Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אפשר לקנות מכשיר לבדיקת רמת אלכוהול בגוף?בארץ\פריז\ברלין\טורינו\מילאנו

giooig
שימו לב! השרשור הזה בן 5595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משהו בסגנון הינשוף ..

אודה לכם אם אתם מכירים חנות שמוכרים את זה בארץ או בערים גדולות באירופה שגם שם אני יכול לקנות אבל בחנויות..

אשמח לכתובות מחירים שמות של מכשירים וחוות דעת עליהם..

אני מעוניין לקנות בערך 10 יחידות כנראה.. ואם אין הנחה על הרבה אז אני אקנה ערכה אחת ולאחר ניסיון איתה אקנה את השאר.

תודה רבה לעוזרים בתקווה שיש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הינשוף שבידי המשטרה היה מכשיר כל-כך זול, אני מניח שהיינו מוצאים אחד שכזה כמעט בכל ניידת.

הינשוף די יקר ולכן קיימים מעט מכשירים וגם עליהם מנסים לחלוק על מהימנות הבדיקה.

הגיוני שמשטרה תקמה מכשיר השואף לאמינות גבוהה.

האם מכשיר שמחירו נמוך יספק את אותה מהימנות? האם סטיה של 10-15 אחוז לעומת ינשוף לא יכולה להיות הרת גורל?

מי בודק ומכייל את המכשיר הבייתי מידי פעם?

אפילו הבלון שהמשטרה משתמשת אינו מספק נתון מהימן אלא אינדיקציה ראשונית להזמנת ינשוף.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
מה אני שואל ומה אנשים עונים.

תודה אבל לא עזרתם,אבל שוב,תודה.

יש מכשירים מאוד איכותים אני בעצמי הזמנתי 4 הם דיגיטליים ומדוייקים מול שקיות משטרה

קח את המספר של בן אדם קוראים לו אלכס : 052-7464137

אל תקנה את המכשירים שמופעים באתרים עם המנורות זה צעצוע אני זרקתי אחד כזה.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הינשוף שבידי המשטרה היה מכשיר כל-כך זול, אני מניח שהיינו מוצאים אחד שכזה כמעט בכל ניידת.

הינשוף די יקר ולכן קיימים מעט מכשירים וגם עליהם מנסים לחלוק על מהימנות הבדיקה.

הגיוני שמשטרה תקמה מכשיר השואף לאמינות גבוהה.

האם מכשיר שמחירו נמוך יספק את אותה מהימנות? האם סטיה של 10-15 אחוז לעומת ינשוף לא יכולה להיות הרת גורל?

מי בודק ומכייל את המכשיר הבייתי מידי פעם?

אפילו הבלון שהמשטרה משתמשת אינו מספק נתון מהימן אלא אינדיקציה ראשונית להזמנת ינשוף.

.

כפי שציינתי מקודם, הינשוף עלה למשטרה כי-80000 ש"ח ליחידה. כאשר מדובר במדידה של פרמטר פיזיאולוגי כמו ריכוז האלכוהול בנשיפה, כמעט ולא ניתן להתייחס למושג "דיוק". בדרכי השימה העליונות הריכוז מאוד נמוך. בתוך הריאות הריכוז גבוה יותר. לכן מאוד חשוב באיזה שלב של נשיפה תופסים את הדוגמית לבדיקה (הרי לא כל ליטר ומשהו של נשיפה נבדק, אלה דוגמית קטנה ממנה). כאשר עושים נשיפה עמוקה ללא המאמץ - יוצא ערך X של הריכוז בתוך הריאות. כאשר עושים נשיפה עם המאמץ (כמו בינשוף הישראלי בעל התנגדות זרימה גבוה - יוצא ערך Y - גדול יותר).

בארה"ב קיימת רשימה של מכשירי נשיפה ראייתיים שאושרו על ידי NHTSA. כל מדינה בארה"ב רשאית לבחור במכשיר כזה או אחר מתוך הרשימה. לפעמים משטרות עושות השוואת בין המכשירים וניסוים למיניהם. וזה דבר שבשגרה שכאשר אותו נבדק נושף למשל בדראגר 7110 MKIII C וב-INTOXILYZER EC\IR יוצאים הבדלים של 20-15%. זאת מפני שמכשירים אלה תופסים דוגמיות שונות מתוך הנשיפה, הם מציבים התנגדות זרימה שונה וכו כו. כמובן יוצא שהנבדק יכול גם לנשוף באופן אחר בכל פעם. הסיפרות שעוסקת עם תרמודינמיקה של נשיפה לצורך בדיקת אלכוהול מונה מאות מאמרים, ואין זה המקום לפרוס את כל התאוריות בנדון.

כפי שכבר ציינתי, נעשו גם ניסויים על מכשירונים קטנים למיניהם. בניסויים השתתפו מכשירים משופרים לאומת אלה שמנסים לדחוף כאן. המחיר של המכשירים ה"משופרים" נע בסביבות מאות דולרים והם מצויידים במשאבה שמנקה אותם אחרי כל נשיפה (זאת הפעולה שכמובן עושים גם מכשירים ראייתיים, שעולים אלפי דולרים). כאשר משווים קריאות של מכשיר ראייתי למכשיר בלתי-ראייתי, הסטיות של 30% זה דבר שבשיגרה בתחילת החייו של המכשיר הבלתי-ראייתי. אך מאחר ולא נעשה לו כיול, קיימת כל הזמן תזוזה. די מהר ההבדלים מגיעים למאות אחוזים.

חבל לי שישנם אנשים לא מקשיבים להזהרות אלה. יוצא לי להופיע בבתי משפט לתעבורה, בהם אני נחשף למחוזות קורעי הלב. נהגים מקצועים שמאבדים את פרנסתם. סתם בחורים צעירים שעולמם חרב עליהם. יצא לי גם להעיד בתיקו של נאשם שישב מאחורי סורג ובריח יותר משנה על סעיף 62(3) - עוד תרם המשפט. חבל, באמת חבל להתגרות בגורל בשביל שטות כמו עלייה על ההגה במצב הלא ראוי.

לכולם שנה אזרחית טובה ושיהיה ללא הרפתקאות מיותרות בליל הסלבסטר!

איליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לקנות את המכשיר גם אצלי באתר (או בחנויות):

http://reltronics.shopy.co.il/products/116307

לפותח השירשור, התוצאות שהמכשירים האלו מראים אינן קבילות. בנוסף, אמינות התוצאות מוטלת בספק. אפילו הינשוף המשטרתי מזייף (היה שירשור בנושא לא מזמן).

בסך הכל מדובר בגימיק נחמד ולא הרבה מעבר לכך. אני לא הייתי מסתמך על המכשיר ומסכן את הרישיון שלי.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...