Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם: גדישת 106

106devil
שימו לב! השרשור הזה בן 5218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יאשה, זה שאנשים לא רצים להכניס את הפרוייקט שלהם לפורום לא אומר שהם לא עושים. יש פה אנשים שעשו דברים שהשתיקה יפה להם.

לא זכור לי בפורום הזה או אחר (פתוח לציבור) פרוייקט של אף אחד מה10 החזקים בארץ, למעט שמועות ואיזו תמונה.

את הדביל כולם מכירים, ולרשום בפורום הזה את הפרוייקט שלו, גם בלי מספר הרכב, זה דבילי.

אתה רומז שזה דבילי להעלות פרוייקט לפורום ?

אני מבקש ממך לקרוא לאורן בשמו ולא בכינוי שהדבקתם לו ב PSI . אלא אם הוא לפחות ייתן לי אישור שהוא מרשה לך לכנות אותו בכינויים לא נעימים על גבי הפורום .

הבעייה היא, שבליישם פרוייקט בתנאי סביבה כמו שאורן עושה, לא רק שלא נראה טוב לאורן, אלא יכול לגרום לכך שאחרים יחשבו שגם הם יכולים.

אחרים כן יכולים .

חבל שלך קשה להבין את זה . זו לא מתנת האל להבין מכונאות .

אני לא הייתי רוצה לדעת מה היה קורה אם כל ילד עם פיאסטה ואונו ינסו לגדוש.

אתה צודק .

אני כבר רואה את ילדי השכונה אצלי מתחילים להרים את רכביהם עם ג'קים ומתחילים לבנות סעפות פליטה לטורבו...

:?

אז אולי לדעתך זה יעלה את התרבות המוטורית בארץ ואת ממוצע הכוח לטון, אבל לדעתי זה רק ידרדר את המצב הקיים, יראה את האיכות הנוראה של הסחורה פה

איכות נוראה של הסחורה פה ???

יש הרבה יותר מלהחליף אטמים ולשייף דבר או שניים, כשאתה גודש, ובטח עם טורבו של STI או אחרים, אה, על מנוע של 106

אתה מדבר כאילו כבר גדשת 106...

:?

תתפלא , אבל כבר גדשו על מנוע כמו שאורן בונה כאן . אפילו נוסע מרשים מאוד ביחס לזה שזה מנוע אטמוספרי .

אז נכון , הבחור שבנה את ה 106 הוא עם יותר ניסיון ועל מגוון גדול יותר רכבים , אבל אני לא את אותו בחור כבעל יכולות על אנושיות שיכולות למנוע מאורן את היכולת לבנוע מנוע בתצורה דומה .

שוב , רק הזמן ידבר ורק אז נוכל להגיד אם אורן הצליח במשימתו .

עד אז לפחות , הוא מקבל ממני את כל הפירגון בעולם ומבחינתי רק על ההעזה !

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 516
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אורן סחטיין עליך!

אורן אני מוריד בפניך את הכובע!

החאפר הזה אומנם חאפר , אבל הוא חאפר שמצליח בגדול ואפילו גם בזול!

החאפר הזה הגיע כילד עם XS מצ'וקמקת ולאט לאט (או מהר מהר) הגשים את חלומם הרטוב של 90% מPSI.

וואלה , הוא עשה זאת לבד בלי שום ניסיון קודם! אז כן , סחתיין עליך !

:mm_yeah:

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו כבר כל הכבוד, אני באמת מעריך אנשים שזורמים עם כל העניין ובונים לבד לא רצים ישר למוסך וסופרים כסף, אני לא מכיר כל כך את המכוניות הצרפתיות ואת הדרגת קושי שלהם אבל שיהיה לך בהצלחה.

וכמו שאמרו פה גם , זה שאנשים זורקים תאוטו במוסך וחושבים ששמה נקי זה ממש לא ככה ויצא לי להיות בהרבה מוסכים בלי שום קשר לרכבים שלי והרצפה הקירות הכלים הכל שחור.

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד אורן!

כמה אתה מעוניין לגדוש בשלב הראשון?

בהצלחה!

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות!!

סיימתי עם האוטו והוא מניע ונוסע,נשמע מאוד בריא המנוע.

תודה רבה ל GAL158 ולניר205 טורבו על העזרה היום!!:-) שבלעדיהם לא הייתי מסיים את זה כל-כך מהר.:-)

בקרוב תמונות נוספות.

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצה אטמוספרית...הטורבו יורכב רק אחרי ההרצה (עוד 1000ק"מ.)

הינה שתי תמונות אחרי הרכבת הבוכנות :

IMG_0958.jpg

IMG_0959.jpg

אגב,מה ההמלצות שלכם להרצה תקינה ונכונה?

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ,כל הכבוד על הפרוייקט, בעניין ההרצה כמו שרשמת 1000 ק"מ , כמובן לא למשוך הילוכים , כל איזה 3000 סל"ד תעביר הילוך תישדל לא לעבור את ה100 קמ"ש. בהצלחה דודו.

אני מאמין ואתם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם מישהו עדיין לא הבין, ההערה הקודמת שלי היתה צינית ביותר,

במיוחד לאור העובדה שמה שדירבן את אורן זה סיבוב שעשיתי לו על 106T שבניתי(לדביל מעליי).

אל תטעו לחשוב שאורן עושה הכל לבד מטעמי חיסכון,היתה לו את האפשרות להשאיר את הרכב אצל בעלי המקצוע המתאימים לכך, אך הוא פשוט מתעקש לחוות את התהליך בעצמו, לעיתים הוא לומד מטעויות של אחרים אך בד"כ מטעיותיו שלו.

הוא מרבה לשאול שאלות ולהתייעץ עם חברים ובעלי ניסיון אחרים.

ועדיין סוגר מנוע מבלי לעשות הונינג, למרות שהוסבר לו שצריך כדי שהרינגים יתאימו את עצמם והוסבר לו מדוע במנוע מוגדש צריך להיות מרווח גדול יותר בין הבוכנה לצילינדר ומרווח רינגים שונה.

אני מעריך אנשים שעושים.

אני מעריך אנשים שעושים לבד עוד יותר.

אבל אם כבר לעשות אז כמו שצריך,וסטריליות במנוע זה דבר חשוב מאוד,זה מתחיל פה ונגמר בזה שהאוטו נראה (ולצערי יצא לי לראות כמה כאלו) קומבינה מלאת נזילות שמן ואז "קופץ" איזה צינור דלק והרכב מתלקח.

ואין קשר לתנאים הביתיים (לראיה פרוייקט הונדה בדביק), ישנם מוסכים, שאורן אשף ההתאמות וסטרילי לעומתם.

מרוב התרגשות, שכחת לציין שחרטת את הבוכנות בכדי להוריד יחס דחיסה, שזו למעשה הסיבה שפתחת את המנוע שהיה בריא ביותר.

בהצלחה ידידי! אם תצתרך לרתך קצת בדיפרנציאל אני אשמח בשבילך.

כשמישהו צועק טיפש ואני מסתובב, זה אומר שאני טיפש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...