Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ! איך לצבוע פלסטיקה בתוך הרכב?

maxif7
שימו לב! השרשור הזה בן 5653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רציתי לשאול שאלה שאין לי ממש מושג.

יש לי פלסטיקה בתור הרכב, למשל מסגרות של דלתות וכו', שלבים של המזגן.

בכל מקרה. הפלסטיקה כבר נהייתה מגעילה ומלוכלכת. איבדה את הצבע שלה. רציתי לחדש אותה

לצבוע אותה בצבע שיעשה יותר נעים לשבת בפנים.

השאלה שלי היא איך אני יכול לצבוע את זה בצורה איכותית? ראיתי כמה חברי פורום שעשו פרוייקט כזה.

עכשיו השאלה שלי היא, הפלסטיקה איננה חלקה! אלא יש בה חריצים כאלה, יותר שדומים לשריטות

בקיצור איננה חלקה, זה סוג הפלסטיק! ולא משהו שהוא צבר במשך השנים.

בכל אופן מה הדרך המקצועית שאני יכול לצבוע בעצמי? מבחינת פירוק אין לי בעיה! אני יודע לפרק הכל

הבנתי שצריך כמו ברכב לפני צביעה, לשפשפף את הכל לעשות חלק ועל זה לצבוע?

ויש צבע מיוחד לפלסטיקים נכון? או שאני צריך להשיג איכשהו רובה כזה ש"יורה" את הצבע על הפלסטיק...כמו ספריי רק רובה.

תודה רבה לכל העוזרים! אשמח לקבל תשובה מפורטת על התהליך עצמו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביאו לי לינקים והכל על פרוייקטים אבל לא מצאתי משהו ספציפי שקשור לזה,

היחידי שהיה זה מישהו עם הפולקסווגן פסט אני חושב, שצבע, ולא היה ממש רשום את התהליך

רק תמונות איך הוא עשה והכל. יענו לפני ואחרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית מחפש בסבלנות היית מוצא. יש למעלה כפתור חיפוש בפורום, השתמש בו. כלי יקר וחשוב.

למשל זה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=133186

וחפש הודעות נוספות של המשתמש .itaysamurai

מצא עוד מידע מעניין בשרשור הפרויקטים:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=206183

מעבר לזה- חיפוש חיפוש וחיפוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...