Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזו מערכת עדיפה לדעתכם?

DeLiRiuM
שימו לב! השרשור הזה בן 5694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבט בין שתי מערכות, קצת קשה להחליט.

אשמח אם תעזרו לי בהחלטה,

http://www.nokout.co.il/Product.asp?Pid=DEH3050UB&Cat2Cat1ID=2&Cat2ID=1&aff=Zap&lang=HE

או

http://www.nokout.co.il/Product.asp?Pid=KDCMP5039U&Cat2Cat1ID=2&Cat2ID=1&aff=Zap&lang=HE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה PIONEER הרבה יותר טוב מבין השתיים מנסיון שהיה לי עם שניהם (והיה הרבה נסיון איתם),

הרבה יותר אמין, מחזיק לאורך זמן, +אחד הדברים שאני אישית אוהב במכשיר שיש לו כפתור לחיפוס שירים כלומר אתה לוחץ על כפתור והוא נותן לך רשימה של כול השירים שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בבעיה רצינית.

שמעתי מאנשים שבפיוניר אתה משלם בשביל השם גם לכן הם יקרים ובחברות המתחרות אתה מקבל את אותו הדבר רק שהשם הוא פחות מותג אז אתה משלם פחות.

לפי האתרים נראה שממליצים על הקנווד, שימו לב.

כתוב שאין לפיוניר ID3-TAG וזה דיי מבאס גם.

שאלה לבחור שכתב שהיה לו ניסיון איתם,

מה כ"כ רע בקנווד?

עריכה:

מה לגבי המערכת הזו, היא עדיפה על השניים האחרות?

http://www.nokout.co.il/Product.asp?Pid=DEHP5050ub&Cat2Cat1ID=2&Cat2ID=1&aff=Zap&lang=HE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהקנווד זבל. הוא מכשיר טוב אבל הפיוניר יותר, זו דעתי.

בעמוד 16 שבמדריך למשתמש, אתה רואה שיש לך אפשרות לנתונים שונים של השיר כמו folder name-file name-track title-artist name-album title.

ובעמוד 27 שבמדריך, כתוב בפירוש שזה תומך ID3, אז זה נראה לי מוזר.. ועוד על הדף עצמו הם כותבים שעדיף הקנווד? אז למה הם בכלל מציעים למכירה את הפיוניר? לא מובן.. אולי יש להם סטוק של הקנווד או שהם מרוויחים על זה יותר.. מוזר.

הנה המדריך למשתמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובעמוד 27 שבמדריך, כתוב בפירוש שזה תומך ID3, אז זה נראה לי מוזר.. ועוד על הדף עצמו הם כותבים שעדיף הקנווד? אז למה הם בכלל מציעים למכירה את הפיוניר? לא מובן.. אולי יש להם סטוק של הקנווד או שהם מרוויחים על זה יותר.. מוזר.

הנה המדריך למשתמש.

במילה אחת- עודפים.כנראה שיש להם הרבה עודף על המדפים של הדגם הספציפי הזה.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן מישהו שיוכל לומר לי איך לדעתו המערכת הזו?

http://www.nokout.co.il/Product.asp?Pid=DEHP5050ub&Cat2Cat1ID=2&Cat2ID=1&aff=Zap&lang=HE

[פעם שלישית]

לאף אחד אין חוות דעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה

המכשיר Pioneer DEH 5050 הוא מכשיר יותר טוב עם פנל נופל ועוד פונקציות מה כן שהוא טיפה יותר יקר אבל אם אתה יכול טיפה לחרוג מה טוב.

חוץ האיתרון של ה Pioneer שהוא הרבה הרבה יותר אמין ומחזיק יותר זמן ושוב שיש לו לחצן לחיפוס שירים שזה מאוד נוח.

בקשר ל- ID3-TAG כמובן שיש ל Pioneer כי אם לא היה לו לא יכול ליהיות לו כפתור של חיפוס שירים. (הגיוני לא?)

וב Kenwood יש איתרון שהוא מגיע עם פלאג אירופאי וברכבים אירופאים חדשים (שלא חתכו את הפלאג) פשוט יותר קל ויותר מהר (10 דק) מתבצעת ההתקנה, שזה לא אמור לעניין אותך כמשתמש, והוא תומך השפה הרוסית (אם אתה שומע שירים ברוסית וכמובן ID3-TAG שלהם ברוסית. +השלט שלו הוא ענק פיזית ופחות נוח לשימוש.

ובקשר לשאלה של מה רע ב Kenwood זה לא שהוא מכשיר רע פשוט ה Pioneer הרבה יותר טוב, זה כמו מה רע ב יונדאי זה לא רע פשוט BMW הרבה יותר טוב. (יונדאי=Kenwood ו Pioneer=BMW לאלה שלא יתבלבלו).:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב המכשיר אמור להיות יבוא של "שר אביזרים" או פשוט "שר"

עם אחריות לשלוש שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...