Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חמ"ן שחקים - מישהו יכול לתת קצת מידע

2FAST4U
שימו לב! השרשור הזה בן 7415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יכול להרחיב קצת על חמ"ן שחקים?

תודה.

בהחלט.

מדובר ביחידה מאוד ***** הממוקמת באיזור ***** סמוך לצומת ***** והמונה כ **** חיילים, בינהם **** בנות ו **** בנים.

התפקיד שנדרש לבצע הוא ****** ******* ****** והוא מציב אתגר מאוד מאוד קשה למי שמעוניין לעסוק ב ****** ולא היתה לו הזדמנות קודם לכן.

מידי פעם ישנה פעילות ב ****** הנמשכת כ ******* **** והיא אינה בעלת סיכון רב. סה"כ לבחור צעיר אם אמביציות התפקיד תפור עליך, בהנחה שתתקבל להיות ***** ******.

בכל מקרה, אני ממליץ לך ללכת על תפקיד ****** ולא על ****** כי שם התנאים פחות טובים. ישנם עוד מגוון תפקידים כמו: *****, ******, *****, *****, ***** וסה"כ כולם נחשבים לתפקידים טובים, בעיקר אלו שצריך ל ***** ****** ****** כל היום.

בהצלחה

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

בהחלט.

מדובר ביחידה מאוד חאפרית הממוקמת באיזור חפר סמוך לצומת **** והמונה כ **** חיילים, בינהם חאפריות בנות וחאפרים בנים. מנהל החטיבה ידוע בשם יאצק.

התפקיד שנדרש לבצע הוא ללמוד להיות חאפר והוא מציב אתגר מאוד מאוד קשה למי שמעוניין לעסוק ב חאפרליזם ולא היתה לו הזדמנות קודם לכן.

מידי פעם ישנה פעילות במקצוענות הנמשכת כ חצי שעה והיא אינה בעלת סיכון רב. סה"כ לבחור צעיר אם אמביציות התפקיד תפור עליך, בהנחה שתתקבל להיות חאפר מוסמך.

בכל מקרה, אני ממליץ לך ללכת על תפקיד החאפר ולא עלהמקצוענות כי שם התנאים פחות טובים. ישנם עוד מגוון תפקידים כמו: חאפר, חאפר, חאפר, חאפר, חאפר וסה"כ כולם נחשבים לתפקידים טובים, בעיקר אלו שצריך לא לעשות כלום כל היום.

בהצלחה

איציק

:wink:

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחידת מודיעיו מובחרת שממש לא קל להתקבל אליה התשובה של איציק (מצחיקה) הייתה אמורה להמחיש לך כמה זה סודי.

דניאל

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי משמעותי שאני יכול לומר על היחידה הזו, בתור מישהו שחברו הטוב ביותר משרת בה (שזה די קרוב, יחסית, בערך, למה שביקשת), זה שהשירות בה לא ממש דומה לשירות צבאי אמיתי.

משהו חזק מאוד. יחידה מובחרת.

(ולא, אין לי מושג ירוק מה הם עושים.)

אל תשאל מה אתה יכול לעשות בשביל תרבות מוטורית, שאל מה תרבות מוטורית יכולה לעשות בשבילך.

המלצת השבוע: יפני זה money.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהשירות בה לא ממש דומה לשירות צבאי אמיתי.

אתה יכול לפרט לפחות למה אתה מתכוון?

בוא נגיד ככה, אתה רואה אותו הרבה?

תודה.

Peugeot 206 1.4 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

נתחיל מההתחלה,יום המבחנים הראשון כולל 8 שעות של מבחנים מתישים.

ואם אתה מחפש תפקיד קרוב לבית ויציאות יומיות אז זה לא התפקיד בשבילך.

If you treat your car like a racing car, then it will develop expensive racing problems

If it's stupid but it works, it isn't stupid.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, מההיכרות שלי עם היחידה, זה אחלה מקום שבעולם!

תנסה להגיע לשם. תתאמץ, אבל זה די קשה...

יש שם יותר אווירה של מפעלים מצבא.. אין מה לומר הרבה, אי אפשר באינטרנט, וגם לא פנים מול פנים, נצטרך להרוג אות אחר כך :snipersm:

אקיצר, סמוך עלי ותנסה להגיע לשם...

ד"א, אני לא שם......... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי משמעותי שאני יכול לומר על היחידה הזו, בתור מישהו שחברו הטוב ביותר משרת בה (שזה די קרוב, יחסית, בערך, למה שביקשת), זה שהשירות בה לא ממש דומה לשירות צבאי אמיתי.

משהו חזק מאוד. יחידה מובחרת.

(ולא, אין לי מושג ירוק מה הם עושים.)

זה לא כל-כך מסתדר לי עם מה שאני יודע (וחצי מהביצפר שלי בשחקים).

בכל מקרה - מומלץ אם אתה חכם, עובד קשה, ויש לך שאיפות להתקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, יצא לי קצת יותר פלצני ממה שרציתי.

מבלי להיכנס לפרטים, יש שם מספר מסלולים, לא כולם זהים אחד לשני. בגדול - שירות ג'ובניקי למהדרין. בקטן - אנשים שמשרתים שם לא עושים את זה בשביל לצאת מידי חובה. זו עבודה חשובה, ברמה מאוד גבוהה, ולפעמים צריך לקרוע את התחת בשביל לעשות אותה.

ממש קשה להסביר יותר מזה. מידע נוסף תקבל בשלבים מתקדמים יותר במיונים, ואם תעבור אז תדע כבר יותר ממני.

אל תחשוב על זה אם לא בא לך לאתגר את עצמך בשירות הצבאי.

אל תשאל מה אתה יכול לעשות בשביל תרבות מוטורית, שאל מה תרבות מוטורית יכולה לעשות בשבילך.

המלצת השבוע: יפני זה money.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראו לזה חמ"ן תלפיות פעם? או שזה משהו דומה?

כבוגר חמ"ן (3 שנים חובה + 4 בקבע)אני יכול לספר לך שהדבר הראשון שאתה צריך להפנים הוא נושא בטחון שדה כלומר אם אתה באמת רוצה לקבל תשובה לא בפורום (ולא באינטרנט בכלל) המקום....[/b]

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...