Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"אל תקראי לי מותק": סקודה פאביה החדשה אצלי, ויש תמונות!

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 5678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום התקשרו וקראו לי להגיע לסוכנות על מנת לקבל את הרכב החדש שלי.

אני ואמי נסענו עם הפיאט בצהריים כדי לשחרר את הרכב. הגענו לסוכנות שממנה הזמנו את הרכב, ישבנו ליד השולחן, לחצתי יד לנציג הנחמד שהתפלא למה היד שלי קרה- הסברתי לו שנסעתי עם מזגן עובד.., קיבלנו את ספר הרכב (בעובי של אנציקלופדיה, לא נורא, לא ישעמם לי ביום כיפור) והצגנו תעודת ביטוח חובה.

אח"כ נסענו עם הפיאט לצד השני של הצ'ק פוסט למוסך הצפוני של סקודה. הגענו, זיהתי את הרכב לפי המס', מיד יצא מוסכניק שלא הבין מה פיאט עושה בתוך המוסך של סקודה, ואחרי הסבר קצרצר הוא החל להסביר על כל מערכות הרכב ביסודיות.

אחרי כחצי שעה ו"הפרעות" בלתי פוסקות של ים טלפונים לגבי האונו (הנציג השתגע) שחררתי את הרכב ויצאתי מהחנייה. כשיצאתי מהחנייה ברוורס נסעתי עם חלון פתוח וכמה מוסכניקים לחצו לי ידיים ואמרו לי "תתחדש".. ממש הרגשה טובה!

אני רוצה לציין את השירות הנפלא שקיבלתי בסוכנות בחיפה ובמוסך של סקודה. אין דברים כאלה! במוסך של פיאט שרציתי בזמנו לשאול את המוסכניק שאלה הוא פשוט לא ענה. לך תבין..

ואגב- לנערה הצעירה (והנאה) עם הפאביה האדומה עם הגג הלבן: יש רק נורת רוורס אחת בצד ימין, אין שניים, ולכן את לא צריכה להגיע למוסך כדי שיחליפו לך נורה! :shock:

תמונה ראשונה: ככה ראיתי את הרכב לראשונה, ככה הוא חיכה לי. שלי השמאלית, צולם במוסך המרכזי בחיפה.

על הצג הוא הראה 14 ק"מ.

אגב, כל ההתקנות המקומיות נעשו ב"רדיו מילאנו". אני בדקתי את כל הנושא ביסודיות ואין שום בעיות, שום רשרושים, הכל תקין ומקווה שיימשך ככה.

** התמונות נמחקו לבקשת פותח השרשור **

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אהלן גיא, תתחדש על הרכב :)

הוא אוטומט או שאני מדמיין ?

מה בסוף נסגר עם הלוחית רישוי ? זה נשאר 61 למרות התנגדותך ?

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

הגיר הוא אוטומט, אתה לא מדמיין... אמי רצתה.

הסיומת נשארה 61 לאחר שדרשתי מהנציג לראות רשיונות רכב של רכבים שהיו אמורים להימסר בקרוב וכולם עם סיומת 61.

בתמונה הראשונה כל המכוניות גם עם סיומת 61. אני לא יודע מה קרה להם שם בסקודה, אבל הרסו את כל רצף המספרים, וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר כתבתי בשרשור אחר -

תתחדש ותהנה.

אני חושב שקפיצת מדרגה כזו היא לא פחות מתענוג עבורך.

האם מדובר בגוון כסוף "רגיל" (כמו זה של מאזדה 3 לדוגמא)?

הוא נראה שונה מעט, ולטובה :)

אגב, איפה תמונות משותפות עם האונו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, יתכן ולצפון יש הקצאת מספרים שונה מהמרכז ? (כאן כל הרכבים עם סיומות 67 בחודשיים האחרונים).

אל תשכח להשאיר את הניילונים על המושבים, כפיצוי על הלוחית רישוי ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי תתחדש ותהנה, אין כמו להוציא אוטו חדש מהסוכנות, אתה תזכור את היום הזה עוד הרבה זמן...

גרמת לי להתגעגע להרגשה שהיתה לי לפני 4 חודשים עם הקופרה, באמת חוויה.

תתכונן רק ללילות ראשונים עם חצי שינה מהתרגשות ומדאגה ל"כלה" שישנה בחוץ לבד... :wink:

הכי חשוב, תהנה ותשמור על עצמך !

אגב, אם לאמא שלך יש אוטו אחר, תגיד לה להזהר כשהיא יוצאת מהחניה ליד האוטו שלך והמבין יבין !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא שלו והוא משתמשים באותו רכב, חוצמזה רק לאמא שלך יש את הכשרון (נראה לי ככה אבל לך תדע).

אני אישית גם חושב שהכינוי שלך צריך לעבור עריכה ל CUPERA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיליפ לא סתם הצעתי לאוראל להצטרף אלי לטיול שטח ;)

אבל האוטו חמוד, כמובן שהכל תלוי למה מנסים ליחס אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו חמוד וקטן , ממש אוטו ל"אמהות" :lol:

תתחדש. מותר לשאול מה המחיר באופן כללי? באת לא רשום כלום :?

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש... קפצת המון מדרגות בבת אחת.

ניפגש עוד 20 שנה בשרשור לכבוד החלפת הפאביה :D

ויאללה -תוריד את הניילונים. יש להורים שלי שכן עם סוזוקי בלאנו 98 שנוסע כבר 10 שנים עם הניילונים :D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...