Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דבל דין או מסך יוצא

inc
שימו לב! השרשור הזה בן 5644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום

בקרוב מאוד אני רוכש טיוטה קורולה 07 שיש שיש בה דאבל דין ושאלתי היא בגלל שבטיוטה זה גבוה למעלה וקורץ לגנבים

האם כדי יותר לקנות מכשיר דין אחד אבל עם מסך שיוצא החוצה בעת הצורך ובעל פאנל נשלף.{חלק מהדגמים יש פאנל נשלף}

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה 07' קורצת לגנבים בלי קשר לדאבל דין או לא..

אם יש אפשרות לדאבל דין בלי לעשות שום שינוי, כי ככה זה בא, לדעתי עדיף. עדיף גם, כי המנגנונים של המנופים והגלגלי שיניים בנפתחים, עלולים להנזק. הייתי הולך על הדאבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו עניין, האם יש עוד פתרון כדי להסתיר את הפאנל כדי למנוע גניבות במקום לשלוף כל פעם?

HU: Pioneer DEH-X9550BT Comp: Hertz Energy ESK165 Amp: Phoenix Gold Octane R8.0:4 Sub: Hertz ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל אחד יתן פה את הפתרון שלו בקשר לאיך למנוע גנבות, נצטרך למצוא פתרונות חדשים... הכי חשוב שכחו מ"נשים אותו מתחת לכסא, מי ידע" כל אחד חושב שהוא המציא את הגלגל שהוא שם את זה שם...

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ששמים מגבר מתחת לכסא זה לא בגלל שאנחנו חושבים שאף אחד לא ידע מזה , זה בגלל שגם יש לזה איכותיות מבחינת התקנה , וגם על מנת להוציא את זה משם ידרש יותר זמן מצד הגנב ופאקטור הזמן הוא קריטי ומעבר לזה ימנע פריצות אקראיות מעוברי אורך וגנבים זותרים.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו לא נוציא את הפוסט מהקשרו.

אם אני אקנה DVD אם מסך נשלף זה יהיה אם פנל נשלף שאותו אני לא משאיר ברכב ושל חברה ידועה וטובה לא משהו

שיתקלקל זבל סיני...

או לעשות מסך על כל הדאבל דין וזה נשאר קבוע ברכב וקורץ לגנבים שלא נדבר על בשביל לגנוב את זה הוא יצטרך הגנב לשבור את כל הפלסטיק ברכב...

עוד חסרון זה שאני מחליף כל שנה שנתיים גג רכב ,דאבל דין מסך גדול לא מתאים לכל רכב ולא לכל רכב יש 2 חורים {דאבל דין}

האם מסך נשלף של חברה ידועה עדיף??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה 07' קורצת לגנבים בלי קשר לדאבל דין או לא..

המאזדה שלי גם קורצת?ממתי אוטו עושה עניים?מה זה אוטו בוגד?:lol:

מי שמעגל פורטים לא בהכרח מעגל פינות!!!! לכל נושא בקשר לפורטים יש לפנות אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...