Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 95 רצועה נשחקה עזרה

יאיר אדרי
שימו לב! השרשור הזה בן 5654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לבני רנו קליאו 95 1400 ידני , היום ראיתי הרצועה שלו נשחקה ביותר והצד עליו כתוב המידה והפרטים פשוט משופשפ בצורה קשה.

האם זה אומר שאחד מהגלגלים גורם לזה או המותחן.

לא מצאתי הרבה מקום להכניס ידים לשם בכדי לבדוק.

אודה למי שיודע כיצד לשחרר החגורה בכדי להורידה וללבדוק הגלגלים.

נ.ב :רק זה היה חסר לי הרכב העיקרי שלי מת ועכשיו הרנו של הבן מתחל להתפגר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות הגומיה יבשה או ישנה מדי או או שקרה לה נזק חד פעמים שפגע בה, מתי בפעם האחרונה הוחלפה הרצועה?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחלקו הקדמי של הראש מנוע, מצד שמאל (בעומדך מול הרכב), תבחין במנגנון מותחן הרצועה. יש שם בורג ארוך שעובר דרך 2 פלטות ברזל (בורג 10mm כמדומני), זה הבורג המשחרר/מותח את הרצועה. שחרר אותו מספיק, והרצועה תשתחרר. שים לב שעליך לשחרר מעט את הברגים המחברים את המותחן אל ראש המנוע, אחרת לא תהיה חופש ל-2 פלטות הברזל לנוע (הן נחות אחת על השניה, וכשתשחרר את המותחן הן ינועו אחת על השניה, ויתקרבו אחת לשניה לשם שחרור הרצועה).

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי החגורה היא הוחלפה לפני 20.000 ק"מ שזה שנה.

לגבי הפירוק אבדוק בבוקר תודה, היה עוזר לי סדר הגלגלים לא רואים כלום בצפיפות שם אבדוק , תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצועות בסופו של דבר הן חומר מתבלה ומתכלה ודורשות החלפה.

אצלי בדייהטסו אפלאוז כל שנה וחצי +- אני מחליף סט רצועות (לא כולל טיימינג)-רצועת מנוע,רצועת אלטרנטור ולעיתים רצועת הגה כח,יש כאלו שמקפידים להחליף את הרצועות כל טיפול (חבר שלי ואני חולניים מאוד בעניין הזה וחוששים מאוד מהאפשרות להיתקע וכאשר חגורה מרעישה ישר מחליפים כי הסט של 3 הרצועות אינו יקר יחסית).

החשש הוא, שקריעת רצועה,עלול לגרום לנזק גדול ורב יותר מאשר רק החלפתה לחדשה וכמובן שיש אי נעימות בהמתנה לגרר כיוון שקריעת רצועת אביזרים גורמת למצב שלא ניתן יהיה להמשיך בנסיעה.

מדבריך לא ברור ,האם זו רצועת אביזרים או חלילה רצועת טיימינג אבל רצועה שהוחלפה לפני 20,000 והתבלתה במחשבה שנייה היא ככל הנראה רצועת אביזרים.

אם בכל זאת,זיהית את הרצועה הבעייתית כחגורת הטיימינג,נהג משנה זהירות ואל תמשיך לנסוע ברכב,אלא הבא אותו למוסך בגרירה כדי שלא יגרם חלילה נזק לשסתומים /למנוע.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו הכל כבר בסדר החלפתי את הסוררת היה רק צורך להתחיל וכך זה נגמר. הטיימינג הוחלף לפני 20000 הוא עדיין חדש (בדקתי אותו.)

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ בהחלפת רצועת תיזמון נוהגים להחליף את רצועת המנוע,ודא שלא הוחלפה ,אם כן תיהיה ערני ובדוק לפעמים את תקינותה

ואיירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...