Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קושי בשילוב הילוך ראשון ב- 206

surf206
שימו לב! השרשור הזה בן 5670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לדעת אם מישהו יודע מדוע קשה לי לשלב הילוך ראשון כשהרכב במצב עמידה ?

בנסיעה הורדה משני לראשון מתבצעת האופן חלק.

זה קורה גם בעמידה ברמזור למשל לאחר זמן ארוך של נסיעה.(לא רק שהרכב קר)

דבר נוסך ישנו רעש חריקה בשילוב רוורס רק שהאוטו קר בבוקר.

האוטו 206 שנת 2000 1.4 ידני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לנו היה את זה בזמנו- גם 206 1.4 ידני.

שאלתי במוסך, אמרו ששימנו שם קצת את העיניינים ושלחו אותי לדרכי, זה עזר קצת, אבל עם הזמן חזר להיות כמו שהיה, הלכתי שוב, אמרו להתמודד עם המצב, הגיר כבר לא צעיר.

עם הזמן זה התחיל לעבור לשאר ההילוכים, והחלטתי לעבור לאוטו חדש :roll:

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שדניאל אמר בעיה בשילוב להילוך

ראשון נובעת מתפקוד לקוי של המצמד

גש למוסך לבדיקה של המצמד

ועל הדרך תחליף שמן גיר

והבעיה אמורה להיפתר

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו בעית הפרדה של מצמד, האם הפעלת המצמד קשה או שיש בעיה בשילוב מהיר של שאר ההילוכים בנסיעה?

אין בעיה בשאר ההילוכים. נכנסים חלק גם במצב עמידה וגם בנסיעה ( גם הילוך ראשון נכנס בסדר בנסיעה).

שמתי לב שבמצב עמידה אם אני מכניס קודם לשני ואז לראשון מבלי לשחרר קלאץ אז אין בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לאחי 206 1.4 וגם אצלו זו אותה בעיה בדיוק. הראשון לא רוצה להיכנס כשהרכב במצב עמידה ואילו אם הוא נוסע יותר קל לשלב ראשון. אחי החליף שמן גיר וזה שיפר מעט את המצב בדיוק לכמה ימים ואח"כ זה חזר להיות שוב בעייתי. מנסיון שלי עם עוד 206 זו המחלה של תיבת ההילוכים הזו כי כל מי שיש לו גיר ידני מתלונן על קושי בשילוב לראשון. אני לא חושב שיש טעם להתחיל להחליף קלאץ' וחלקים בגיר כי זה יחזור שוב ושוב,לכן או שתתרגל לתיבה המעצבנת הזו או שתמכור את הרכב (אני הייתי מוכר אם אתה שואל אותי).

אתה יכול להתייעץ עם עוד אנשים שיש להם את התיבה הזו ותראה מה אומרים לך......

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה זהה בסיטרואן סקסו 1.4 שנת 2001 (המנוע לזה שבפז'ו שציינת ולמיטב ידיעתי גם הגיר) נפתרה ע"י החלפת המצמד לחדש.

אך כפי שהומלץ לך בשרשור, רצוי לנסות ולהחליף גם שמן גיר.

אפרים

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...