Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש אחר סובארו GFT וסיפור קטן

agrol1
שימו לב! השרשור הזה בן 5649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לפי הכותרת

אני מחפש סובארו GFT השנה לא כול כך חשובה

מה שכן חשוב הוא

שילדה תקינה

בודי סביר

פנים סביר

ורשיונות

איזור בארץ לא כול כך משנה!

אנא צרו קשר

[email protected]

חשוב מאוד!

עכשיו לסיפור:

יצרתי קשר עם בן אדם שמחזיק אחת כזאת דרך אתר יד 2

שנת 77 ידנית מהתמונות הרכב ניראה חלומי החלטתי להתקשר ולראות

עם המודעה רצינית והכול דיברתי עם הבן אדם נדמה לי אלון.

קבעתי להיפגש על מנת לבחון את הרכב

עד פה הכול ניראה בסדר "החלום הולך להתגשם"

נסעתי עם אישתי היקרה למקום המפגש

הבן אדם ניראה אמין ונחמד ואוהב את הסובארו שלו

מרוחק ראיתי מכות פח קטנות ושריטה פה ושם(כמעט לא שמים לב)

לא כזה נורא ולא מלחיץ. אמרתי למה בתמונה לא רואים את זה אלון

עונה לי התמונות לפני כמה שנים (נורה אדומה)

מקצועי המקורי הוא מכונאי רכב.

פותח מכסה מנוע רואה קוריזה בקטבים במצבר לא נוראה מה זה 500 שקל למצבר חדש.

מסתכל למטה נזילה שמן וחסור בנוזל קירור שואל את המוכר מה פשר הדבר

עונה לי החוסר נגרם ממישהו אחר שבא לבדוק ופתח את מכסה הרדיאטור שמנוע חם ונזל אמרתי טוב

לקחתי לבדיקה למוסך של חבר הגעתי החבר עלה חיוך גדול.מכיר את החלום שלי

בודק ובודק ולבסוף לוקח אותי הצידה

ואומר חיים הרכב הנ"ל הרכב עבר תאונה רצינית

השאסי מרותך בצורה לא טובה

יש חור באגזוז והחסור שמן שאמרת לי כמעט גמר את המנוע

פרצופי הלבין חזרתי בבושת פנים אל המוכר ואמרתי

תודה אבל הרכב לא בשבילי והלכתי.

אז הלקח שלי בשביל לקנות רכב כמה שהיה לאבא צריך הרבה זמן

ועכשיו הנה הרכב תזהרו

http://www.yad2.co.il/Cars/hotPicSpecial.php?CatID=1&SubCatID=6&CarID=61853

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רגע אתה מצפה למצוא רכב משנות ה70 ללא רגקטים?

אם כן צר לי לאכזב אותך סובארו GFT כנראה שלא תמצא,

ובטח שלא מלוקקת ובמצב תצוגה..

חוץ מזה נזילת שמן בסובארו יכולה להיות או מהמכסי שסתומים או ממחזירי השמן בפולי או בקלאץ.

לגבי הריתוך בשילדה, מאחורה\קדימה לפני\אחרי הסרן

לי בכל אופן נראה שאתה סתם היסטרי וכנראה שמפספס את החלום שלך.

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הכול

אני מאמין שהמוכר לא ידע על זה!

קודם כול

זה לא רכב אספנות הראשון שאני קונה!

שנית אני בטוח לא ימצא רכב במצב "חדש"

לגבי השלדה בוא נגיד שזה לא קצה.

בנוגע לרכב שבדקתי,בוא נעזוב אותו בצד לבנתיים

אשמח עם תעזרו לי למצוא GFT במצב סביר עם רשינות

דרך אגב

לא ידעתי את שקיים פורום כזה נראה אחלה מקווה להתשלב.:-)

חיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם,קודם כל מה שאתה עושה זה לא יפה.

אני לא מכיר את אלון אישית,אני גם חובב סובארו ויש לי 2 דגמי GFT משנתונים שונים,ואם היתה לי היכולת הכספית שתאפשר לי לרכוש את הסובארו של אלון במצבה הנוכחי לא הייתי מחכה לדקה אחת,כי אם אתה אוהב את הדגם ובפרט שנשארו רק כמה יחידות בודדות בארץ,אז מה שאמרת על הרכב ומצבו לא מדד ולא מה שימנע את הרכישה.

רכב בן מעל ל 30 שנה,מצב נסיעה,תודה רבה לאלון שהציל אותי מאיזה רשלן שהיה מוכר אותו לברזלן או פירוקיה.

מה דעתך על כך שקניתי את הGFT 78 במצב רקבון כמעט כללי ובסכום גבוהה,רק בגלל שהיא עדיין 00 על הרשיונות ואני זוכר אותה מאז שהייתי בן 10?

