Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשר לרכישת אופנוע

עידן ו
שימו לב! השרשור הזה בן 5667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתנצל מראש אם זה לא קשור לכאן, פשוט במבט בפורום מוטוריקה של האופנועים הוא ריק, ואיני רוצה לפרסם זאת בפורום רכב כללי.

אז ככה-

היום הלכתי עם חבר ברחוב שוקן בתל אביב, שם נמצאות מרבית סוכניות האופנועים

נכנסנו למספר חנויות, אך באחת מהן אף ישבנו עם הסוכן וסגרנו על הצעת מחיר, אותו סוכן סירב לרדת מעבר למחיר התצוגה - דבר הנראה לי מוזר בעקבות שברכישת רכבים אכן יש מיקוח מסויים אך בסופו של דבר המחיר המוצג אינו המחיר הסופי.

ברור לי שבמחיר רכישת האופנוע לא תינתן הנחה של 5K-6K ש"ח, אך לא נתנה כלל הנחה...

לא נהוג להוריד במחיר בשוק האופנועים?

ובקשר לשאלה הרצינית יותר.

יו-סאנג

לאחר ביקור בסוכנות עצמה התרשמנו לטובה מן האופנוע ומהסבר הסוכן, אך בסופו של דבר אין לי או לחבר שלי נסיון עם המותג הנ"ל. נאמר בחוות דעת נוספות מבחוץ (מוסכים שבאותו רחוב והלאה- שהמותג עצמו עדיין חדש ומלא תקלות)

למישהו יש חוות דעת עם סוג האופנוע הנ"ל

חשוב לציין שחבר שלי מעוניין בדגם מנהלים

לדוגמא סאנג יאנג ג'טריידר

אם ישנן הצעות חלופיות יותר טובות כמובן שיתקבלו בברכה.

התקציב הסופי הוא 20K

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי יוסאנג - מציע לערוך חיפוש חופשי באינטרנט בכלל ובפורומי אופנועים וקטנועים בתפוז בפרט , זה יסגור לך את הענין הנ"ל.

ממה שיצא לי לקרוא - להתרחק כמו מאש.

סאנג יאנג ג'ט ריידר - אין חיה כזאת. אולי סאן יאנג גו'ירייד או ג'וימקס (האחרון חורג מהתקציב שציינת).

קח בחשבון עלויות נוספות - מיגון וביטוחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי יוסאנג - מציע לערוך חיפוש חופשי באינטרנט בכלל ובפורומי אופנועים וקטנועים בתפוז בפרט , זה יסגור לך את הענין הנ"ל.

ממה שיצא לי לקרוא - להתרחק כמו מאש.

סאנג יאנג ג'ט ריידר - אין חיה כזאת. אולי סאן יאנג גו'ירייד או ג'וימקס (האחרון חורג מהתקציב שציינת).

קח בחשבון עלויות נוספות - מיגון וביטוחים.

כן מתנצל על הטעות, כמו שאמרתי זה לא בשבילי ואני לא בא מתחום האופנועים אז אני לא ממש מבין

אכן מדובר על ג'וירייד. הוא מחפש 125 סמ"ק.

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסאנג הוא ממש לא יצרן חדש, הם קיימים עוד משנות ה-50, אבל התחילו לייצר אופנועים בשנות ה-70 אם אני לא טועה, אבל האופנועים ההם היו מיועדים למסלול בלבד. סה"כ הם די אמינים, כמובן לא מתקרבים לאמינות של אופנוע יפני, ובנוסף המותג הגיע לידי יבואן שכל מה שהוא יודע זה להוציא שם רע למותגים שהוא מביא.

תקרא דעות של אנשים שיש להם כזה, תשאל, תתעניין. מקסימום קונים דיוק 125 וסוגרים עניין.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיכנס לאתר פול גז או לאתר מוטו בייק,בדרך כלל כשקונים אופנוע/קטנוע לא מקבלים הנחה כספית ישירה אלא בצורה של ציוד לאופנוע/קטנוע (קסדות ,מעילים,אזעקה,כיסויי לכלי ,דברים כאלה).

http://www.fullgaz.co.il/

http://www.motobike.co.il/

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...