Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס E 200 דיזל מונית רכישה

paty
שימו לב! השרשור הזה בן 5659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ברשותי מרצדס סי 200 דיזל כמונית משנת 2007

למרצדס יש כעת במבצע את דגם ה- E200 בהנחה של 15 אלף ש"ח מדגם 2008

האם כדי לקנות את הדגם הזה למרות שבעוד חודשיים אנו עוברים לדגמי 2009

אני עובד עם תיירים ברוב מהנסיעות

השאלה אם המחיר של המכונית ירד מייד בשנת 2009 , למרות שהמכונית הנוכחית שלי עשתה כבר 200 אלף קילומטר ואני מניח שהתקלות יתחילו להגיע בקרוב

אזזזזזזז השאלה אם כלכלית כדי לרכוש כעת רכב משנת

2008תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשוק המוניות יש דינמיקה משלו. לא יודע להגיד.

אבל נראה לי שבשנת 2009 זה יעה לא רק 15 אלף יותר. אם דגם 2009 יעלה 30-40 אלף שקל יותר מ2008 ועוד יש לך הנחה נוספת אולי כדי לך לרכוש אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזזזזזזז השאלה אם כלכלית כדי לרכוש כעת רכב משנת

2008

ברוך הבא לפורום.

כלכלית לא כדאי.

אם אתה מחפש אפיקי השקעה פנה ליועץ השקעות. אין כדאיות כלכלית ברכישת רכב חדש. ערכו רק יורד.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור נוסע מאוד הייתי שמח לנסוע במרין E במקום C. :-)

ליגה אחרת מבחינת נוחות ומרווח.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שהדגם לא ישתנה ב-2009 המחיר שלו ישאר כמו שהוא היה לפני ההנחה של ה-15 אלף שקל.

העניין הוא שאם אתה מתכוון למכור את הרכב אח"כ לסוחר מוניות הוא יבוא וייתן לך את אותו המחיר של רכב שעלה לכביש בתחילת 2008 ולא מחיר של רכב שעלה בסוף אותה שנה.

אבא שלי גם מתכנן להחליף את המונית שלו (מונית של 10 מקומות) , והוא מחכה לאמצע חודש הבא כדי להזמין בשביל כשהרכב יגיע הוא יהיה שנתון 2009 (אצל היבואן של פולקסווגן אין מבצע על ה-2008 ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנחה באה עכשיו ולא במקרה. היבואן רוצה למכור את כל הרכבים שנשארו לו במלאי לפני שיגיע מודל 2009. אם החלטת שאתה מעוניין ב-E אז אני מציע לך לקנות עכשיו. אגב, למה שלא תבדוק את ה-C החדשה (204). היא מרווחת מהדגם שברשותך, הדגם חדש ולא צפוי להתחלף בקרוב (בניגוד ל-E), והיא תהיה זולה מה-E. שווה בדיקה לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...