Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיוני? עלות גלגל שיניים בגיר גולף 2001 1500 שקל?

mines
שימו לב! השרשור הזה בן 5664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחבר שלי הלך הגיר בגולף 2.0 הגיר הוא ידני ובגלגל שיניים הגדול נשברה שן,

המוסכניק אמר לו שעלות הגלגל הזה היא 1500 שקל!

לגלגל שיניים אחד!

הגיר כבר פתוח אצל המשפץ והלך גם גלגל שיניים של הרברס,תמיד קופץ לו הרברס שהוא עוזב קלאטש

אני פשוט מנסה למנוע חירטוטים של אותו מוסכניק על חבר שלי

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר כולל עבודה או רק לגלגל שיניים?

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הוא לגלגל שיניים אחד בודד!

רק הגלגל 1500 שקל!

הגיר הזה כבר שופץ וחזר אליו כי הילוך הרברס היה קופץ!

אחרי שהוא פתח עוד הפעם את הגיר הוא ראה שהגלגל שיניים של הרברס גמור!פשוט משפץ אדיוט!

הוא עוד אומר לחבר שלי למה לא אמר לו על הבעיה,מה חבר שלי מבין בזה הרי הוא המומחה,

עוד שאלה!,האם יש אפשרות לנזילות ממחזיר השמן של הגיר עקב שימוש בשמן לא מקורי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הנזילה:

לא סביר כלל, אולם מאוד תלוי מהו השמן ששמו ועד כמה הוא רחוק מבחינת צמיגות מהשמן הדרוש.

יכול להיות שהיו בשמן שברים של גג"שים שפגמו במחזירי השמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הגיוני, כבר נתקלתי בכאלה שגם עולים יותר... :?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיר השמן הוחלף! ועדין יש נזילה,זה התחיל כאשר הם פתחו את הגיר,מאז הנזילה החלה,לפני כן גם כשהגיר היה שבור מבפנים לא הייתה נזילה,חבר שלי נדפק רצח כי הרכב במוסך והוא כבר שילם המשפץ גירים לא מצליח לפתור את בעית הנזילה,

קבלו תאוריה שלי:

אני וחבר שלי באים לוכחים את הרכב מהמוסך לאחר השיפוץ חבר שלי מעביר הילוכים הכל טוב חלק מרגינה ,לאחר יומים אני מגלה נזילת שמן כשאני בא לרכב שלו, בודק שמן מנוע ואין שינוי מאתמול,נוסעים לקניון לאחר 4 שעות של טיולים חוזרים לרכב וכהאו מזיז את הרכב אני רואה טיפטופים על רצפת החניון,לאחר 3 ימים הגיר מתחיל להרגיש קשה להעברה הילוכים לא תמיד ניכנסים אם לא לוחצים את הקלאט במדיוק,

באתי למוסכניק ואמרתי לו תשמע יש נזילה וזה מה שדופק את הגיר,אני מנסה להסביר למוסכניק שבגלל שאין שימון לגגלגלי השינים והסינכרונים ההילוכים לא עוברים חלק והרכב רועד בהעברת הילוך,הוא התחיל לצעוק עלי מה אתה מבין בכלל אתה רק חבר שלו מה אתה מתערב,עכשיו אני בתמימות סתמתי את הפה אבל אני מסביר לחבר שלי שלא צריך להיות גאון מווינה כדי להבין שבגלל נזילת השמן מופיע תסמין הגיר,חוץ מזה שאני בטוח שעם מוסך חאפר כזה השמן שהוא שם (כבר פעם 3) הוא ממש לא מקורי ,לא בדקתי אבל אני בטוח ,כל המוסך מנוהל בצורה על הפנים הכל בערימות וליכלוך,זה לדעתי מראה על אופי העבודה של המוסכניק,

מחכה לתגובות שלכם עם הצעות

תודה רבה לכולם רק מנסה להבין כמה דברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

תופעת שבר השיניים בגלגלי ההילוך האחורי ברכב הזה

מוכרת ,שפץ של תיבות הילוכים אמור לדעת אותה וחבל שכך יצא .

בגדול מקובל להתקין גלגלי שיניים משומשים תקינים שעלותם

כ 700 שח לסט .

לעיניין הנזילה ,מדוע צריך להיות ויכוח ,פשוט להרים את הרכב על הליפט

ולראות אם יש נזילה .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...