Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאאב 900 קבריו?

msigal
שימו לב! השרשור הזה בן 7405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה דעתכם על הרכב, בתור רכב FUN-CAR? כדאי להשקיע? מישהוא יודע מה הנתונים של מנוע ה-2300 שלו ומה נתוני התאוצה וכו'? והכי חשוב - אפשר להוסיף מגדש טורבו כמו של ה-9-5 משנת 1998 ואילך? ברור לי שמבחינת אמינות, עדיף לחפש במקום אחר, אבל אולי כדאי בשביל הכיף...

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר, מדובר במנוע של 150 כ"ס. לא משהו חזק מדי.

0-100 ב- 9.5 שניות.

אפשר להחליף מנוע ו/או לגדוש. אפילו מנוע של AERO עם 225 כ"ס יכול להיכנס שם (אולי אפילו 250 כ"ס, אם לא שינו את התושבות בין ה-900 ל- 9-3 משנת 1998).

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה BOXER. יש למישהוא נסיון עם ה-900? אין מתנדבים?

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מראשי האבטחה שם, בחור שחור ומגודל, שחקן פוטבול לשעבר

נוהג (או נהג) על 900 קבריו שחורה

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר, מדובר במנוע של 150 כ"ס. לא משהו חזק מדי.

0-100 ב- 9.5 שניות.

אפשר להחליף מנוע ו/או לגדוש. אפילו מנוע של AERO עם 225 כ"ס יכול להיכנס שם (אולי אפילו 250 כ"ס, אם לא שינו את התושבות בין ה-900 ל- 9-3 משנת 1998).

אפשר אבל לא יעיל , הוא יצטרך למכור את הבית בשביל לממן את זה :wink:

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מראשי האבטחה שם, בחור שחור ומגודל, שחקן פוטבול לשעבר

נוהג (או נהג) על 900 קבריו שחורה

זיק - בטח שאני מכיר אותו. שמו טוני ונפגשנו אתמול בלילה בסמטה חשוכה. מה, אתה מטורף? בחורים שחורים ומגודלים ששיחקו פוטבול ויש להם אקדח ואצבע עצבנית על ההדק הם לא בדיוק מי שאתה יכול להתקרב אליו בנון-שאלאנטיות ולשאול אותו לגבי הרכב (כי 10 שניות אח"כ תגלה שמישהו חתך לו את הגג אתמול בלילה, ולדעת הגורילה העצבנית המישהו הזה מאוד מאוד דומה לך, או לפחות לאיך שנראית עד לפני 10 שניות).

בקיצור - תודה על ההפניה, אבל אני חס על חיי. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אחת ברחוב המקביל...

חביבה מאוד (לא כ'כ שמורה)

אין לי מושג מי הבעלים.. אני מידי פעם רואה אותה

http://www.emdr.co.il/tomerico/pic/104_0431_HASOI.JPG

תהנו..

יש שלושה סוגים של אנשים בעולם:

כאלה שיודעים לספור, וכאלה שלא יודעים לספור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת'רד שיכול לעזור לך :

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=23783&start=15

אם יש שאלות נוספות אז בבקשה :)

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידעתי סאב הוא אוטו אמין ביותר ?

יכול להיות שאני טועה ? מה האוטו לא טוב ? הטיפולים יקרים ? הביטוח רוצח ?

מהנסיון שלי עם סאאב 9-5 טורבו, האמינות ממנו והלאה, במיוחד בכל הקשור למע' המחשוב ולמגדש. אני מקווה שהמצב ב-900 האטמוספרית טוב יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הנוגע לסאאב 900 ישנה תופעה של גירים אוט' שאוהבים לשבוק חיים מוקדם ויש להקפיד להחליף לעיתים קרובות את שמן הגיר. שיפוץ או החלפת גיר - עסק מאוד יקר.

ידועות גם תקלות מחשב פה ושם, לשים לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הנוגע לסאאב 900 ישנה תופעה של גירים אוט' שאוהבים לשבוק חיים מוקדם ויש להקפיד להחליף לעיתים קרובות את שמן הגיר. שיפוץ או החלפת גיר - עסק מאוד יקר.

ידועות גם תקלות מחשב פה ושם, לשים לב.

לגיר בעיות הגיר לא קשות , ידוע לי על שיפוץ גיר שביב לנו אחרי 100000 ק"מ , קטן , ואחרי שקנינו את האוטו ועכשיו היא עם 170 אלף והגיר בסדר גמור .

לגבי מחשב המנוע , לנו לא היו בעיות , וידוע לי על כל הטיפולים שהוא עבר , אולי זה רק בדגמי הטורבו אבל ב 2300 של ה 9000 שהוא אותו מנוע לפי מה שידוע לי ב 900 לפחות אצלנו לא היו בעיות ( והרכב לא ממש מטופל כראוי עקב בעיות כלכליות ) כך שמבחינה זו אני יכול להעיד על אמינות מסויימת .

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו מספר גרסאות מנוע וגיר.

ככלל ה-2300 היא המוצלחת ביותר כאשר ה-2000 טורבו ידועה לשימצה בכל הקשור למנוע.

המכוניות יפות ומאובזרות מאד ומחירון לוי יצחק לא ממש מעריך אותן ולכן מחיר הבדיחה. למרות זאת הן נסחרות לאחרונה מעל המחירון.

החלפים יקרים ומוסכים לא נמצאים בכל מקום.

חשוב גם לבדוק בשבע עיניים את מנגנון הגג החשמלי - שעלות תיקונו היסטרית.

בהצלחה

HFturbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...