Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית קומפקטית ב-10,000 שקלים?

yuvalm
שימו לב! השרשור הזה בן 5661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין לרכוש מכונית קומפקטית בתקציב של כ-10,000 ש"ח.

המכונית תשמש בעיקר לנסיעות באזור המרכז ומדי פעם לנסיעות מת"א לי-ם.

יש מכוניות ספציפיות שהייתם ממליצים עליהן?

מכוניות שהייתן ממליצים להימנע מהן?

מה הכי מומלץ מבחינת צריכת דלק?

מה נחשב "הרבה" מבחינת קילומטרז'?

בחיפושים שלי בינתיים נתקלתי בעיקר באופל קורסה, סיטרואן סקסו, פורד פייסטה, פז'ו 306, מאזדה 121.

יש המלצות אחרות?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייהטסו שרייד בשנים המתאימות..

10 אלפיות זה סכום צנוע מאוד ..הייתי הולך על היפניות בכלל ודייהטסו בפרט שמזדקנות בכבוד ..לי באופן אישי יש נסיון רע עם פונטו שעברה מתקלה אחת לתקלה שניה....פיג'ו שנקנתה חדשה מהסוכנות ועשתה צרות צרורות וגרמה לי לא להתקרב עוד לצרפתיות. גם סוזוקי סוויפט ניתן לשקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי דווקא יש ניסיון טוב עם כמה וכמה פונטואים, ואני שמח להמליץ לך על אחת.

כמו בכל רכב משומש אחר שתחפש, תצטרך לחפש טוב אחת שטופלה כהלכה ולא הוזנחה במשך השנים, אבל אני בטוח שהפונטו תיתן לך תמורה הרבה יותר טובה לכסף מאשר קופסאות השימורים הניידות שנקראות שרייד או סוויפט.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה קטנה - רוב המכוניות שציינת הן סופר מיני, לא קומפקטיות (קומפקטית היא מכונית בגודל של גולף (הייתה פעם, לפחות), פז'ו 306, פוקוס 5 דלתות וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש רנו קליאו אוטומטית

קומפקטית קטנה ומחיר לא יקר .

יש קניות יותר חכמות מאלו,אולי קליאו עם גיר ידני,אולי משהו אחר.

אבל אלו מכוניות קטנות !

קומפקטית: דייהטסו אפלאוז (לבדוק שימוש בנוזל קירור יעודי ואם כן אחלה רכב),מאזדה 323 מהשנתונים הראשונים,פיז'ו 306 יכולה לבוא בחשבון.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אף התיקון של שמר לעניין הקומפקטיות, אני מניח שכל המכוניות אשר ציינת רלוונטיות.

במסגרת התקציב הנתון, הייתי ממליץ לך לפזול לכיוון של הסקסו / פיאסטה (יש עליהן מידע רב אשר ניתן למצוא בחיפוש בפורום. כמו כן, תוכל למצוא מידע רב גם ביחס ליתר הרכבים אשר הזכרת). הן בסה"כ אמינות, בסיסיות ופשוטות (אין הרבה מה שיתקלקל), נוחות ואף מהנות לנהיגה (במקרה של הסקסו יש לה גם עדיפות מבחינת שנתון ותצרוכת דלק נמוכה).

מאזדה 121 תהיה אופציה נחמדה, אך בתקציב הנתון, אינני בטוח שתמצא אחת במצב טוב (בכל מקרה, לא הייתי שולל ומחפש).

בכל מקרה, אמליץ שלא להתקרב לרנו קליאו אוטו' כפי שקודמי המליץ. האוטו' לא ידועה באמינותה, היא מסרסת המנוע ולרכוש אחת זה להכניס ראש למיטה חולה עוד לפני שתתחיל לנהוג בה (בכלל, בתקציב האמור הייתי מתרחק מאירופאיות אוטו' מהקטגוריה של הקטנות / קומפקטיות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה קטנה:

כדאי לזכור שברכב יד2 ישן מאד המחיר איננו רק המחיער המשולם לבעל הרכב אלא גם הסכומים שיהיה עליך להוציא על הרכב לישור קו וההוצאות לתיקונים שיבואו - ואלו בקלות יכולים לטפס למלוא התקציב שלך לרכישה ומעלה ממנו

כך שהחשוב יותר עבורך איננו דרישת בעל הרכב כי אם מצב הרכב וההוצאות הצפויות

מעונין לקנות סקודה ידנית או פונטו/פנדה אוטמט/רגיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ לך על דייהטסו אפלאוז,ניסן סאני או ZX1400. אם צריכת דלק חשובה לך,אל תסתכל בכלל לכיוון הגירסאות האוטומטיות.

ותחפש רכב כמה שיותר שמור,תמיד יש מציאות.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים.

החלטתי בסופו של דבר ללכת על פורד פיאסטה, ככל הנראה שנת 96.

למישהו מושג יש מה המחירון שלה אצל לוי יצחק?

בדיקה במחירונים האינטרנטיים החינמיים העלתה תוצאות סותרות - על פי אחד מהם היא שווה 7,000

(מחיר די נמוך בהשוואה למה שדורשים רוב המוכרים) ומחירון אחר קבע ש-10,000 (טיפה יקר ממה שמסתובב בשוק).

כמה אמורה להיות שווה פיאסטה שנת 96, 1300 סמ"ק, ידנית, עם 200 אלף קילומטרז'? וכמה אמורה לעלות כזאת עם קילומטרז' נמוך במיוחד (נאמר, 100 אלף?)

המון תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד פיסטה עם 200 ק"מ לא מומלץ כי היא עשתה הרבה וצריך לבדוק עם היא עשתה כבר ראש מנוע

ופורד פיאסטה שנת 96 שמורה במצב טוב המחיר שלה נע סביב 7 וחצי ל8 וגם אתה תוכל לריב עם המוכר

ולהוריד אותו כי אין מה לעשות ככה זה ישראלים

HU: pioneer 7000bt-- AMP1: mbquart pba 4100 F.COMP: morel hybrid SUB:mb quart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא סביר וזה ק"מ שדורש שיפוץ של מכלולים רבים.

במקרה שלו, הייתי הולך קודם כל על סינון של מקסימום 150 אלף ק"מ דרך אתר YAD2.

כמו כן הייתי מוסיף הגבלה של עד 15 אלף ש"ח, בהנחה שאפשר להוריד חזק את המחירון.

אחרי זה הייתי מוסיף הגבלה לשנתון - לא יותר ישן מרכב בן 13 - כדי לא להתעסק עם אישור רכב מיושן.

ואז מסתכלים מה נשאר ועם זה משחקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...