Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדירת מים בגג הרכב, כנראה דרך החלון בגג- 206

rubin80
שימו לב! השרשור הזה בן 5639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי פיג'ו 206 עם חלון בגג (לא מקורי), לאחרונה שמתי לב לרטיבות בריפוד הגג הפנימי, בביקור אצל זגג הציע להוציא את החלון ולהחליף הגומיות וכו' וטען שזה יפתור את הבעיה+ 500 ש"ח. האם יתכן שייש חדירת מים ממקום אחר והאם זהו סכום סביר לטיפול בבעיה?

אשמח לתשובה מהירה (הגשמים מתקרבים) והמלצה למקום אמין שידע לטפל בבעיה במקצועיות.

תודה מראש למגיבים,

טל

:-P

hasta la victoria- siempre

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בעיה לבדוק את זה, תשפוך מים מבקבוק, אבל בצורה מבוקרת ואיטית על החלון קטע קטע,

ושמישהו ישב ברכב ויראה מאיפה נכנס מים.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את מה שהוצע, גם ליד האנטנה וגם מסביב לסאן רוף, אין חדירה של מים, כנראה צריך לחכות לגשם ממש חזק ולשבת ברכב ולנסות לראות מאיפה החדירה. בכל אופן, למישהו יש רעיון יצירתי איך אני מונע את הרטיבות הבאה?

והאם יש אפשרות שיש חדירת מים ממקומות אחרים חוץ מהאנטנה והסאן רוף?

בבקשה, זה דחוף..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את הדבר הבא:

קח סמרטוט גדול שיהיה ספוג בהרבה מים ותניח על הסנרוף כשהוא סגור ותשב ברכב ותראה אם המים נכנסים .

אם זה לא מהאנטנה או מהסנרוף, אז אולי בין השמשה והפח, למרות שלא נראה לי הגיוני אלא אם כן יש לך שם חלודה שאתה לא שם לב, או שהיא מתפשטת מיתחת ולא רואים אותה, רק אם תפרק את החלון.

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי !

תבדוק את הגומיות מסביב לשמשות - דהיינו שמשה קדמית ואחורית

אופי הבדיקה: תעבור עם צינור מים וזרם חלשאך משמעותי (או מספר בקבוקי מים) במקטעים מסביב למסגרות השמשות

אצלי ברכב גיליתי לזוועתי אחרי שקניתי אותו ונסעתי מיד לשטיפת רכבים שיש לי נחל בספסל האחורי

האשם היה האיטום הלא מושלם של החלון האחורי (המקורי) שכפי הנראה הגיע כך מהמפעל (סיאט טולדו)

400 ש"ח והתחדשתי בגומיות חדשות ובאטימה מושלמת ללא נזילות

אגב, אני פירקתי את כל ריפוד הגג ועברתי עם המים כדי לוודא שאין נזילה מהאנטנה בגג.

אם יש לך ידיים טובות (או חבר טוב עם ידיים טובות) פרק את הריפוד ותשקה את הרכב.

בהצלחה ותחזור לעדכן !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, אני מיואש, אחרי הגשם הלילה (אני מאיזור נתניה), נכנסתי לרכב והריפוד בגג כבר מתחיל להתנפח וליפול.

אני אוהב ת'רכב הזה כ"כ, ואני אובד עיצות. אם מישהו בפורום יודע לטפל בבעיה, אני מוכן להגיע עד אליו ולשלם.

מחכה לתגובה לפני הגשם הבא :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין פרט חשוב, הרכב אמנם אצלי רק 5 חודשים כך שאני לא יודע אם היתה רטיבות גם חורף שעבר, אבל לפני כחודש צבעתי את הגג ומכסה המנוע + פוליש, יכול להיות שנגרם נזק לגג כתוצאה מהצביעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

תנסה לבצע את מה שיעצו לך פה, ותעדכן, כי אם אתה חושב ובטוח שהנזילה היא מהחלון אז רק פחח (אם יש שם כבר רקבונות) או זגג (במידה וזה רק אטימה לקויה של החלון) יוכלו לעזור לך.

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...