Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש לרעה בלוח משומשות - שחרור קיטור ועצבים

דודון
שימו לב! השרשור הזה בן 7409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אז כבר הרבה זמן אני מחפש צרפתיה קטנה (106 XSI ודומותיה), ועכשיו ניתקלתי בתופעה חדשה ומעצבנת.

איזה @#$% מפרסם בלוח מוטוקאר מודעות של מכוניות כאלה, אלא שהפרטים של המוכרים הם של כל מיני אנשים שאין להם שום קשר והוא פשוט מטריד אותם באמצעות אנשים אחרים, ותו"כ גם מתסכל אותי שאני סתם מתקשר לאנשים ויוצא שאני מציק להם, ואין לי מושג כשאני רואה מודעה אם זו באמת מודעה, או שהחרייאט הזה פירסם.

עוד דבר שמפחיד אותי זה שבגלל הבן-ז*** הזה הם יחליטו לגבות תשלום או משהו על פירסום במוטוקאר. קיצר אם מישהו יודע במה המדובר או במי המדובר אז שידרדר אותו מאיזה צוק ונגמור את העניין. :mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנה למערכת מוטוקאר ותספר להם את הסיפור.

אני בטוח שהם שומרים כתובות IP של כל מי שמפרסם מודעה בלוח.

עם כתובת IP לא בעיה בכלל לעלות על אותו אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי שהתקשרתי בנוגע לRSI, וכאשר שאלתי את הבחור מהצד השני אם יש שאסי, הוא אמר לי, שלכוס של האמאמאמא שלי יש שאסי. (כמובן שלא נשארתי חייב) אבל כאן אסיים את הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחח

מישהו מתקשר אליהם חי חי חי חי חי איזה נבזה אני :twisted:

סתאאאאם, אי מייל אחד למוטוקאר יחסוך לאחרים את הבעסה והעצבים שאתה עברת.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי זה קרה בלוח שלי,

איזה טמבל פירסם אוטו שאמור להיות יקר בזול ומספר הטלפון לא היה שלו.

הבן אדם שזה קרה לו, כמעט בכה לי בטלפון מרוב הטרדות.

ובקשר למוטוקאר, אימייל/טלפון וזה יטופל(אני מקווה..).

"אם לא תעצור בתמרור עצור, משהו אחר כבר יעצור אותך

Motor4Sale- לוח רכב ישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי שהתקשרתי בנוגע לRSI, וכאשר שאלתי את הבחור מהצד השני אם יש שאסי, הוא אמר לי, שלכוס של האמאמאמא שלי יש שאסי. (כמובן שלא נשארתי חייב) אבל כאן אסיים את הסיפור.

אז היה שאסי או לא... ?

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז היה שאסי או לא... ?

חביבי, אתה מדבר עם כותב הכתבות דוד אבוטבול...

לא הייתי מתעסק איתו :wink:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז היה שאסי או לא... ?

חביבי, אתה מדבר עם כותב הכתבות דוד אבוטבול...

לא הייתי מתעסק איתו :wink:

ידעתי שיעלו על זה שאני מרוקאי בסופו של דבר, בגלל זה לא הגבתי על המכונית המרוקאית שליאור ברוך פרסם. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם מוטוקאר והם אמרו שהנושא יטופל. שעתיים אח"כ ראיתי שחלק מהממדעות ירדו.

נקווה שיתפשו את מי שעשה את זה וישחילו אותו בשם כל מחפשי ה-XSI למיניהם... :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...