Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן ניתן למצוא גיר טוב באיזור ירושלים? (פולו 96)

itai11
שימו לב! השרשור הזה בן 5651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

הגיר החליט להחזיר את נשמתו לבורא ואני מעוניין לדעת מהיכן אוכל למצוא גיר טוב ורצוי עד כמה שאפשר זול באיזור ירושלים .

האוטו הוא פולו 96 מנוע 1400גיר רגיל. הציעו לי במוסך שלי מחיר של 3000 שקל לא כולל מע"מ. הבנתי שרצוי להחליף קלא'צ כאשר מחליפים גיר אז אני מעוניין גם להחליף קלא'צ(כי הוא עשה רעש מאיזור המייסב, אבל הוא לא היה קשה).

השאלות שלי הם:

איזה חברה כדי לבחור לקלא'צ?

האם צריך גם להחליף כבל קלא'ץ?

איך אוכל לדעת שהגיר שהומלץ לי הוא טוב? או שזה לקנות חתול בשק.

תודה לכולם ושבוע טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שמים לך גיר מפירוק, אז זה אכן חתול בשק.

אבל, רצוי שהחתול יהיה של המוסך - דהיינו, אם הגיר דפוק - חוזרים למוסך והוא מחליף.

כשאתה קונה גיר מפירוק לבדך ומשלם על עבודה אתה מסתכן בכך שהגיר יזדקק להחלפה ואז תשלם שוב פעם על עבודה.

על הדרך, רצוי להחליף כל תושבת אפשרית וכל מיסב אפשרי - וכן, גם את כבל הקלאץ'. באיזור הזה לא נוגעים יותר מדי פעמים, אז עדיף שהכל יהיה חדש וטרי.

את ההבדל תרגיש בנסיעה שלך.

שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לרדת לאיזור ת''א ולהתקין שם. בירושלים המחירים יותר יקרים ורוב הדברים מביאים מת''א במילא, בתוספת דמי תיווך. אם בכל זאת אתה מחליט לעשות בירושלים פנה ל"אוטו צ'יקו חלפים" ברח' בעלי המלאכה 1, טל' 02-6783444

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לרדת לאיזור ת''א ולהתקין שם. בירושלים המחירים יותר יקרים ורוב הדברים מביאים מת''א במילא, בתוספת דמי תיווך. אם בכל זאת אתה מחליט לעשות בירושלים פנה ל"אוטו צ'יקו חלפים" ברח' בעלי המלאכה 1, טל' 02-6783444

,טוב בתיאוריות אתה.

בירושלים (ואפילו בבאר שבע ) יש יבואנים לא פחות גדולים מבת"א.

בגלל התחרות הקרובה עם מקורות הערבים בואדי ג'וז בהרבה מקרים יותר זולים מבת"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,טוב בתיאוריות אתה.

נתי כתובת של יבואן גירים בי-ם. מה קשור לתיאוריאות?

בירושלים (ואפילו בבאר שבע ) יש יבואנים לא פחות גדולים מבת"א.

באר שבע יותר רחוקה מת''א!

בגלל התחרות הקרובה עם מקורות הערבים בואדי ג'וז בהרבה מקרים יותר זולים מבת"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד התייעצות, הציעו לי גיר מפירוק מאבו גוש ב1300 שקל אחריות חודש, וכמו שרשמתי בתחילת ההודעה המוסכניק שלי הציעה לי גיר ב3000 שקל לא כולל עבודה אחריות לשלושה חודשים אבל הוא נותן אחריות על העבודה (במידה וצריך לפרק ולהרכיב פעם נוספת זה עליו).

אני כנראה ייבחר בכל זאת בגיר מאבו גוש ויקח את הסיכון...:roll:

מה אתם ממליצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד התייעצות, הציעו לי גיר מפירוק מאבו גוש ב1300 שקל אחריות חודש

על פי חוק האחריות היא ל-3 חודשים, ל-1 חודש זה בלתי חוקי.

ומה יש באבו גוש? מוסך רגיל, כמו בכל ירושלים. אין מה לחפש "מחירים" שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלקים מפירוק לא חייבים לתת אחריות כלל, כך שאין כאן עניין של חוקיות.

לפותח השרשור, בתיבות ידניות הסיכונים פחותים מאשר מכלולים מורכבים יותר כמו מנוע או תיבה אוטומטית ומרבית הסיכויים שאם לאחר ההתקנה ונסיעת מבחן הכל תקין, התיבה תתפקד תקין למשך זמן רב.

VALEO היא חברה רצינית של מצמדים ומשמשת כ OEM להרבה יצרני רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...