוטה, ובסוף הלכתי לכיוון אחר לגמרי - הפולקסוואגן טוראן שיש לי כיום.

משפחתי רצתה במקום הפורד רכב משפחתי גדול (משפחה גדולה ברוך השם), ועדיין הייתי חייב רכב שאוכל להעמיס עליו קצת דברים להקפיץ ללקוחות בימי ראשון ושני, ולכן קניתי את הטוראן.

היא גם חסכונית בהרבה מטנדר ממוצע, גם נוחה ומפנקת בהרבה, מהנה יותר לנהיגה, שימושית יותר, איכותית יותר מטנדר, וזולה בהרבה לתחזוקה ואחזקה.

תחשוב על זה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...