Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ראשון איביזה 01-02 חוות דעת

asaf2910
שימו לב! השרשור הזה בן 5663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות איביזה 1.6 5 ד' signo

1.ריציתי לדעת איך האוטו?

2.האם יש דגשים מיוחדים שצריך לבדוק לדגם הספציפי?

3.איך מבדילים בין 74 ל 100 כ"ס

4.בכמה שווה לקנות?

תודה לכל העוזרים אני חייב תשובות מדוייקות !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-signo יותר מאובזרת,

מראות חשמליות בקרת אקלים וכו'.

לגבי אמינות בשנים האלה סיאט שיפרה את האמינות שלה.

אני מקווה שאתה מעוניין בגיר ידני כי לגיר הרובוטי שלהם אין כל כך הרבה שנים לחיות.

יש שני דגמים 1.4 16V 94-101כ"ס ו- 1.6 94-101 כ"ס

מחיר כמה שפחות מהמחירון של לוי יצחק.

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל כשמפרסמים את הרכב בד"כ כותבים את הכ"ס והסמ"ק במודעות.

דבר שני תשאל את הבעלים לפני שאתה בא לראות את האוטו.

דבר שלישי כתוב לך ברישיון הרכב הכ"ס.

לMAORXXX

מה זאת אומרת מחיר כמה שפחות מתחת למחירון?!

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא התכוון לכמה שפחות בגלל

ירידת ערך שתיהיה

למשל עם המחירון 35 לקנות ב נגיד 30 ואז לצמצם את ההפסד במכירה וכו...

ויש לי שאלה שקשורה לנושא

אמרת שהגיר הרובטי לא מומלץ איך זה שלא ראיתי אחד כזה אלה רק אוטומט רגיל?

ואיך הרכב בכללי מומלץ? מבחינת סחירות עתידית? ואמינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת ירידת ערך שתהיה אתה לא יכול לקנות מבנאדם רכב ולהגיד לו תמכור לי מתחת למחירון כי הרכב מאבד מחירון מהר!

דבר שני הרכב הזה נמכר לרוב מעל המחירון אם הוא במצב טוב! תכנס ליד2 אתה תראה דרישות שלא קשורות למחירון בכלל!

אני מדבר על דגמי קופה, סאן רוף!

מבחינת סחירות עתידית הרכב נמכר ממש מהר אבל המחירון שלו חלש מאוד(לפי דעתי זה לא הוגן כי הרכב ביחס למחיר נותן בהרבה הרבה יותר).

מבחינת אמינות עוד לא יצא לי להיתקע עם הרכב או להכנס למוסך כשלא תיכננתי את זה(פעמיים בשמונה חודשים לצורכי טיפול - יישור קו וטיפול 10,000).

אני ממש ממש מרוצה מלבד מחירון חלש למרות שהוא לא קשור למחירים שהרכב נמכר בהם.

להית'.

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי אין תיבה רובוטית בשנתונים האלה, ובכלל לאיביזות. תקנו אותי אם אני טועה.

והאיביזה איננה קופה. לידע כללי.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי אין תיבה רובוטית בשנתונים האלה, ובכלל לאיביזות. תקנו אותי אם אני טועה.

והאיביזה איננה קופה. לידע כללי.

אז אנא האר את עיני.

עד היום חשבתי שהאצ'בק/קופה/3דלתות זה אותו דבר.

מה ההבדל בניהם?

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחי יש את הדגם100כ"ס מנוע1600 אוטו יחסית אמין לא ראה אצלו מוסכים חוץ מטיפולים.

נוסע חזק הכל יחסי. לא כל כך יציב אבל בקיצור אוטו נחמד שנת2001 קנינו אותו ב26 אלף.

bmw-530i 3.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(אם זכרוני אינו מטעה אותי) בגדול המונח קופה התייחס לראשונה לכרכרות שהיו קצרות יותר, ללא מושבים קדמיים הפוכי כיוון נסיעה. מגיע מצרפתית ומשמעו חתוך.

היום זה מאוד משתנה, אבל הקו המנחה אומר רכב בעל מרכב 2 דל', לרוב גרסה המבוססת על סדאן כלשהו. בד"כ עם פנים סגור יותר. זה מאוד משתנה בין יצרן ליצרן, אבל בגדול זו ההגדרה. יש גם כל מיני וריאציות היום כמו ה CLS של מרצדס, שכביכול משלבת בין שני העולמות.

מרכב האצ'בק, כגון האיביזה, מתייחס לרכב בעל דלת נוספת מאחור (להלן 3 או 5 דל'), הרכב יהיה גם קצר יותר ללא תא מטען מאחורי הגלגלים. באנגלית Hatch (פתח), פתח מאחור בתרגום חופשי.

ישנם גם רכבים כמו האוקטביה, שנקראים נוצ'בק, או ליפטבאק.

בכל מקרה, לפותח השרשור, יצא לי לנסוע לא מעט באחותה הגדולה יותר של האיביזה, הקורודובה עם המנוע הזהה בתצורה ידנית. אני מוכרח לציין שמאוד התרשמתי לטובה. אמנם הרכב כמדומני כבד קצת יותר, אבל הרעיון הכללי זהה.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

orturbo

קודם כל 26,000 זה מעולה! בדרך כלל הם נמכרות בסביבות ה34 אני מדבר על הדגם האצ'בק ידני ועם תוספות(קשה למצוא עם סאן רוף 1.6 ידני בצהוב חיפשתי חודשיים עד שראיתי אחת למכירה!).

דבר שני, האחיזה שלו לא משהו וזה בכל האיביזות האלה אבל אם משתלטים על ההילוכים והגז נכון זה לא משהו רציני בכלל, חוץ מזה, דווקא די כיף איתו בכיכרות8)

Caveman

תודה על התשובה.

האיביזה שלי גם ידנית וזה רכב שיחסית ל100 כ"ס שלו נותן תגובה דווקא טובה מאוד!

ואני נהנה מכל רגע ברכב.

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...