Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנה\חווית רכישה מלאוד אנד קליר (Loud And Clear)

roiei
שימו לב! השרשור הזה בן 5626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

המכשיר הוא ECLIPSE CD7200MKII, סט קומפוננט היי אנרג'י של הרץ.

רציתי לשדרג את הסאב והמגבר (שיוצאו למכירה בקרוב).

אז אתמול יצא לי לשדרג את המערכת אצל רוני\אליקו מלאוד אנד קליר.

רכשתי מגבר סאנדאון SAX 100.4 + סאבוופר Ascendant Audio Arsenal "12

רשמים שלי:

כבר עם החלפת המגבר הורגש שינוי מהותי לטובה, הסאונד היה הרבה יותר נקי. יש לציין שתוך כדי ההתקנה אני ורוני מצאנו RCA באיכות ירודה (מהתקנה ראשונה שבה לא הבנתי כלום), הוחלף ה RCA לאיכות נורמלית (אני אישית לא צריך יותר מזה). היו עוד כמה עיכובים בדרך אבל התגברנו על כולם.

על הדרך "הצלחנו" לשרוף מגבר סאנדאון אחד (הראשון לדברי רוני), אבל לא למהר להאשים את המגבר! אחרי בדיקות חוזרות ונשנות הגענו למסקנה שהסאב עצמו (ארסנל) היה תקול, ואכן אומת הדבר ע"י החלפה לסאב תקין.

אני אישית מאוד מרוצה מהתוצאה הסופית, לדעתי שומעים מצויין.

בהזדמנות זאת אני רוצה להודות לרוני, ש"ספג" שריפת מגבר וסאב תקול.

תודה רבה על הכל, כולל כל השאלות שענית לי עליהן בשמחה.

רוני לפחות עכשיו אתם לא בתולים יותר :lol:

רועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! היה נחמד להכיר אותך (אפילו שבאתי לכמה שניות :-P). אחלה רכב, אחלה מערכת!

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, קנייה טובה.

עכשיו רק תבוא למפגש מרכז הבא שאוכל לשמוע את ביצוע הארסנל.

Mazda 3 Integrated HU + JBL MS-8 | Audison Voce 3Way | Nakamichi PA-2100 | Helix B4 Precision | Hifonics 1206D | AA Arsenal 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל יום נופלים על מתקין טוב ואמין, הרווחת ! רוני ואליקו צמד חמד מקצועיים ומנוסים שאין הרבה היום .

תתחדש על ההתקנה ושמח שאתה מרוצה מהתוצאה.

כנ"ל מעוניין לשמוע את הארסנל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

8) מי אני ? חח

בקרוב אני אבוא. כבר יש כל כך הרבה מערכות טובות שמסתובבות במפגשים, חייבים שמיעה.

---

לפותח התרד תתחדש שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש רועי, בחירה טובה המגבר והסאב. שמח בשבילך שאתה מרוצה.

וכן, טוב לשמוע שוב ושוב, שרוני באמת דואג לאנשים שיהיו מרוצים ולא 'רק מוכר', כי זה לא תמיד כך אצל כמה וכמה אנשים בתחום הזה.. טוב שיש אותך, רוני.

נ.ב.

נאדר, פעם אחרונה 'דפקת לנו פארטייה':wink: ולא הגעת.. אין מצב שאני לא רואה אותך במפגש הבא.. שמערכות הקולנוע הביתי היקרות יחכו קצת ליום ראשון.. :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה.

בחירה טובה של מתקין, בחירה טובה של רכיבים.

רוני - שלח את הסאב לדואק :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי תתחדש , מקווה שאתה מרוצה :]

אדי - אני דווקא חשבתי לקחת את הסאב ולחתוך אותו כדי שיהייה דוגמא לאיך סאב נראה בחתך רוחב שכזה , מקווה שהבנת.

אני לא באמת מתכוון לתקן אותו :]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...