Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבזור בסיסי ברנו מגאן מליסינג (נערכה הכותרת שהיתה ללא אבזור בסיסי)

DooKiE
שימו לב! השרשור הזה בן 5627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בקרוב אני צפוי לקבל מהחברה שלי רנו מגאן 09 (ליסינג קבוצה 2).

הייתי רוצה לדעת מה כולל האיבזור הבסיסי שלה?

זה נכון שאין כיוונון חשמלי של המראות? 2 חלונות חשמל בלבד?

למי שיש ברשותו את הרכב הנ"ל, תוכל בבקשה לפרט על האיבזור הבסיסי של הרכב?

תודה מראש,

גל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הלינק לא מעודכן. ראיתי כבר מגאן ליסינג חדשות עם 4 ח"ח ומראות חשמל.

הדבר הכי מוזר עם המגאן ליסינג שחלק מגיעות עם פסי קישוט ופגושים בצבע הרכב וחלק לא, גם כאלה שעברו רישוי באותו הזמן, ולא הצלחתי להבין כיצד זה קורה :shock:.

כמו כן לידיעתך המגאן סדאן מגיעות מטורקיה.

לפותח השרשור - מה הבעיה לבקש מפרט מהחברה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את הנושא ואכן תעלומה: האם יש בליסינג (קבוצת רישוי 2) שתי רמות אבזור של מגאן? אני יודע בוודאות שיש רכבים כאלה עם 4 ח"ח , מראות חשמל ופגושים/מראות בצבע הרכב. אם מישהו יכול להסביר אני אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חברות הליסינג שנותנות דגם יותר יקר שעדיין עולה פחות מ111K בהנחה שגרסה בסיסית לגמרי יהיה קשה למכור.

ראיתי שבאלבר למשל שמים חיישני רוורס וכדומה.

לי היו שני מגאנים בליסינג.

2004 - הגיע אם אבזור מלא כולל חיישני גשם, חיישני תאורה אוטמטית, חיישני לחץ אויר בצמיגים, וילונות בתוך דלתות, מראה פוטו-אלקטרית ועוד כל מיני פיצ'פקעס שבטח שכחתי.

2007 הייתה עם שני חלונות חשמל ובלי כלום אבל הייתה הרבה יותר כיפית בנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...