Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויה מסוג אחר - חווית שטח על טוארג - תענוג!

עומר ג R
שימו לב! השרשור הזה בן 5601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול צ'ופרתי מהעבודה והצטרפתי לקורס נהיגת שטח על טוארג.

חוויה מדהימה!

את היום אתמול התחלנו בשמורת הר חורשן עם המון חומר תאורטי ומשם עברנו לדבר האמיתי שכלל מורדים תלולים שטח סילעי עם מדרגות לא רחמניות שיפועי צד מאיימים והצלבות לפנים

את היום סיימנו על חולות קיסריה שאחרי כרבע שעה של התחרעות היו דיי משעממים ביחס להר חורשן שהיה הרה יותר טכני ודורש דיוק ומיומנות..

אני אישית לא איש של שטח ואף פעם לא הייתי אבל זכיתי ליהיות נוכח בטיולי שטח ארוכים בני 4 ימים במדבר ובצפון , חווית הנהיגה בשטח בהחלט כייפית ודורש דיוק וידע , אני מודה, עברו לי מחשבות לעשות המרה לשטח :roll: , למרות זאת הסובארית לא איכזבה בסוף היום 8).

ניתן קצת לתמונות לדבר:

נ.ב: לפני הכל , אין בתר'ד זה כל כוונת קד"מ של טוארג או האדרה , אני משתף אתכם בחוויה האישית שלי בנהיגת שטח מאתגרת עם כלי שאני לא יודע אם אי פעם ייצא לי עוד פעם לנהוג בו בשטח (דבר שהוא בפני עצמו נדיר לראות בישראל) ואני בטוח שיש עוד כלים שהם גם פרימיום ויודעים לבצע בשטח אז אנא מראש אני מבקש לא להיכנס לשם - תודה.

23655521aa5.jpg

w864.png

אנוכי קצת לחוץ , הגבהתי את הרכב ל300 מ"מ למרות שאם 220 הוא עושה זאת בקלילות..:oops:

35736549qf8.jpg

w960.png

חופשי ומאושר :lol:

14228543hd4.jpg

w960.png

39944513ap9.jpg

w960.png

17307427be0.jpg

w960.png

נעילות - זה שם המשחק..

26772512hj2.jpg

w960.png

18398187ep9.jpg

w960.png

84254782sn3.jpg

w960.png

73664354jf0.jpg

w960.png

עוד בהמשך...

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וואו בחיים לא ראיתי כל כך הרבה טוארגים על כביש אחד

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו בתמונה אחת לפני האחרונה או שהתמונה עקומה או שהטוארג נמצא בזוית שנראת כמו התהפכות בטוחה!

מדהים כמה שהג'יפ הזה מסוגל!

מישהו יכול להגיד לי מניסיון וידע אולי האם הטוארג טוב יותר בשטח מלאנדקרוזר פאג'רו והאמר? (מודלים חדשות כמובן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו בתמונה אחת לפני האחרונה או שהתמונה עקומה או שהטוארג נמצא בזוית שנראת כמו התהפכות בטוחה!

התמונה לא עקומה - זה נראה מפחיד וזה מפחיד גם במציאות :oops:. שים לב לטוארג מאחור.. הוא על משטח ישר..

נ.ב:ישנם הרבה מבחני דרכים בגוגל לגביו...

עוד קצת תמונות:

18fg0.jpg

w720.png

19uo4.jpg

19uo4.f63bf4f52e.jpg

20wb2.jpg

w960.png

21do0.jpg

w960.png

22yy6.jpg

w960.png

23hh2.jpg

w894.png

24vo8.jpg

w934.png

25am1.jpg

w960.png

26ks9.jpg

w960.png

18.JPG

19.JPG

20.JPG

21.JPG

22.JPG

23.JPG

25.JPG

26.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו יכולות שטח גדולות במיוחד עם החבילות שטח המצורפות אליו.

מה שעשית אני עשיתי בדיוק עם לנדרובר פרילנדר2 08 , באספלט , בשטח פתוח, בחול ים והוא סיפק ונתן יותר כח מהטוראג.

הדפקה הבסיסית שלו שהוא עובד על בנזין ,מנסיעה שלי עליו (לבן דוד שלי יש אחד כזה) הוא שותה כמו אלכהולסיט , שעת נסיעה בכביש מהיר והמחוג של הדלק נוגע לי ברגל וצועק לי..

"הפחד הוא רק תחושה , האומץ לנסות זו המעלה."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הצילומים, נראה שלפחות חלק מהרכבים צוידו בצמיגי כביש (במיוחד ניתן לראות דוגמאות כאלה בהודעה הראשונה). כיצד אותם רכבים הסתדרו עם התוואי המסולע עם צמיגים כאלה? האם היה צורך לתת להם סיוע כלשהו (אולי מרכב אחר שהיה שם)?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

**נא לא לצטט הודעה מעליך**

לא היה צורך בשום סיוע.

הרכבים כולם עברו את המסלול בקלילות רבה.

הייתי בטיולי שטח בעברי (לא כנהג) וראיתי את מלחמות האחיזה והשפרצות הריקושטים והאבנים , הטוארג עשה זאת בעדינות , באיטיות בקלילות.. הכל מבוקר ע"י המחשב והנעילות עובדות מעולה.

הרכב בוא נהגתי היה מצויד בחבילת שטח (אפשרות הגבהה ונעילת דיפ' אחורית בנוסף למרכזית). אבל כולם גם אלו ללא החבילת שטח עשו זאת בקלילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

12fs4.jpg

הטוארג ללא ספק כלי שטח מצויין, בעיקר שהוא מאובזר במתלי אויר ונעילה אחורית חשמלית.

אני, שנמצא המון בשטח עם הרכב שלי - גם בחורשן, לא הייתי מעיז להכניס טוארג להיכן שנכנסתם. לא בגלל שהוא לא עובר, בגלל שהוא לא ממוגן. בתמונה אפשר לראות באופן מאוד ברור שמיגוני הפלסטיק המצחיקים שיש לו לא יהיו גיבורים במפגש עם זיז סלע בולט.

עלות תיקונים של פגיעות שטח (וכל רכב שנוסע בשטח טכני חוטף מדי פעם) במקרה של הטוארג היא מחרידה. הלב שלי לא מספיק חזק בשביל המתח הזה.

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכבים היו מעורבים בנזין / דיזל?

ולמה אני לא רואה מיגונים? כנראה רכבים של אנשי עסקים שלא יורדים לשטח. גם הצמיגים לא לענין.

אני התקנתי בפאג'רו מיגון מלא.

pajero.JPG

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהתמונות חושפות את העובדה שהטוארג אינו כלי Hardcore לשטח טכני.

ובכל זאת יפה לראות שלא רק שיש לכלי יכולת בשטח טכני, אלא גם שיש יבואן שמכיר בעובדה שמדובר ברכב שטח ומספק קורסים להכרות עם יכולות הרכב בשטח.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מפחיד (ועוד יותר מרשים) לראות לאיזה מצבים מגיע הטוארג בחלק מהתמונות :shock:.

מה שכן, אם לי היה מספיק כסף לקנות רכב כזה, אני בספק אם הייתי נכנס איתו לחלק מהמקומות שביקרתם בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כלי מרשים

הייתי אמור לצאת עם אחי לטיול שטח כזה בטוארג שלו(TDI V6),אבל האהבל החליף ל Q7 :( הלך הטיול :|

אגב עומר תוכל לברר באיזה מצלמה צילמו את התמונות המרהיבות האלו ? :D

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...