אז אדוני הנכבד,באמת לא יפה מא שאתה מלכלך על הבן אדם ועל רכבו.

התאכזבת מהרכב? ,אוקיי אל תעכב את תהליך המכירה ואל תהרוס את סיכויי המכירה שלו.

ואגב,אני מכיר עוד כמה יחידות למכירה ,אך לא מוכן לכוון אותך לשום מוכר ולשום בעלים.

למכירה כל החלקים של :

GN250,TU250,DR250,jawa350,dealem leberty50

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חבר מועדון סובארו ויכול להגיד לך שמה שאתה עשית זה שהצגת את אלוני כנוכל וזה לא נכון .לא קנית את האוטו שלו מסיבות כל שהן.זה לא מענין אף אחד.אלוני לא הכריח אותך לקנות. יבוא היום ותיהיה לך סובארו ואז תרצה להכנס למועדון ותצטרך עזרה ולא יהיה אף אחד שיעזור לך בגלל זה.

אני חושב שאתה צריך להתנצל בפניו

מנהלים מבקש לנעול נושא זה תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיים, agrol1, סושי מה שלא יהיה.

אני מכיר את אלון לא מעט זמן.

ואני גם מכיר את הבעלים הקודמים. נהג אוטובוס מחולון.

הרכב הזה לא עבר תאונת שילדה מעולם. מה גם שאלון החליף את כל מערכת הקירור לפני פחות משנתיים. ומחזיק את הרכב לשימוש יום יומי. כך שכולנו מכירים את מכות החניה עליהם אתה מדבר..

לא מעט חברי פורום מכירים את אלוני (שם משתמש- aloni002005) והאהבה שלו למותג סובארו. ויודעים שאלוני הוא מלאך שתמיד נכון לעזור.

את הרכב אלון ימכור רק למי שיהיה ראוי לשמר אותו ולא לכל מיני חובבנים שלא מבינים.

לדעתי. מה שאתה מנסה לעשות פה זה:

1. או ללכלך על מנת שהרכב לא ימכר בכדי "ליאש" את אלון והרכב ימכר לך.

2. או שאתה מלכלך כדי שחברי הפורום לא יתקרבו לרכב גם בשביל שאלון יתרכך ושוב הרכב ימכר לך.

משה אזולאי.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מוצא בעיה במודעה של AGROL1, הבחור סיפר את שהתרחש בבואו לקנות רכב. הוא לא השמיץ את המוכר, לא השתמש בלשון בוטה ולא הציג אותו כנוכל. כולנו בבודקנו רכב, מחפשים את הפגמים הבלתי נראים וכל דבר מעורר בנו חשד, מה גם שחשדנותו של AGROL1 קבלה אישור מבעל מוסך. אלוני בחור טוב כן או לא זה לא רלוונטי, AGROL1 תאר אותו כבחור נחמד שאוהב את מכוניתו. זכותו של AGROL1 לחפש רכב אספנות במצב חדש ולא לקנות רכב שקבל אישור מוסך כמקרה שאסי חמור. כל הכבוד שהבחור שיתף אותנו בממצאים שגילה. סיארה או אחרים שלא פוחדים מתוצאות הבדיקה. שיקנו את הרכב מבלי לחשוב פעמיים. לAGROL1 הרכב הזה פשוט לא מתאים.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מוצא בעיה במודעה של AGROL1, הבחור סיפר את שהתרחש בבואו לקנות רכב. הוא לא השמיץ את המוכר, לא השתמש בלשון בוטה ולא הציג אותו כנוכל. כולנו בבודקנו רכב, מחפשים את הפגמים הבלתי נראים וכל דבר מעורר בנו חשד, מה גם שחשדנותו של AGROL1 קבלה אישור מבעל מוסך. אלוני בחור טוב כן או לא זה לא רלוונטי, AGROL1 תאר אותו כבחור נחמד שאוהב את מכוניתו. זכותו של AGROL1 לחפש רכב אספנות במצב חדש ולא לקנות רכב שקבל אישור מוסך כמקרה שאסי חמור. כל הכבוד שהבחור שיתף אותנו בממצאים שגילה. סיארה או אחרים שלא פוחדים מתוצאות הבדיקה. שיקנו את הרכב מבלי לחשוב פעמיים. לAGROL1 הרכב הזה פשוט לא מתאים.

הבן אדם לא בדיוק רצה לשתף אותנו,הוא דווקא רצה ''להזהיר'' אותנו מרכב זה ובעליו בפרט,וכי אני בטוח שהוא לא הצליח לקבל את מה שהוא רצה לפי מה שהוא תכנן.

