Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסבת רישיון נהיגה מגיר אוטומט לרגיל

gil_24
שימו לב! השרשור הזה בן 5645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאמור, אני מעוניין לעבור שינוי רשיון נהיגה בכדי שאוכל לנהוג על גיר ידני, מה הפרוצדורה לעבור תהליך זה?

אגב, יש ברשותי רשיון נהיגה על אוטומט שנה., האם אצטרך מלווה על הרשיון החדש?

האם הטסט עצמו יהיה קצר יותר מהסיבה שיש לי כבר רשיון נהיגה?

תודה.

אלנטרה 2002

שרייד 1997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה נראה לך שוק? דבר ראשון אתה תצטרך בכל מקרה לעשות כמה שיעורים אצל מורה נהיגה על אוטו ידני ותבקש ממנו שירשום לך שכאילו עשית מינימום 28 שיעורים כי אחרת אתה בכלל לא תוכל לגשת לטסט.

אח"כ הוא יגיש אותך לטסט והטסט לא יהיה קצר יותר , בלי שום קשר אם יש לך רשיון או לא, זה בכלל בהחלטה של הטסטר אבל מן הסתם בגלל שאתה נוהג שנה אז לטסטר אין מה למרוח אותך יותר מדיי זמן מבחינת טסט.

לגביי מלווה אני לא יודע אבל אני חושב שיהיה לך עוד פעם מלווה לשלושה חודשים כי הוצאת רשיון חדש, לא סגור על זה.

פאולאנר- זאת הבירה שלי! ואין לה מחליפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שתיאלץ ללמוד על רכב עם גיר ידני(למה לא למדת על זה מלכתחילה?)

הטסט לא יהיה קצר מהרגיל,הכל תלוי בטסטר,אני מאמין שהוא יקפיד על מעברי הילוכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל התהליך האמור הוא בשביל ארוסתי , לי עצמי יש רשיון מעל 15 משנת 99 .

כשהיא החלה ללמוד לשעורי נהיגה היא התחילה כמובן מגיר ידני , היא עשתה המון שיעורים ואחרי הטסט הרביעי נכנס לה לראש שהכל באשמת הגיר וביקשה אצל אותו מורה להמשיך להבחן על אוטומט.

כיום יש לה רשיון לנהיגת רכב אוטומטי בלבד! , הבעיה החלה שקניתי לפני 8 חודשים רכב מסוג מיצובישי סופר לנסר שנת 97 , בעל גיר ידני, הרכב במצב נדיר נקנה מבן אדם זקן עם 650000 ק"מ + כל היסטוריית הטיפולים, כמובן שערכתי גם ישור קו מלא בקיצור הושקע המון כסף באוטו לא על מנת למכור .

למרבה הצער חשבתי לתומי שהתהליך על מנת שהיא תוכל לנהוג בגיר ידני יהיה קצר מכון שיש לה רשיון קיים.

בכל מקרה תודה על התשובות .

אלנטרה 2002

שרייד 1997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסובך, לכל היותר 10 שיעורים (היא לא צריכה 28) וטסט -

שתלך להוציא טופס ירוק, ותוציא פטור מתאוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל התהליך האמור הוא בשביל ארוסתי ...

, הבעיה החלה שקניתי לפני 8 חודשים רכב מסוג מיצובישי סופר לנסר שנת 97 , בעל גיר ידני, הרכב במצב נדיר נקנה מבן אדם זקן עם 650000 ק"מ + כל היסטוריית הטיפולים, כמובן שערכתי גם ישור קו מלא בקיצור הושקע המון כסף באוטו לא על מנת למכור .

עדיין לא מאוחר, עם מחשבה יצירתית אפשר לפתור את הבעייה בדרכים אחרות :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת צריך לעבור טסט מחדש במידה ולא לומדים על ידני?

ברור!

כמו שכבר אמרו - פה זה לא שוק.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים על התשובות והעזרה , אגב היא יצרה קשר עם המורה נהיגה והיא צריכה לעבור שוב בדיקות רפואיות, בדיקות עיניים ולהוציא פטור מתאוריה במשרד הרישוי , כמו כן היא תעבור כ 5 - 6 שיעורים לריענון (מכיון שהיא עברה כ 100 שיעורים על גיר ידני :shock:) ותעבור בהצלחה אני מקווה טסט.

שוב תודה לכול המגיבים וחג שמח .

נ"ב : אני מנחש כבר את ההודעה הבאה שלי : " למישהו יש המלצה לפחח טוב בנתניה? "

אלנטרה 2002

שרייד 1997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל התהליך האמור הוא בשביל ארוסתי , לי עצמי יש רשיון מעל 15 משנת 99 .

כשהיא החלה ללמוד לשעורי נהיגה היא התחילה כמובן מגיר ידני , היא עשתה המון שיעורים ואחרי הטסט הרביעי נכנס לה לראש שהכל באשמת הגיר וביקשה אצל אותו מורה להמשיך להבחן על אוטומט.

כיום יש לה רשיון לנהיגת רכב אוטומטי בלבד! , הבעיה החלה שקניתי לפני 8 חודשים רכב מסוג מיצובישי סופר לנסר שנת 97 , בעל גיר ידני, הרכב במצב נדיר נקנה מבן אדם זקן עם 650000 ק"מ + כל היסטוריית הטיפולים, כמובן שערכתי גם ישור קו מלא בקיצור הושקע המון כסף באוטו לא על מנת למכור .

למרבה הצער חשבתי לתומי שהתהליך על מנת שהיא תוכל לנהוג בגיר ידני יהיה קצר מכון שיש לה רשיון קיים.

בכל מקרה תודה על התשובות .

650,000 ק"מ זה הרבה מאוד(לאן הזקן הזה נסע , מה הוא מונית???) , אני בטוח שהתכוונת ל65,000 :)

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם יש הבדל.. הוא לא צריך להתעסק עם גיר ידני (קלאץ' וכו'...)

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד קשה לא לעבור טסט עם אוטומט. ברגיל הראש שלך בזה שהרכב לא יכבה, להעביר הילוך בזמן,זינוק בעלייה,מתן זכות קדימה(זה סרט לנהג חדש הקטע של הגלישה)

אם כולם היו לומדים באוטומט ממוצע הטסטים היה יורד פלאים. אני לא רואה איך אפשר להכשל עם אוטומט שכל הריכוז הוא בכביש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...