Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מים ברצפת הרכב - פורד פוקוס 2004

roslan1984
שימו לב! השרשור הזה בן 5645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בימים האחרונים הבחנו בריח לא נעים בתוך הרכב

התחלתי לחפש את הסיבה ומצאתי שמתחת לשטיחים ברכב , הרבה מאוד מים בכל צד ימין של הרכב גם מקדימה וגם מאחורה

חיפשתי את המקום שממנו יכלו לחדור המים , והחשד העיקרי הוא כרגע משמשה קדמית , שצד ימין שלה היה מרוח בסיליקון שחור , כרגע רואים בבירור שהחלק פלסטיק התחתון שמכסה את השמשה הקדמית לא מודבק כלל .

כשה מסתכלים בעין לא ניתן לראות כלל שיש רטיבות , אבל כשה לוחצים כמה שניות אם האצבעות ברצפת הרכב

מתגלה שלולית ענקית מתחת לריפוד הרצפה .

האם זה זה הגיוני שמשם חדרו המים לכל צד ימין של הרכב ?

הרכב אצלנו 4 שנים ולא הייתה עד עכשיו בעיה כזאת , אבל בגלל המצאותו של הסיליקון השחור אני מניח שכבר

הייתה בעיה מסוג זה .

לאיזה בעל מקצוע עליי לפנות כדי להדביק בסיליקון או מה שזה לא יהיה ?

תודה

רוסלן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה בטוח, שמדובר במים שחדרו דרך השמשות כי למים אין ריח...

האם יש חוסר בנוזל קירור ברכב ? החימום עובד כמו שצריך או שיש בעיות ?

אם ענית לשתי השאלות בחיוב תחתכן בעיה ברדיאטור החימום הפנימי אבל אני ממליץ לך שלב ראשון לבדוק נוזל קירור ואם חסר פשוט לבצע בדיקת לחץ במוסך /מכון לרדיאטורים שיוכלו לאושש /להפריך את הכיוון הזה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק חורים ברצפה, הכל יכול להיות.

ולמי שכתב שלמים אין ריח - :shock::shock::shock::shock: למים עומדים יש ריח... ולא סתם ריח!

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזילה מרדיאטור החימום אפשרית - אבל אז אתה אמור לזהות חוסר משמעותי בנוזל הקירור.

אם אין חוסר, אז השמשה היא באמת ה"חשוד המיידי", תביא בחשבון שגשם שיורד על גג הרכב נוזל בחלקו על השמשה, לכן לכמות לא מעטה של מים יש פוטנציאל חדירה בדרך הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה פותח את מכסה המנוע, במצד השמאלי שלו בצמוד לשמשה הקדמית, קיים פילטר המזגן.

בגלל שלא תמיד מצליחים לסגור את המכסה שלו, מוסכניקים מסוימים סוגרים אותו עם סיליקון. נסה להוציא את פילטר המזגן לראות אם הוא ספוג במים.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון לא חסר נוזל קירור . (אני בודק פעם בשבוע נוזל קירור ,שמן מנוע ושמן גיר )

בטיפול האחרון הוחלף פילטר מזגן , אז יכול להיות משהו מהכיוון הזה

אני יבדוק את זה מחר

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק חורים ברצפה, הכל יכול להיות.

ולמי שכתב שלמים אין ריח - :shock::shock::shock::shock: למים עומדים יש ריח... ולא סתם ריח!

אתה מתכוון לסירחון נוראי אבל לא לזה התכוונתי -ברור שמים עומדים יצרו ריח כמו עובש וזה לא כל כך נעים אבל זה עדיין לא יגרום ברכב משנתון 2004 להצפה בכל הרכב.

זה נראה אחת מהשתיים- או בעיה כלשהיא במע' החימום /מיזוג של הרכב אן חדירת מיים עצבנית דרך השמשות, שאותה קל לאבחן ע"י לקיחת דלי שפיכתו על גג /דלתות הרכב ובדיקה לחדירת מיים ,יתכן שגומיות הדלתות אינן אוטמות כראוי,אם כי גם זה לא ממש אופייני לרכב משנתון 2004 וסבירה יותר האפשרות לתקלה כזו או אחרת.

לדעתי בדיקה ומעקב אחר נוזל קירור ומידת איבוד /אי איבודו ועדכון השרשור יסייעו לפתרון התעלומה.

בדיקת לחץ למערכת הקירור במידה ויש תקלה,תזרז משמעותית את האבחון ואת כמות הניחושים לגבי אופן הבעיה של פותח השרשור.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לסירחון נוראי אבל לא לזה התכוונתי -ברור שמים עומדים יצרו ריח כמו עובש וזה לא כל כך נעים אבל זה עדיין לא יגרום ברכב משנתון 2004 להצפה בכל הרכב.

זה נראה אחת מהשתיים- או בעיה כלשהיא במע' החימום /מיזוג של הרכב אן חדירת מיים עצבנית דרך השמשות, שאותה קל לאבחן ע"י לקיחת דלי שפיכתו על גג /דלתות הרכב ובדיקה לחדירת מיים ,יתכן שגומיות הדלתות אינן אוטמות כראוי,אם כי גם זה לא ממש אופייני לרכב משנתון 2004 וסבירה יותר האפשרות לתקלה כזו או אחרת.

לדעתי בדיקה ומעקב אחר נוזל קירור ומידת איבוד /אי איבודו ועדכון השרשור יסייעו לפתרון התעלומה.

בדיקת לחץ למערכת הקירור במידה ויש תקלה,תזרז משמעותית את האבחון ואת כמות הניחושים לגבי אופן הבעיה של פותח השרשור.

דבר ראשון לא חסר נוזל קירור . (אני בודק פעם בשבוע נוזל קירור ,שמן מנוע ושמן גיר )

יותר ברור מזה לגבי נוזל הקירור ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה פותח את מכסה המנוע, במצד השמאלי שלו בצמוד לשמשה הקדמית, קיים פילטר המזגן.

בגלל שלא תמיד מצליחים לסגור את המכסה שלו, מוסכניקים מסוימים סוגרים אותו עם סיליקון. נסה להוציא את פילטר המזגן לראות אם הוא ספוג במים.

גיא

לאחר בדיקה אם אמי שעשתה את הטיפול במוסך מורשה מזדה פורד , היא אכן ראתה את המכונאי לא מצליח לסגור

את המכסה פילטר המזגן הצמוד לשמשה ופשוט השאיר את זה ככה .

במידה וזה רשלנות של המוסך מה עליי לדרוש מהם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר בדיקה במוסך - אכן לא סגרו כמו שצריך את מכסה פילטר המזגן .

(היה שם רווח של שתי אצבעות בין השמשה למכסה פילטר - והיו גשמים דיי חזקים ... )

עכשיו סגרו והדביקו אם סיליקון כמו שהיו צריכים לעשות מהתחלה .

רק שהרצפה עדיין רטובה , אחרי שהוצאתי יותר מדלי מים רק מהמושב האחורי .

הרכב מסריח בטירוף .

האם מישהו מכיר שטיפה אם שואב אבק -מים באזור הקריות חיפה ?

בשטיפה רגילה פחדו לשאוב את כל המים האלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...