אם קונה זה היה מגיע אלי גם לקנות רכב והצליח לעשות לי דבר כזה,התוצאות יהיו לא נעימות.

בן אדם,לא זכית ברכב? אוקיי דלג וחפ לך ''גמיש'' אחר או רכב אחר במצב ''תצוגה'' במחיר מציאה משנת 77.

'' שיהיה לך לא בהצלחה ''.

למכירה כל החלקים של :

GN250,TU250,DR250,jawa350,dealem leberty50

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגרול1, אני ממש לא מבין אותך, מה אתה מצפה לקנות רכב מעל 30 שנה על הכביש ולוקח אותו לבדיקה, הרג'קטים שציינת שוליים ביותר ברכב ישן,

חביבי, ברכב אספנות הק"מ, היד, ואם הרכב היה חברה או פרטי לא משנים בכלל, אפילו אם האוטו עשה תאונה קלה.

אם היית מדפדף קצת בפורום היית רואה רכבים במצב גרוע מאוד ורקובים שעברו שחזור, האם זה מוריד מערכם שהם היו פעם רקובים ?

עצם העובדה שציינת את שמו של המוכר שפעיל פה בפורום ממש לא יפה.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן אדם לא בדיוק רצה לשתף אותנו,הוא דווקא רצה ''להזהיר'' אותנו מרכב זה ובעליו בפרט,וכי אני בטוח שהוא לא הצליח לקבל את מה שהוא רצה לפי מה שהוא תכנן.

אם קונה זה היה מגיע אלי גם לקנות רכב והצליח לעשות לי דבר כזה,התוצאות יהיו לא נעימות.

בן אדם,לא זכית ברכב? אוקיי דלג וחפ לך ''גמיש'' אחר או רכב אחר במצב ''תצוגה'' במחיר מציאה משנת 77.

'' שיהיה לך לא בהצלחה ''.

לפחות לפי מה ש AGROL1 כתב לא היה שום משא ומתן על המחיר כך שאני לא מבין מהיכן אתם שואבים את העובדות שהוא לא קיבל את מה שרצה לכן החליט להכפיש את אלוני. האם אתה קנית כל רכב שנסעת לראות? האם מעולם לא ניסית להוריד במחיר המקורי בטענה שבמציאות הרכב נראה פחות טוב מאשר בתמונה?, האם כל טלפון שקבלת בעקבות מודעה שפרסמת נגמר בעסקה סגורה?. אני לא מכיר לא את AGROL1 ולא את אלוני כדי לשפוט אף אחד מהם אבל המודעה כמודעה תמימה ולגיטימית לחלוטין.

אני חושב, (לירוי1), שאת הסליחה אתם צריכים לבקש.

נ.ב.

XOFIRX, תאונה רצינית ושאסי מרותך בצורה לא טובה הם לא תקלות קלות וסביר להניח שגם אותי הם היו מרתיעות.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בן אדם נטרלי מהצד שלא מכיר את שני הצדדים

לדעתי זה שמוכר רכב עם שאסי שלא בתום לב מסתיר מהקונה את מה שהרכב עבר , הוא זה שצריך להתבייש .

כותב ההודעה חדש בפורום,וכנראה לא יודע שלא נהוג להרוס לאנשים את המכירה ,אין מה לכעוס עליו אני בטוח שאת הלקחים שלו הוא הפיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק תמים במודעה?

שהבחור הזה אגרול מזהיר אנשים לא לקנות את הרכב הנ"ל בגלל בדיקה שעשה,

כל הסיפור לגיטימי עד שהוא ממליץ המלצות עבור חוסר כדאיות כי זה פוגע במוכר.

אני מכיר את הרכב הזה וכל מה שנאמר פה נשמע לי לא קשור לרכב הזה לכן עולה מהסיפור שישנה אכזבה כל שהיא ונסיון להתחשבנות.

הייתי רוצה לדעת היכן בוצעה הבדיקה כדי שאדע לא ללכת לבדוק שם רכבים בעתיד הרחוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהתגובה של אגרול לא במקום ולא בגלל המצב שהוא היה בו ומה שכתב אלא בגלל שלא מפרסמים פה בפורום כאלו תגובות עם שם מלא. לא זכור לי מקרה דומה שהיה בוטה כנגד המוכר. אולי אם יתחילו להעלות כאלו תגובות בתדירות גבוהה יותר ונדע על הרכבים יותר יהיה יותר קל לקונים לבטוח במוכרים ולבצע עסקאות הוגנות. עדיין אני חושב שהליקויים לא משמעותיים לגביי הרכב עקב מחסור בשוק של דגם זה וכל דבר כמעט הוא בר תיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...