Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראיתי אתמול את הסרט

Adabbbbbb
שימו לב! השרשור הזה בן 7899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

TAXI

בן זונה של סרט! קרע אותי מצחוק.. :hihi:

יש גם TAXI2? כי אמרו לי שיש?

אתם מכירים עוד סרטים בסגנון? ובכלל סרטים שמתעסקים במכוניות ?

חוץ מ"מהיר יעצבניניני" ו"עקיצה ב60 שניות"?.. :roll:

יאללה שיהיה לכם לבריאות..

OZAAAAAA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טקסי 2

גם סרט בן זונה :lol:

בקשר לסרטים שמתעסקים במכוניות יש הרבה,

כרגע אני מצליח להעלות רק כמה

הסרט גרנד פרי (סרט ישן ונחמד, קצת יותר מידי ארוך, על מירוצי הגרנד פרי בשנות ה-60)

יש גם את הסרט Driven

סרט חדש יחסית (2001, עם סילבסטר סטאלון) על נהג מירוצים שפרש, כנראה שהסרט לא הצליח כל כך, לי אישית לא יצא לראות אותו

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיב מקווין היה נהג מירוץ חובב, ולצורך צילומי הסרט השתתף בלה מאנס על אמת כמתחרה.

חוץ מזה - BULLITT של אותו סטיב מקווין, מרדפים מטורפים בסן פרנסיסקו בין מוסטנג בוס לדודג' צ'ארג'ר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טקסי באמת אחלה סרט, טקסי 2 קצת פחות טוב.

DRIVEN, או בעברית מסלול מסוכן, לדעתי אחלה סרט (קצת יותר עלילה ופחות מכוניות, ההפך ממהיר ועצבני)

JOY RIDE - סרט עם השחקן ששיחק במהיר ועצבני, עם עלילה שלא כל כך קשורה למכוניות, אבל פה ושם יש ביצועים שלו (וגם הסרט עצמו מעניין).

יש סרט בשם הג'וב האיטלקי (משנות ה 70) ששמעתי שהוא אחלה, אבל עוד לא מצאתי אותו.

ואת BURNING RUBBER של טיף נידל כמובן....לא בחנויות הוידאו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...